Dzisiaj jest sobota 19 października 2019, imieniny: Piotra, Pawła, Ziemowita WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18184) SPORT FORUM FIRMY (5384) PRACA (46) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
16 / 12oC
Jutropogoda
17 / 14oC
Pojutrzepogoda
18 / 14oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Wypadek w Brzeźnie. Pracownik utknął na wysokości ... (0)Piłkarska kolejka: Czy Górnik w końcu wygra na wła ... (0)

Biuro Prognoz ostrzega przed gwałtownymi burzami z gradem

Dodano: 7.07.2015 15:38
Źródło: LM.pl

Niespokojny wieczór czeka mieszkańców subregionu konińskiego. IMGW Biuro Prognoz Meteorologicznych ostrzega przed gwałtownymi burzami z gradem.

Burze mają się pojawić dzisiaj około godz. 23.00 i potrwają do godz. 8.00. Meteorolodzy prognozują, że w tym czasie opady deszczu wyniosą od 20 do 30 mm, a lokalnie nawet do 40 mm. Podczas burzy wiatr może osiągnąć w porywach do 90 km/h.

fot. archiwum LM.pl/fot. Piotr Bagrowski

  • Biuro Prognoz ostrzega przed gwałtownymi burzami z gradem

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Ty jesteś poważnie taki nawiedzony? Czy tylko to od upału Ci na dekiel wali
Dodano: 7.07.2015 16:38    Przez: ~benson
Pojdzie bokiem jak zawsze
Dodano: 7.07.2015 16:22    Przez: ~meteorolog
upał niektórym się negatywnie udziela na głowę
Dodano: 7.07.2015 16:48    Przez: ~realista
Wszyscy klamia w rzadzie w kosciele i policji....masakra jakas
Dodano: 7.07.2015 16:53    Przez: ~wlkp
znów straszycie
Dodano: 7.07.2015 15:46    Przez: ~julka

KOMENTARZE

znów straszycie
Dodano: 07.07.2015 15:46    Przez: ~julka
Pojdzie bokiem jak zawsze
Dodano: 07.07.2015 16:22    Przez: ~meteorolog
avatar Kato talibowie w tym kraiku wiecznie straszą: gniewem bożym, piekłem, alkoholem, tytoniem i czym się da-ba nawet twierdzą że prezerwatywa jest kancerogenna(dla mniej wykształconych dodam-jest rakotwórcza).
Dodano: 07.07.2015 16:34    Przez: Krewa
Ty jesteś poważnie taki nawiedzony? Czy tylko to od upału Ci na dekiel wali
Dodano: 07.07.2015 16:38    Przez: ~benson
upał niektórym się negatywnie udziela na głowę
Dodano: 07.07.2015 16:48    Przez: ~realista
avatar Jak na gadzinę mającą 65 mln. lat, to nawet słoneczko na mnie nie działa. Działają na mnie kato talibowie, którzy uważają plennik za żywy organizm i składają warunkowe przysięgi-przyrzeczenia powołując się przy tym na istnienie boga, który podobno ma om pomóc. Vide ostatnie ślubowanie ministrantów obecnego reżymu(obecnego nierządu). Ale uwaga-po nich mogą przyjść prawdziwi talibowie pokroju wróbel i innych szołmenów związanych z pis-uarem.
Dodano: 07.07.2015 20:30    Przez: Krewa
Wszyscy klamia w rzadzie w kosciele i policji....masakra jakas
Dodano: 07.07.2015 16:53    Przez: ~wlkp
ja nie kłamie, zbieram na nowe alufelgi do mojego nowego mercedesa Kto zatańczy i zaśpiewa ?
Dodano: 08.07.2015 06:30    Przez: ~Ksiądz Probożcz
Wystawcie obrazek w okno i po kłopocie. Głębiej wierzący zawsze mogą dać darowiznę na kościół. Módlmy się. Módlmy się o deszcz lub o suszę.
Dodano: 07.07.2015 17:52    Przez: ~pleban
Straszcie dalej PiSem a nie pogodą
Dodano: 07.07.2015 18:29    Przez: ~m
A co to ma wspólnego z burzami w rejonie powiatu konińskiego dzisiejszej nocy ?
Dodano: 07.07.2015 19:47    Przez: ~do kerwa (hehe)
Matka Lichenska czuwa ( chyba ze jest na urlopie ) to radzcie sobie sami.
Dodano: 07.07.2015 20:13    Przez: ~Leon
No i..??? Mam uciekać??? Co za artykuł...