Skocz do zawartości

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plWiadomościCzy Wy nas - wyborców macie za głupców?

Czy Wy nas - wyborców macie za głupców?

Dodano:
Czy Wy nas - wyborców macie za głupców?
list do redakcji

Zaczęła się ponoć „bitwa o Polskę”, jak to twierdzą kandydaci na posłów i senatorów. „Najważniejsze wybory od 1989 roku”, jak twierdzą liderzy partii politycznych. A wy, co nam proponujecie?

Miałem nadzieję, że poza tymi hasłami, że „Polska”, „dla Polski”, czy „dla Polaków”, będzie rzeczywiście jakiś konkretny przekaz dla nas – wyborców, na kogo i dlaczego na to ugrupowanie i człowieka powinniśmy głosować. Niestety, po raz kolejny zawiodłem się na was, drodzy kandydaci i bardzo drodzy politycy, którzy już bierzecie diety poselskie, wynagrodzenia ministerialne, czy inne uposażenia wynikające z waszych funkcji, które otrzymaliście.

Zamiast informacji o tym, co chcecie zrobić dla nas, zwykłych ludzi, kiedy was wybierzemy, jakimi jesteście dobrymi kandydatami, proponujecie nam filmki na tik-toku, zdjęcia na facebook’u jak zaszczycacie kolejne otwarcia inwestycji, z którymi macie tyle wspólnego „co kot (prezesa) napłakał”, tniecie bez opamiętania nożyczkami wszystko co się da – wstęgi, wstążki, wstążeczki, tańczycie, śpiewacie, wieszacie się na wszystkich możliwych słupach i płotach. To jest wasza propozycja dla nas? Za to mamy oddać na was swoje głosy? A gdzie w tym wszystkim jest Polska? Gdzie nasz region? Nasze miasta i wsie? Gdzie w tym wszystkim jesteśmy my, wyborcy, którzy co wybory oczekują zmian, że będzie nam się żyło lepiej. Może nie tak dobrze, jak wam wybranym, ale też chcielibyśmy skorzystać z tego, jakiego dokonaliśmy wyboru. Bo chyba o to chodzi w wyborach, żeby wybrać lepiej, prawda?

Dlatego jako wyborca oczekuję KONKRETNYCH propozycji dla nas od was, dla mieszkańców Konina, Koła, Turku, Słupcy waszej wizji i zobowiązań co zrobicie, jak was wybierzemy do Sejmu, czy Senatu. I proszę, nie miejcie nas za głupców, tylko pokażcie, dlaczego mamy na was zagłosować.

Internauta

Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole