Dzisiaj jest niedziela 22 września 2019, imieniny: Maurycego, Tomasza, Joachima WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19295) SPORT FORUM FIRMY (5364) PRACA (62) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
19 / 13oC
Jutropogoda
15 / 10oC
Pojutrzepogoda
18 / 15oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Konin. Zajezdnia autobusowa MZK była otwarta dla p ... (0)Wykorzystali wszystko, co mieli. Wyjazdowa wygrana ... (0)

Chcemy być sobą, czyli "perfekcyjne" przeboje na konińskiej scenie

Dodano: 5.07.2015 00:14

Perfect w amfiteatrze "Na skarpie". Konin znalazł się na trasie zespołu z okazji 35-lecia. Najpierwj jednak konińskie piłkarki zaprosiły publiczność na Ligę Mistrzyń, która odbędzie się w Koninie już w sierpniu. Potem na scenie pojawił się energetyczny Perfect. Sobotni wieczór to znakomita okazja do powspominania największych przebojów zespołu oraz posłuchania nowych aranżacji i utworów z płyty "DaDaDam", która w niecały miesiąc od premiery uzyskała status złotej. Koniński amfiteatr wypełniony po brzegi razem z Grzegorzem Markowskim śpiewał największe "perfekcyjne" przeboje. 

Chcemy być sobą, czyli "perfekcyjne" przeboje na konińskiej scenie
następny >>
Slajd 1/23
możesz używać klawiszy lewo/prawo na swojej klawiaturze

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:Dni Konina 2015,   Perfect,   amfiteatr w Koninie,   amfiteatr na skarpie,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Ktos narzekal na dobor zespolu w tym roku? Gratuluje gustu :) PERFECT!!! Najlepsi z najlepszych.
Dodano: 5.07.2015 01:10    Przez: ~Adrian
Wspaniale się wszyscy bawili , Konin najpiękniejszy i częściej takich gości zapraszamy ! Lato 2015 zapowiada się cudownie ...
Dodano: 5.07.2015 01:25    Przez: ~Pavlo
tylko gdzie jest ten Konin w inne dni. Dupa umarłe miasto
Dodano: 5.07.2015 12:32    Przez: ~wojtas

KOMENTARZE

Ktos narzekal na dobor zespolu w tym roku? Gratuluje gustu :) PERFECT!!! Najlepsi z najlepszych.
Dodano: 05.07.2015 01:10    Przez: ~Adrian
Proszę Cię! 20 lat temu tak a teraz te dziadki wnuki bawić a nie na scenę...
Dodano: 05.07.2015 11:37    Przez: ~rrr
W Ślesinie było o wiele lepiej a w dodatku tam jakos zawsze maja kase na lepsze zespoły
Dodano: 05.07.2015 16:13    Przez: ~tik tak
ile razy perfect był już w koninie? albo budka suflera? czy kora? bajm? ciągle pod jedno kopyto granie czasami raz na 5lat cos się innego trafi szkoda ze w koninie myśli się tylko o widowni w jednym wieku wielka szkoda ze te dawne dobre dni konina już za nami kiedy były u nas wielkie gwiazdy i to nie jedna gwiazda tylko dwie lub trzy impreza była tez 3 dniowa ale nie to co teraz na silę rozciągana impreza na całe miasto która zmieściła by sie w jednym miejscu i jednym dniu w ten sposób jest wszystko wszędzie i nie ma niczego nigdzie a na koniec dodam czemu tej imprezy nie organizuje sie juz na starym właśnie widać jak rządzącym zależy na ożywieniu starówki tylko wciskać kit co wybory potrafią a w koninie jak sie nic nie dzieje tak sie coraz mniej z roku na rok dzieje jak w calej polsce mlodzi sa wyganiani wszelkimi sposobami z kraju kiedy my jako naród w koncu powiemy ze nie chcemy takiego kraju?
Dodano: 06.07.2015 10:07    Przez: ~obywatel
Medyczki wreszcie miały szansę wystąpić przy pełnych trybunach! Perfekt jak zawsze perfekcyjnie szkoda ze tak krótko, czyżby do Zbyszka się spieszyli?!
Dodano: 05.07.2015 01:16    Przez: ~Kibic
Medyk bez Ewy Pajor to juz nie to samo tak jak kiedyś sprzedawano naszego górnika tak teraz sprzedają nam medyka!
Dodano: 06.07.2015 10:10    Przez: ~kibic
Wspaniale się wszyscy bawili , Konin najpiękniejszy i częściej takich gości zapraszamy ! Lato 2015 zapowiada się cudownie ...
Dodano: 05.07.2015 01:25    Przez: ~Pavlo
Medyk - duma Konina zaprasza na swoje mecze = fajny pomysł, trzeba będzie zobaczyć coś wartościowego w Koninie... letnią porą
Dodano: 05.07.2015 08:34    Przez: ~medyceusz
tylko gdzie jest ten Konin w inne dni. Dupa umarłe miasto
Dodano: 05.07.2015 12:32    Przez: ~wojtas
nie wiem co tam bolszewiki przygotowali ale jak znam życie to siatkówka-gotowanie starej baby z tv-reklamy spółek od ścieków i wody i sok z fabryki pobliskiej. na koniec fajna kapela ale to same odgrzewane kotlety. prawdziwa zabawa była w Ślesinie.
Dodano: 05.07.2015 13:31    Przez: ~zawodowy imprezowicz
poz tym perfectem to dni koniowa cieniutkie jak zawsze,nieudolność koninskiej władzy poraża !
Dodano: 05.07.2015 14:39    Przez: ~cechu
macie może jakieś wyraźne zdjęcia ?
Dodano: 05.07.2015 14:54    Przez: ~fan
Wejdź na fejsa na Gmina Stare Miasto tam jest relacja :-)
Dodano: 05.07.2015 19:48    Przez: ~koniniak
co to była za solówka na gitarze, wtedy kiedy Pan Markowski palił fajkę?
Dodano: 05.07.2015 16:23    Przez: ~Paweł
To był zagrany utwór bez wokalu z nowej płyty "Żyję tak jak chce" :)
Dodano: 07.07.2015 14:41    Przez: ~Adrian