Skocz do zawartości

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plWiadomościGdzie można już się kąpać? Aktualna lista otwartych kąpielisk w okolicy

Gdzie można już się kąpać? Aktualna lista otwartych kąpielisk w okolicy

Dodano: , Żródło: LM.pl
Gdzie można już się kąpać? Aktualna lista otwartych kąpielisk w okolicy
wakacje

Zaczęły się wakacje i powoli rusza sezon kąpielowy. Sprawdź, gdzie można już korzystać z wodnych szaleństw, a które strzeżone kąpieliska dopiero zaczną działać.

Od początku czerwca przebadano wodę i otwarto trzy miejsca w regionie. To kąpielisko na Jeziorze Mikorzyńskim w ośrodku „Wityng” (gm. Ślesin), na Jeziorze Wilczyńskim w ośrodku SUN SPORT Mrówki – Kownaty (gm. Wilczyn) oraz na Jeziorze Powidzkim w ośrodku Michasiówka w Giewartowie (pow. słupecki). Natomiast od soboty, 22 czerwca działa kąpielisko na Jeziorze Wilczyńskim w Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji w Wilczynie.

W sobotę, 29 czerwca otwarte zostanie kąpielisko na Jeziorze Ślesińskim przy plaży na terenie ośrodka „Gwarek”. A od 1 lipca zaczną działać kąpieliska: „Przystań Gosławice” na Jeziorze Pątnowskim przy MOSiR Konin, na Jeziorze Budzisławskim przy ośrodku w Trębach Starych (gm. Kleczew), na Jeziorze Licheńskim przy plaży w Licheniu Starym (gm. Śślesin), na Jeziorze Ślesińskim w parku miejskim w Ślesinie oraz przy Przystani Wodnej w Ślesinie, przy plaży w Kozarzewku (gm. Kazimierz Biskupi), na Jeziorze Powidzkim przy polu namiotowym „Dzika Plaża” w Powidzu (pow. słupecki), na Jeziorze Powidzkim przy O.W. „Łazienki” w Powidzu (pow. słupecki) i na Jeziorze Powidzkim przy O. W. „Na Skarpie” w Przybrodzinie (pow. słupecki).

Sezon kąpielowy na większości kąpielisk potrwa do końca sierpnia, tylko w ślesińskim „Gwarku” do 1 września. O sytuacji epidemiologicznej akwenów będziemy informować na bieżąco.

Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole