Skocz do zawartości

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plWiadomościCzym są promocje bankowe?

Czym są promocje bankowe?

Materiał promocyjny

Dodano:
Czym są promocje bankowe?
materiał promocyjny

Czym są promocje bankowe? Czy każdy może skorzystać z promocji bankowych? W jakich sposób można otrzymać premię? Jeśli szukasz odpowiedzi na powyższe pytania, zapraszamy do lektury. 

  1. Promocje bankowe – kto może z nich skorzystać?
  2. Jak otrzymać premię za założenie konta osobistego?
  3. Jakie są prezenty za konto osobiste?

Chcesz wzbogacić szybko i prosto swój domowy budżet nawet o kilkaset złotych? Świetnym rozwiązaniem jest skorzystanie z promocji bankowych. Kto właściwie może korzystać z takich promocji bankowych i co trzeba zrobić, aby w ogóle otrzymać premię? Jakie są inne prezenty za zakładanie konta osobistego? Szczegóły na ten temat znajdziesz w niniejszym artykule. Już teraz zapraszamy do szybkiego zapoznania się z tematem! 

Promocje bankowe – kto może z nich skorzystać?

Aktualnie wiele banków prowadzi szereg różnorodnych akcji. Dzięki nim każdy zainteresowany może otrzymać różnego rodzaju prezenty – główne finansowe. Okazuje się, że kwota premii całkowitej może wynieść nawet kilka tysięcy! Aby je otrzymać, wystarczy spełnić warunki proponowane przez wybrany bank.

Informacje na temat aktualnych promocji bankowych znajdziesz na stronie https://cleverprofit.pl/promocje/, na której wiadomości tego rodzaju pojawiają się regularnie. A zatem korzystając z portalu, możesz mieć pewność, że zawsze będziesz dobrze poinformowany.

Kto właściwie może skorzystać z takich promocji bankowych? Każdy – zarówno osoby fizyczne, jak i firmy – szczególnie jednoosobowe działalności gospodarcze. Warto wiedzieć, że promocje bankowe nie zawsze dotyczą rachunków osobistych. Niektóre wymagają założenia lokaty, kont oszczędnościowych czy kart wielowalutowych. Jeśli zatem chcesz mieć jedno konto osobiste, ale w dalszym ciągu interesuje Cię zarabianie na promocjach bankowych, koniecznie zapoznaj się z innymi możliwościami.

Oczywiście takie konta z premią mogą zakładać jedynie osoby, które ukończyły osiemnaście lat i mają pełną zdolność, jeśli chodzi o czynności prawne. Ponadto nierzadko banki przyznają premię tylko takim klientom, którzy nie mają u nich już konta.

Jak otrzymać premię za założenie konta osobistego?

Jak w łatwy sposób otrzymać premię? Schemat w każdym banku jest praktycznie taki sam. Po pierwsze trzeba założyć konto osobiste i wykonać określone przez bank aktywności. Do tych aktywności zalicza się – na przykład – wykonywanie przelewów, płatności bezgotówkowych czy po prostu zlecenie wpływów na utworzone konto. Są różne edycje promocji, a zatem niekiedy premie przyznaje się już po miesiącu, a w innych ofertach po dużo dłuższym czasie.

Jeśli jesteś zainteresowany premią, pamiętaj, że musisz spełnić wszystkie warunki. Nie spełnianie warunków to najczęstsze powody braku wypłaty premii.  Koniecznie zapoznaj się także z informacją dotyczącą tego, jak długo trwa promocja, jakie dokładnie nagrody są do zdobycia, czy bonusy zostały podzielone na części i kiedy otrzymasz nagrodę. Pamiętaj również o tym, że niekiedy ważny jest sam sposób złożenia wniosku o założenie konta osobistego. Nierzadko bank wymaga, aby zrobić do przez odpowiednią internetową stronę. Istotny jest również termin złożenia wniosku o założenie rachunku. Dokładne informacje na ten temat znajdziesz przede wszystkim w regulaminie promocji.

Jakie są prezenty za konto osobiste?

Jakie właściwie prezenty otrzymuje klient za założenie konta osobistego z premią? Najczęściej jako bonus bank przelewa na konto odpowiednią sumę. Oczywiście, jeśli klient spełnił wszystkie, wcześniej określone warunki. Kwota przelewana jest w jednej lub kilku transzach. Niektóre banki jako nagrodę oferują także vouchery lub nawet zwolnienia z różnych rodzajów opłat. Ten ostatni bonus dotyczy głównie kont firmowych.

Jak widać czasami warto pomyśleć o nowym koncie oszczędnościowym lub o wyrobieniu dodatkowej karty kredytowej, szczególnie że aktualne promocje dla nowych klientów są bardzo atrakcyjne.

Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole