Skocz do zawartości
LM.plWiadomościDajmy w łapę! Motocykliści pomagają zwierzętom

Dajmy w łapę! Motocykliści pomagają zwierzętom

Dodano: , Żródło: LM.pl
Dajmy w łapę! Motocykliści pomagają zwierzętom
akcja charytatywna

Karma dla psów i kotów, żwirek oraz detergenty. Wszystko to powinno się znaleźć na liście zakupów osób, które chciałyby wesprzeć działające w gminie Kramsk stowarzyszenie WioskowoMi. Akcję rozkręcają konińscy motocykliści!

To już druga edycja akcji na rzecz zwierząt, którą organizuje Motocyklowa Grupa z Konina. W ubiegłym roku udało im się zebrać prawie 1400 kg karmy dla psów i kotów. Teraz chcieliby ten sukces powtórzyć. W najbliższą sobotę motocyklistów będzie można spotkać w dwóch konińskich marketach.

- Drodzy Państwo, jeżeli kupicie nawet najmniejszą porcję karmy i wrzucicie ją do naszego zbiórkowego koszyka, to już miejcie pewność, że ten dobry gest wróci do Was co najmniej po stokroć – podkreślają organizatorzy akcji. - Zachęcamy również bardzo gorąco motocyklistów z regionu, aby przy okazji sobotnich przejazdów , podjechali na chwilę do nas i również kupili jakiś drobiazg dla zwierzaków – dodają.

Wszyscy, którzy wesprą akcję zostaną wynagrodzeni kolorową naklejką, możliwością zrobienia sobie zdjęcia na wybranym motocyklu oraz talonem na gorącą grochówkę! Ci, którzy nie będą akurat tego dnia na zakupach mogą wesprzeć akcję, wpłacając kilka groszy na rzecz zwierząt za pośrednictwem platformy zrzutka.pl (link TUTAJ).

 

fot. facebook/Motocyklowa Grupa z Konina

Dajmy w łapę! Motocykliści pomagają zwierzętom
Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole