Skocz do zawartości
Ukraina

Pomoc dla Ukrainy. Jak się odnaleźć? Informacje, ogłoszenia, inicjatywy | Це війна! Втеча Дарини з Одеси

LM.plWiadomościDiamenty Forbesa. Agencja Rozwoju Regionalnego S.A w Koninie nagrodzona

Diamenty Forbesa. Agencja Rozwoju Regionalnego S.A w Koninie nagrodzona

Dodano:
Diamenty Forbesa. Agencja Rozwoju Regionalnego S.A w Koninie nagrodzona

ARR to jedyna instytucja otoczenia biznesu z Wielkopolski, która znalazła się wśród wyróżnionych w prestiżowym rankingu.  

Redakcja magazynu Forbes we współpracy z Dun & Bradstreet Poland opracowała zestawienie najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w Polsce już po raz czternasty.
Forbes to najbardziej rozpoznawalna i opiniotwórca gazeta ekonomiczna na świecie, opisująca najważniejsze wydarzenia gospodarcze i strategie biznesowe. Fakt, że działająca w Koninie od 1992 roku Agencja znalazła się w gronie wyróżnionych to sukces.

ARR najpierw realizowała rządowe i międzynarodowe programy wspierające samorządy, ale też cały czas dostosowywała się do potrzeb zmieniającego się rynku gospodarczego. Dziś zajmuje się projektami związanymi z rozwojem regionalnym, przedsiębiorczością i innowacyjnością w Wielkopolsce. Doradza również przedsiębiorcom, szkoli ich i informuje. Zajmuje się także doradztwem finansowym, pozyskiwaniem kredytów i dofinansowań, opracowuje dokumentację kredytową i pośredniczy w udzielaniu kredytów oraz poręczeń dla przedsiębiorców.
Współpracuje także z samorządami, aktywistami, związkowcami nad przygotowaniem i wprowadzeniem planu sprawiedliwej transformacji w Wielkopolsce Wschodniej.

- To nagroda za ostatnie 4 lata naszej pracy — dedykujemy ją przede wszystkim naszym pracownikom. Bez was nie byłoby tej nagrody i bez was nie byłoby tak silnej Instytucji w regionie i województwie. Dziękujemy - Takimi słowami po odebraniu nagrody podziękował pracownikom Zarząd ARR. W imieniu Agencji wyróżnienie odebrali Prezes Zarządu Maciej Sytek oraz Dyrektor Operacyjna Iwona Kurzawińska.

W presiżowym rankingu najbardziej dynamicznie rozwijających się przedsiębiorstw w Polsce znalazła się również firma Gebhardt Stahl Polska z Modły Królewskiej w gminie Stare Miasto. Spółka działa w Konińskiem od ponad 20 lat i ciągle się rozwija - zwiększa produkcje, zatrudnienie i inwestuje. 

Czytaj więcej na temat:nagroda, arr, forbes
Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole