Dzisiaj jest środa 21 sierpnia 2019, imieniny: Joanny, Kazimiery, Wiktorii WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19034) SPORT FORUM FIRMY (5348) PRACA (66) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
16 / 15oC
Jutropogoda
22 / 17oC
Pojutrzepogoda
23 / 17oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Trzy piłkarki Medyka Konin powołane do reprezentac ... (0)Zaproszenie na obchody 80. rocznicy wybuchu II Woj ... (1)

Jeden kierowca stracił prawo jazdy, inni dostali mandaty

Dodano: 9.07.2015 09:24

Ponad stu kierowców przekroczyło prędkość, a jeden z nich stracił prawo jazdy. Konińska drogówka kontrolowała we wtorek prędkość na drogach powiatu.

- Policjanci z wydziału ruchu drogowego Komendy Miejskiej Policji w Koninie przeprowadzili we wtorek na drogach naszego powiatu działania skierowane na kontrolę prędkości – poinformował naszą redakcję st. asp. Marcin Jankowski z KMP w Koninie. - Musieli niestety zatrzymać jedno prawo jazdy.

W działaniach wzięło udział ponad 20 policjantów, którzy mieli do dyspozycji kilkanaście ręcznych mierników prędkości oraz wideorejestratory. Patrole można było spotkać na głównych ulicach Konina oraz w wielu miejscowościach na terenie powiatu, między innymi w Mikorzynie, Kramsku, Bilczewie i wielu innych.

- Wyniki działań nie napawają optymizmem – dodał rzecznik prasowy konińskiej policji. - Niestety wielu kierowców ma wciąż zbyt ciężką nogę. Policjanci skontrolowali 155 pojazdów, a aż 114 kierowców jechało z nadmierną prędkością. 113 zostało ukaranych mandatami, a jeden z nich w terenie zabudowanym jechał 103 km/h i stracił prawo jazdy na 3 miesiące. Pozytywnym sygnałem jest zatrzymanie tylko dwóch kierowców niekorzystających z pasów bezpieczeństwa.

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Kiedy zatrzymacie prawo jazdy swoim zboczkom jeżdżącym na podwójnym gazie i to z żonami i dziećmi?
Dodano: 9.07.2015 09:28    Przez: ~łap złodzieja
A temu policjantowi co po pijaku skasował budynek na kolskiej zabraliście też prawko czy nie ?
Dodano: 9.07.2015 16:39    Przez: ~dd

KOMENTARZE

Kiedy zatrzymacie prawo jazdy swoim zboczkom jeżdżącym na podwójnym gazie i to z żonami i dziećmi?
Dodano: 09.07.2015 09:28    Przez: ~łap złodzieja
Zazdrościsz koniosraju?? Nie ma problemu, wyjmijcie wreszcie Szydło z worka!
Dodano: 09.07.2015 10:43    Przez: ~Oburzony
POgrążacie się, oj POgrążacie...
Dodano: 09.07.2015 14:22    Przez: ~m
A temu policjantowi co po pijaku skasował budynek na kolskiej zabraliście też prawko czy nie ?
Dodano: 09.07.2015 16:39    Przez: ~dd
Debilne przepisy i chore ograniczenia.Nic nadzwyczajnego, ze czlowiek jedzie szybciej. 50 na poznanskiej? Kto to wymyslil?
Dodano: 09.07.2015 16:39    Przez: ~mmmm
Dlaczego nie podadzą gdzie zabrali Prawo Jazdy? Nie chcą zdradzić „najlepszych łowisk” tak jak nieopatrznie wygadali się z Leśnictwem?
Dodano: 09.07.2015 09:37    Przez: ~Ulrich von Jungingen
na Bilczewie zabrali prawko
Dodano: 09.07.2015 09:43    Przez: ~marcin
a mówiłem... jedź 99 km/h... :-)
Dodano: 09.07.2015 12:49    Przez: ~wujek dobra rada
Stańcie na drodze Kazimierz- Kleczew. To co tam się dzieje na drodze, to masakra. Kierowcy tracą tam rozum
Dodano: 09.07.2015 13:54    Przez: ~...
20 policjantów i 155 skontrolowanych pojazdów czyli przypada ok 8 kontroli na 1 policjanta. Jak na 8godzin pracy to się raczej nie przepracowali...
Dodano: 09.07.2015 14:05    Przez: ~Borys
- Wyniki działań nie napawają optymizmem – dodał rzecznik prasowy konińskiej policji celnie oceniając ,,pracusi".
Dodano: 09.07.2015 15:20    Przez: ~912
Było gorąco to chłodzili się zimnym piwem bo im prawo POzwala.
Dodano: 09.07.2015 16:47    Przez: ~as
"Mikorzynie Kramsku" - co to za nowa miejscowość? Dzielnica Mikorzyna, czy Kramska ;) ?
Dodano: 09.07.2015 15:55    Przez: ~Johann
A walić ich wszystkich mandatami dopóki można ciekawe dlaczego tak nie jeżdża po miastach na zachodzie Europy,w Norwegii niektórych za przekroczenie prędkości nie było by stać na mandat nawet jakby sprzedał tego swojego gruchota z lat 90-ych