Dzisiaj jest niedziela 22 września 2019, imieniny: Maurycego, Tomasza, Joachima WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19290) SPORT FORUM FIRMY (5364) PRACA (62) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
19 / 13oC
Jutropogoda
15 / 10oC
Pojutrzepogoda
18 / 15oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Konin. Zajezdnia autobusowa MZK była otwarta dla p ... (0)Wykorzystali wszystko, co mieli. Wyjazdowa wygrana ... (0)

Czołowe zderzenie osobówek w Brdowie. Pięć osób nie żyje

Aktualizacja 14.07.2015 10:41

W czołowym zderzeniu dwóch samochodów osobowych w Brdowie pod Kołem zginęło dzisiaj w nocy pięć osób.

Samochody zderzyły się ze sobą w Brdowie na drodze wojewódzkiej nr 270 około godziny drugiej w nocy. W wyniku kolizji seat dachował i zawisł na barierze energochłonnej. – Kierowca fiata freemont, który podróżował w stronę Koła, 27-letni mieszkaniec województwa kujawsko-pomorskiego, był trzeźwy – poinformował naszą redakcję sierż. szt. Krzysztof Jóźwiak z Komendy Powiatowej Policji w Kole. – Z sześciu osób, które jechały w przeciwnym kierunku seatem leon, pięć zginęło na miejscu.

Cztery ofiary wypadku to mieszkańcy gminy Babiak w wieku od 17 do 23 lat. Dopiero około południa ustalono, że piątą była 14-letnia mieszkanka gminy Kramsk. Zderzenie przeżyła 20-latka z tego pojazdu. W stanie ciężkim została przewieziona do szpitala w Koninie. – Wszystko wskazuje na to, że to właśnie ona siedziała za kierownicą seata – dodał rzecznik prasowy kolskiej policji.

  • Czołowe zderzenie osobówek w Brdowie. Pięć osób nie żyje
  • Czołowe zderzenie osobówek w Brdowie. Pięć osób nie żyje

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

POPULARNE KOMENTARZE

Scenariusz zawsze ten sam. Alkohol, dopalacze, zabawa na dysce. Potem jazda w 6, 7 osób autem 5 osobowym. Szybkość, głupota, brawura i złamane życie rodziców.Czy takiemu biegowi zdarzeń można zapobiec? Można, więcej patroli pod tancbudami.
Dodano: 12.07.2015 08:27    Przez: ~gib
za szybko tata dał samochód...
Dodano: 12.07.2015 08:57    Przez: ~babcia
Patrole pod "remizami" nic nie pomogą, młodzież wsiadając do samochodu jako pasażerowie powinni reagować na szybką jazdę ,ale niestety każdy się wstydzi zostać "cykorem" ,woli umierać ze strachu niż zwrócić uwagę debilowi.Współczuję rodzicom a Ci którzy zabierają się na przejażdżkę niech pomyślą czy ta adrenalina jest tego warta.
Dodano: 12.07.2015 09:53    Przez: ~niki
Sześć osób w senacie Leon ? To mi pachnie powrotem z imprezy. "Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, -a światłość wiekuista niechaj im swieci."
Dodano: 12.07.2015 08:31    Przez: ~Konin
Zawsze apeluję o akcję "powrót z dyskoteki" i "powrót z plaży". Teraz się zacznie ujadanie Policji jak po wypadku w Kamieniu Pomorskim dwa lata temu i w odwecie na wypadek, który wydarzył się w nocy prawie zawsze z piątku na sobotę lub z soboty nie niedzielę Policja zorganizuje więcej "trzeźwych poranków" w TYGODNIU, choć ma się to wszystko jak piernik do wiatraka, bo nad ranem w tygodniu wypadki są rzadkością. Policjanci oczywiście zażądają też kolejnego zaostrzenia prawa jak by imprezowicze z Kamienia Pomorskiego czy ci dzisiejsi w ogóle zastanawiali się nad tym.
Dodano: 12.07.2015 09:55    Przez: ~Ulrich von Jungingen

KOMENTARZE

Scenariusz zawsze ten sam. Alkohol, dopalacze, zabawa na dysce. Potem jazda w 6, 7 osób autem 5 osobowym. Szybkość, głupota, brawura i złamane życie rodziców.Czy takiemu biegowi zdarzeń można zapobiec? Można, więcej patroli pod tancbudami.
Dodano: 12.07.2015 08:27    Przez: ~gib
MOŻLIWOŚĆ ROBIENIA PRAWKA ————— WIEK 25 LAT, A NIE GÓWNIARZE 18LAT SIADAJĄ ZA KÓŁKIEM———&mdas BRAWURA———— WIELKA TRAGEDIA
Dodano: 12.07.2015 09:52    Przez: ~RODZIC
Patrole pod "remizami" nic nie pomogą, młodzież wsiadając do samochodu jako pasażerowie powinni reagować na szybką jazdę ,ale niestety każdy się wstydzi zostać "cykorem" ,woli umierać ze strachu niż zwrócić uwagę debilowi.Współczuję rodzicom a Ci którzy zabierają się na przejażdżkę niech pomyślą czy ta adrenalina jest tego warta.
Dodano: 12.07.2015 09:53    Przez: ~niki
Zawsze apeluję o akcję "powrót z dyskoteki" i "powrót z plaży". Teraz się zacznie ujadanie Policji jak po wypadku w Kamieniu Pomorskim dwa lata temu i w odwecie na wypadek, który wydarzył się w nocy prawie zawsze z piątku na sobotę lub z soboty nie niedzielę Policja zorganizuje więcej "trzeźwych poranków" w TYGODNIU, choć ma się to wszystko jak piernik do wiatraka, bo nad ranem w tygodniu wypadki są rzadkością. Policjanci oczywiście zażądają też kolejnego zaostrzenia prawa jak by imprezowicze z Kamienia Pomorskiego czy ci dzisiejsi w ogóle zastanawiali się nad tym.
Dodano: 12.07.2015 09:55    Przez: ~Ulrich von Jungingen
to kto tam pracuje /dowodzi/ w tej policji i strażach miejskich i gminnych w Kole , Babiaku, Sompolnie i okolicach ? Wy się przestawcie z zarabiania pieniędzy za wykroczenia w tygodniu w dzień, a zajmijcie się nocami poprzedzającymi i po dniach wolnych od pracy /świątecznych/.
Dodano: 12.07.2015 10:24    Przez: ~listiopadowy
RODZIC- nie pisz bzdur. Jak ktoś nie nauczy się jeździć za młodu to nigdy nie będzie dobrze jeździł. Tak samo jak z nauką na przykład języków obcych. Jak nie potrafisz dotrzeć do dziecka i przekazać mu pewnych standardów zachowania to trzeba było nie mieć dzieci.
Dodano: 12.07.2015 10:55    Przez: ~Też rodzic
nie oskarżaj ludzi po tragedii pojazdy były dwa
Dodano: 12.07.2015 11:10    Przez: ~zibi polska
PO przeczytaniu takiego tekstu zadaję sobie pytanie:A co robi z tym odpowiedzialna za utrzymanie porządku policja?
Dodano: 12.07.2015 13:38    Przez: ~gryfon
tak a ty byłeś/aś też pewnie świeżo po osiemnastce i brałaś brałeś sie za prako i tu teraz nie wyjeżdżaj z takimi tekstami
Dodano: 12.07.2015 14:39    Przez: ~BOSSU
czyli to wina policji niezły tok rozumowania
Dodano: 12.07.2015 18:08    Przez: ~Ola
Ja jestem za wprowadzeniem możliwości zdawania prawa jazdy dopiero gdy kandydat osiągnie wiek 146 lat. Wtedy wypadki na pewno będą rzadkością
Dodano: 12.07.2015 19:13    Przez: ~rico
wielki niemiec sie znzlazl co pewnie do kwiatkow jezdzi i go popychaja z kata w kat ( tancbudami)
Dodano: 12.07.2015 20:48    Przez: ~tamten
Taki jesteś mądry! W jakim wieku otrzymałeś prawo jazdy? A może w ogóle nie masz i żal Ci tyłek ściska,że pojeździć sobie nie możesz?! Człowieku nie wiek świadczy o umiejętności jady autem,praktyka czyni mistrza tak jest we wszystkim. Ile jest osób,które w późnym wieku robią egzamin na prawo jazdy i to dopiero są niebezpieczni kierowcy. Ja np mam prawo jazdy 11lat i po jedenastu latach miałam stłuczkę nie z mojej winy - zderzyłam się z kierowcą doświadczonym-ponad dwadzieścia lat posiada prawo jazdy w tym również na ciężarówki,gdzie jest zawodowym kierowcą. Co ty na to? A tak na marginesie nawet policja nie przestrzega przepisów ruchu drogowego.
Dodano: 13.07.2015 01:57    Przez: ~D
Ci co zginęli byli sami sobie (w dużej mierze) winni a ta, która przeżyła (kierowca) nie powinna brać tylu osób i miała na...ne w głowie bo za to grozi utrata prawka na 3 miechy. To już pokazuje jak była inteligentna i odpowiedzialna. Powinna przeżyć i za to beknąć maksymalnie. W końcu zabiła 5 ludzi, złamała masę przepisów...
Dodano: 13.07.2015 10:54    Przez: ~as
Gdzie pisze zebyli pod wplywem? To tylko chore urojnia.
Dodano: 13.07.2015 17:00    Przez: ~P.L
Ciekawe co byś powiedział gościowi który jedzie 180km/h? Wysiadłbyś na zakręcie czy przed? Ciekawi mnie też, na jakie uwagi reagują ludzie przekraczający notorycznie zdroworozsądkową prędkość.
Dodano: 13.07.2015 20:10    Przez: ~gumball
Sześć osób w senacie Leon ? To mi pachnie powrotem z imprezy. "Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, -a światłość wiekuista niechaj im swieci."
Dodano: 12.07.2015 08:31    Przez: ~Konin
Ble, ble, ble - co Ty za bzdety wypisujesz. Jak juz zaczniesz normalnie myslec to napisz - Wyrazy wspolczucia dla rodzin i bliskich. Moze napiszesz ze przyjedzie Twoj przywodca duchowy Barabara i ich wskrzesi, dalej poszalej smialo.
Dodano: 12.07.2015 09:21    Przez: ~Leon
Ojciec BoraBora jest chyba jeszcze w Licheniu, niech pokaże swoje cuda, niech wskrzesza!
Dodano: 12.07.2015 09:56    Przez: ~Istota pozaziemska
uff to dobrze ,że jeszcze jest może wyleczy ci mózg o ile go jeszcze masz ,:/ co wy ludzie wgl piszecie za glupoty miejcie troche rozumu bo wypadki sie zdarzaja i zawsze będą to raz a dwa zastanówcie sie nad słowami bo byc moze tez czyta to rodzina zmarłych, wiec troche szacunku. Kondolencje dla rodzin .
Dodano: 12.07.2015 11:53    Przez: ~Mała
brawurowa jazda zal tych rodzinco teraz przeżywaja
Dodano: 12.07.2015 08:37    Przez: ~wika
za szybko dużo za szybko ...widać na zdjęciach rozbite auta ...głupota pomyślmy prędzej za nim coś zrobimy ,,,,,,,szkoda każdego życia
Dodano: 12.07.2015 08:49    Przez: paweł wyspa
Młodzież po imprezie nie myśli. Zresztą przed też nie. Stąd mamy to, co mamy. Dobrze, że to był duży Fiat a nie mały kompakcik z rodziną bo trupów byłoby więcej. A tak zginęli ci, którzy sami sobie zgotowali taki los.
Dodano: 13.07.2015 11:01    Przez: ~as
nie wygląda to na czołowe zderzenie a raczej jak uderzenie w bok seata co może świadczyć że w chwili zderzenia stał już w poprzek drogi
Dodano: 12.07.2015 08:50    Przez: ~lima
Chmyy a mi jednka wyglada na czolowe
Dodano: 12.07.2015 10:24    Przez: ~rekonstruktor
za szybko tata dał samochód...
Dodano: 12.07.2015 08:57    Przez: ~babcia
Dobrze ze gosciu jechał SUPER FIATEM to wyszedł bez szwanku z tego wypadku.
Dodano: 12.07.2015 13:21    Przez: ~Ja
... a WORD prawo jazdy...
Dodano: 13.07.2015 10:50    Przez: ~as
A wiesz, że tak było? Masz pewność w 100%, że to tata dał jej auto? jak nie to nie rozumiem po co głupio komentujesz..
Dodano: 13.07.2015 14:52    Przez: ~Gość
Tyle, że to był samochód jej chłopaka, który też w nim zginął... A nie taty. Weźcie się ogarnijcie i przestańcie pisać głupoty bo sprawiacie jeszcze większy ból rodzinie...
Dodano: 13.07.2015 17:03    Przez: ~m
młodzież - znowu młodzież!!!... już im do reszty rozum odebrało!
Dodano: 12.07.2015 09:00    Przez: ~dziadek
Sobotnio-niedzielne 'imprezki" niestety tak się kończą,wiem że głupota i nonszalancja jest wszędzie ,ale młodzież polska jest "szczególna", "wyjatkowa". Właśnie takie tragedie mówią wiele o tej "wyjątkowości".Alkohol to naprawdę zły doradca a szczególnie w przypadku kierowców.
Dodano: 12.07.2015 09:03    Przez: ~madzia
a kto mówi że byli pod wpływem
Dodano: 12.07.2015 22:53    Przez: ~hjjg
Jak zwykle - wyżelowana wiejska młodzież wraca wczesnym rankiem z dysko dysko. Scenariusz jest zawsze ten sam, przaśna otępiająca muza, nawalone bezmózgie typki upchnięte w piątkę w starym złomie (koniecznie niemiecki) przekonane że są mistrzami jazdy wiejskiej, za duża prędkość, dzwon i minimum dwie ofiary.Naprawdę kogoś to jeszcze dziwi? Co weekend są takie informacje. Co weekend ta sama historia.
Dodano: 12.07.2015 09:04    Przez: ~real
Wiejska młodzież? Czym różni się od miejskiej? Miejska młodzież nie chodzi na dyskoteki? Człowieku troszkę szacunku dla zmarłych, jak i dla żyjącej młodzieży która mieszka na wsi. Kiedy ludzie się oduczą podkreślania jakiś chorych, nieistniejących różnic, kiedy każdy się zajmie swoim tyłkiem zamiast podnosić swoje ego ubliżając komuś. Chcesz podnieść swoje ego? Nie wiem zrób jakieś studia, idź na kurs samorozwoju, a nie rób z siebie publicznie kretyna jeszcze większego nim jesteś.
Dodano: 12.07.2015 11:19    Przez: ~Marietta
owszem hiszpański ale należy do koncernu VW ...