Dzisiaj jest środa 21 kwietnia 2021, imieniny: Anzelma, Bartosza, Konrada WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17645) SPORT FORUM FIRMY (5595) PRACA (55) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
15 / 6oC
Jutropogoda
7 / 3oC
Pojutrzepogoda
5 / 1oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Zostało ostatnie miejsce. Matuszak jedzie na kwali ... (0)Konin. Trwa budowa ścieżki pieszo-rowerowej na ul. ... (2)

Gruz porzucony w krzakach nad jeziorkiem Zatorze

Alert Czytelnika

Dodano: 30.07.2015 11:43

- Spacerując nad brzegami jeziora Zatorze w Koninie, od jego strony północnej, znalazłem wyrzucone do wody gruzy - pisze do nas internauta.

- To nie jedyny kwiatek nad tym jeziorem - informuje dalej i przesyła zdjęcia tego bałaganu. - W podobny sposób uczyniono z gałązkami krzewów, które obcięto z żywopłotu Rodzinnego Ogrodu Działkowego, który graniczy z jeziorem. Smaczku do wyrzuconych gruzów do jeziora dodaje to, że leżą one sobie na wprost furtki do działki pana prezesa ogrodu i radnego. Czyżby pan radny wykonywał jakieś remonty w swojej altance?

  • Gruz porzucony w krzakach nad jeziorkiem Zatorze
  • Gruz porzucony w krzakach nad jeziorkiem Zatorze

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:alert,   ogródki działkowe,  



DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

ukarac pana prezesa niech caly stawek teraz pozprzata przeciez stac go
Dodano: 30.07.2015 12:16    Przez: ~zeus
Ludzie nauczcie sie ze to są dziury pokopalniane potocznie zwane hałdami nie żadne jeziorko taka nazwę marketingowo dala pobliska ”galeria nad jeziorkiem zatorze” tylko ze wcale o to niedba i to jest kolejne takie miejsce w Koninie do odpoczynku sprzedane pod galerie i markety tak samo niedługo będzie z Paciejewem miasto nie stac na termy to znów w wielkiej obietnicy odda teren pod galerie niszcząc stadion i resztę a po kilu latach na obietnicach i zaniedbanym terenie się marzenie zakończy i zostaniemy miastem barków i marketów w Koninie stoi taki stadion nie wykorzystany bo w Koninie nic sie nie dzieje a miasto sie nie rozwija
Dodano: 30.07.2015 14:27    Przez: ~rodowity mieszkaniec
Po kliknięciu "czytaj dalej" kończy się nius - czy to nie chore ?
Dodano: 30.07.2015 12:24    Przez: ~makómba ska
Co jest wolno "wojewodzie".......itd. Się będzie kto narabiał, żeby wywieźć...lepiej na brzeg jeziorka albo do lasu, albo przez ogrodzenie do sąsiada, albo do rowu....byle dalej od siebie. Niech inni posprzątają "nasze" śmieci.
Dodano: 30.07.2015 12:22    Przez: ~ewa
A nie lepiej go po prostu wykorzystywać? Potrzebny tylko sprawny organizator. Nauczcie się, że kiedy władza mówi, że czegoś się nie da, to nie znaczy, że się nie da. To oznacza jedynie, że władza nie może!
Dodano: 31.07.2015 02:14    Przez: ~Ooooo!

KOMENTARZE

ukarac pana prezesa niech caly stawek teraz pozprzata przeciez stac go
Dodano: 30.07.2015 12:16    Przez: ~zeus
Ludzie nauczcie sie ze to są dziury pokopalniane potocznie zwane hałdami nie żadne jeziorko taka nazwę marketingowo dala pobliska ”galeria nad jeziorkiem zatorze” tylko ze wcale o to niedba i to jest kolejne takie miejsce w Koninie do odpoczynku sprzedane pod galerie i markety tak samo niedługo będzie z Paciejewem miasto nie stac na termy to znów w wielkiej obietnicy odda teren pod galerie niszcząc stadion i resztę a po kilu latach na obietnicach i zaniedbanym terenie się marzenie zakończy i zostaniemy miastem barków i marketów w Koninie stoi taki stadion nie wykorzystany bo w Koninie nic sie nie dzieje a miasto sie nie rozwija
Dodano: 30.07.2015 14:27    Przez: ~rodowity mieszkaniec
pod taka samą przykrywka obietnic paciejewo tez nam sprzedają
Dodano: 30.07.2015 14:41    Przez: ~mieszkaniec
Jak stoi niewykorzystany, to po co taki stadion. Tylko koszty utrzymania generuje. Lepiej zburzyć.
Dodano: 31.07.2015 00:54    Przez: ~O!
A nie lepiej go po prostu wykorzystywać? Potrzebny tylko sprawny organizator. Nauczcie się, że kiedy władza mówi, że czegoś się nie da, to nie znaczy, że się nie da. To oznacza jedynie, że władza nie może!
Dodano: 31.07.2015 02:14    Przez: ~Ooooo!
Proponuję przeczytać sobie definicję słowa Jezioro. Ponadto co Pan sądzi w takim razie o jeziorach Pątnów i Gosławice?
Dodano: 31.07.2015 07:10    Przez: ~Niko
do ~rodowity mieszkaniec - nie ma znaczenia, że to miejsce po odkrywce. Mieszkańcy Zatorza traktują otoczenie jeziorka jako miejsce do wypoczynku i rekreacji. Twój wpis wskazuje na to, że jesteś jednym z tych działkowców którzy tą okolicę zaśmiecają. Radny Bartkowiak jest prezesem ogrodów działkowych, które od lat zaśmiecają ten teren. A ja jako mieszkaniec Zatorza, żądam od władz Konina egzekwowania regulaminu utrzymania czystości w mieście przez działkowców, w tym prezesa-radnego.
Dodano: 31.07.2015 11:17    Przez: ~Zatorzanin
zarzucasz mi cos czego nie jesteś pewien? Przekręcając tym sens mojej wypowiedzi ale dobrze uświadomię cie jak ciebie tak myślenie boli nie mieszkam na zatorzu choć kiedyś tam mieszkałem i pamiętam jakie plany były na ten duł pokopalniany i szkoda ze tego sensu w mojej wypowiedzi nie zrozumiałeś tylko jeszcze narzekasz na wszystko w koło zamiast wałczyć by sie cos w koninie działo i miasto rozwijało… przykre ze mieszkańcy sami do tego dopuszczają
Dodano: 31.07.2015 12:05    Przez: ~mieszkaniec
Rodowity mieszkaniec ? Przecież tam od wieków było jezioro.Wodę wypompowali aby wybrać węgiel na przełomie lat 50/60 ub. wieku.Przyroda zwyciężyła i ponownie stworzyła jeziorko.Ale skąd "Rodowity" ma wiedzieć skoro rodzice po metryki "3 dni koleją a czwarty wołami"
Dodano: 01.08.2015 08:15    Przez: ~Zocha Kulebiakowa
tam od wieków było jeziorko hehehe usmiałem sie
Dodano: 01.08.2015 18:19    Przez: ~LOL
mylisz jeziorko niesłusz z jeziorkiem zatorze a to całkiem coś innego było i nie dokładnie w tym samym miescu jak przekonuje kopalnia widac kto tu jest rodowity a kto z świniami sie wychował
Dodano: 01.08.2015 18:23    Przez: ~LOL
Obecne jezioro Zatorze jest jednak wkopem udostępniającym do dotarcia do węgla brunatnego znajdującego się pod zamulonym dnem jeziora Niesłusz. Jezioro Niesłusz miało lokalizację w rejonie stawu wodnego za garażami (wzdłuż torów kolejowych) przy ul. Padarewskiego. Po drugiej stronie torów kolejowych w Niesłuszu jest ul. Jeziorna - stąd ta nazwa ulicy.
Dodano: 02.08.2015 00:45    Przez: ~Stewas
dokładnie ~Stewas choc nie tylko jeden zna temat dokładnie jak rodowity
Dodano: 02.08.2015 03:54    Przez: ~racja
Co jest wolno "wojewodzie".......itd. Się będzie kto narabiał, żeby wywieźć...lepiej na brzeg jeziorka albo do lasu, albo przez ogrodzenie do sąsiada, albo do rowu....byle dalej od siebie. Niech inni posprzątają "nasze" śmieci.
Dodano: 30.07.2015 12:22    Przez: ~ewa
Po kliknięciu "czytaj dalej" kończy się nius - czy to nie chore ?
Dodano: 30.07.2015 12:24    Przez: ~makómba ska
najwyższy czas aby LM zatrudniły jakiegoś informatyka bo jak długo można jechać na amatorszczyźnie
Dodano: 30.07.2015 19:59    Przez: ~Zocha Kulebiakowa
Nie jest napisane "czytaj dalej" tylko "przejdź dalej". Naucz się czytać, a dopiero potem pisz komentarze niewyszkolony człowieczku
Dodano: 30.07.2015 21:51    Przez: ~ewa
Nawet jeśli "przejdź dalej", to do czego przejść?
Dodano: 02.08.2015 23:16    Przez: ~:)))))))))
Jeżeli chodzi o sam gruz, czyli cegły itp, to lepiej do wody wrzucić ryby by miały schronienie, ale czysty gruz bez syfu typu plastik itp.
Dodano: 30.07.2015 12:32    Przez: ~wędkarz
A co to za radny? Jak się nazywa itp? Jakieś namiary coś?
Dodano: 30.07.2015 13:00    Przez: ~Kto to ? co to ?
ten radny to często wspominana osoba na tych stronach
Dodano: 30.07.2015 14:33    Przez: ~b
czyżby "szczeinke firmy henkel"?
Dodano: 30.07.2015 14:44    Przez: ~123445555
to kto w koncu cesarz czy sułtan konina?
Dodano: 30.07.2015 16:58    Przez: ~xyz
co tam gruz, przyjedźcie nad jezioro do Gosławic i zobaczcie co na brzegach pozostawiają wędkarze !
Dodano: 30.07.2015 14:51    Przez: ~listopadowy
Ale chodzi tobie o wędkarzy z pobliskich okolic czy kleczewiaki? Szczerze to jedni są warci drugich. W domu też pewnie tak śmieci zostawiają? :)
Dodano: 30.07.2015 17:58    Przez: ~Łowca Leśnych Brudasów
W Kleczewie też co niektórzy sypią śmieci gdzie im wygodnie najlepiej przy 600lecia bo tam jest działka U.G i M Kleczew Tam wyrzuca się odpady z kuchni gałęzie z obciętego żywopłotu.A co niektórym wolno wszystko nawet zniszczyć 20 letnią brzozę bo przeszkadzają spadające liście Jakoś nikogo to nie interesuje Jak to się mówi kruk krukowi oka nie wykole
Dodano: 31.07.2015 21:14    Przez: ~ekologiczne spojżenie
Tam powstanie stanowisko dla wędkarzy.
Dodano: 30.07.2015 17:30    Przez: ~Działkowiec
Działkowcu (może też Wędkarzu): natura daje wodę, natura daje rybę, natura daje też stanowisko do łowienia ryb - po co tu cegła!
Dodano: 30.07.2015 19:15    Przez: ~Stewas
Szanowny działkowcu, czy ten cały syf jaki tam tworzycie, można nazwać działaniami normalnych ludzi? Powinniście ten brzeg szanować, sprzątać i chwalić się, że macie pod nosem jezioro. Z brzegu zrobiliście wysypisko śmieci! Pan radny powinien świecić przykładem, ale daleko mu do tego! Kto wreszcie zrobi porządek z tymi miłośnikami pietruszki?
Dodano: 30.07.2015 19:53    Przez: ~xyz
nie zapominajmy że żyjemy w Polsce tzn kraju śmieciarzy.
Dodano: 30.07.2015 19:57    Przez: ~Zocha Kulebiakowa
Pewnie z budowanego sracza nad rzeka