Skocz do zawartości
LM.plWiadomościGdzie kupić taśmy pakowe?

Gdzie kupić taśmy pakowe?

Materiał promocyjny

Dodano:
Gdzie kupić taśmy pakowe?

Taśmy pakowe to uniwersalne materiały opakowaniowe o wszechstronnym zastosowaniu. Jakie są rodzaje taśm pakowych? Którą z nich warto wybrać? Gdzie najlepiej kupić taśmy pakowe? Podpowiadamy.

Taśmy pakowe to doskonale znane wszystkich akcesoria powszechnie wykorzystywane w gospodarstwach domowych, biurach, magazynach, centrach logistycznych i firmach kurierskich. Jakie są rodzaje taśm pakowych i którą z nich warto wybrać?

Rodzaje taśm pakowych

Najpopularniejsze taśmy pakowe to taśmy akrylowe wyposażone w klej na bazie akrylu. Takie taśmy sprawdzą się przede wszystkim do klejenia gładkich powierzchni — papierowych i foliowych. Nie nadają się natomiast do stosowania w pomieszczenia o podwyższonym poziomie wilgoci i w niskich temperaturach.

Alternatywą dla taśm akrylowych są taśmy solventowe, często określane mianem taśm do zadań specjalnych. Wszystko z powodu ich niecodziennych właściwości. Dzięki zastosowaniu kleju z naturalnego kauczuku i żywic taśmy solventowe wyróżniają się zdecydowanie większą niż akrylowe trwałością. Z powodzeniem spajają nie tylko gładkie, ale także chropowate powierzchnie. Również w warunkach podwyższonej wilgotności, w wysokich i niskich temperaturach. Z tego powodu świetnie sprawdza się do zabezpieczania towarów ciężkich, wielogabarytowych oraz produktów chłodniczych (taśmy freezer).

Kolejnym rodzajem taśmy jest taśma pakowa hot melt z warstwą klejącą na bazie kleju z kauczuku syntetycznego. Parametry taśm hot melt w zakresie trwałości, odporności na wilgoć i zmiany temperatur plasują się pomiędzy akrylem a solventem. Nie zaleca się jednak ich stosowania w temperaturach ujemnych. Świetne do zabezpieczania średniej wielkości przesyłek znakomicie sprawdzają się tam, gdzie taśmy akrylowe okazują się niewystarczające.

Gdzie kupić taśmy pakowe, aby… nie przepłacić?

Jeśli kupujesz taśmę pakową na własny użytek, wybór miejsca zakupu ma drugorzędne znaczenie. W przypadku jednej rolki możliwe do wygenerowania oszczędności nie będą warte poszukiwania tańszego sklepu na drugim końcu miasta lub… płacenia za przesyłkę podczas zakupów w sklepie internetowym. Jeśli jednak w ramach swojej działalności regularnie zużywasz dziesiątki, a nawet setki rolek, wybierając sprawdzony, niedrogi sklep wygenerujesz odczuwalne dla portfela oszczędności. Jeśli chcesz połączyć wysoką jakość produktu z atrakcyjną ceną, zrób zakupy w sprawdzonym sklepie internetowym. Z powodu specyfiki działalności i co za tym idzie — niższych niż w stacjonarnych placówkach kosztów — sklepy www mogą pozwolić sobie na zmniejszenie marży i zaoferowanie kupującym korzystniejszych stawek.

Źródło: https://e-gtp.pl/tasmy-pakowe

Gdzie kupić taśmy pakowe?
Gdzie kupić taśmy pakowe?
Czytaj więcej na temat:
transport
Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole