Skocz do zawartości
Ukraina

Pomoc dla Ukrainy. Jak się odnaleźć? Informacje, ogłoszenia, inicjatywy | Це війна! Втеча Дарини з Одеси

LM.plWiadomościDobra nowina! Nad Wartę powraca gospel

Dobra nowina! Nad Wartę powraca gospel

Dodano:
Dobra nowina! Nad Wartę powraca gospel
Koncert

Po pandemicznej przerwie z dobrą nowiną powraca Gospel nad Wartą. Zabrzmi 15 maja w Konińskim Domu Kultury o 17.00. 

Wiosną 2004 roku format Gospel nad Wartą pojawił się w Koninie po raz pierwszy. Od tego czasu minęło osiemnaście lat, a po pandemicznej przerwie powraca na afisze w tradycyjnie międzynarodowej odsłonie. Muzyka gospel gości w Konnie już blisko dwie dekady za sprawą konińskiego chóru gospel, który nie ustaje w propagowaniu swojego ulubionego nurtu. Chórzyści muzykowali ze znakomitymi twórcami z Wielkiej Brytanii, USA, a także z czołówką polskich artystów tworząc liczne wyjątkowe koncerty.

Wielkopolskie Stowarzyszenie Gospel zaprasza na 16. edycję Gospel nad Wartą w niedzielę 15 maja na godzinę 17.00 do Konińskiego Domu Kultury, który jest również współorganizatorem wydarzenia.

Wystąpią: Konin Gospel Choir pod dyrekcją Beaty Stanisławskiej- Zielak z towarzyszenie muzyków Holy Noiz oraz Peter Francis – jeden z najlepszych brytyjskich wokalistów i dyrygentów gospel. Przez wiele lat był dyrektorem artystycznym London Community Gospel Choir, obecnie jest leaderem chóru The Jabez Family, który w 27- osobowym składzie gościł w Koninie w 2009 roku. Peter Francis oprócz charyzmatycznej osobowości obdarzony jest niezwykłym talentem muzycznym i poczuciem humoru.

Każde spotkanie z tym pełnym pasji i otwartości na ludzi artystą pozostaje w pamięci. Zatem już w maju 100% gospel w gospel.

Miejsce: KDK, pl. Niepodległości 1

Kiedy: 15 maja 2022 r., g. 17:00

Bilety: 25 zł dostępne w kasach KDK (także online). 

 

Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole