Dzisiaj jest poniedziałek 26 lipca 2021, imieniny: Anny, Mirosławy, Grażyny WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (16093) SPORT FORUM FIRMY (5613) PRACA (75) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
21 / 19oC
Jutropogoda
23 / 19oC
Pojutrzepogoda
26 / 16oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

PILNE:

IMGW: Do godz. 9.00 burze z gradem. Opady deszczu do 40 mm, porywy wiatru do 80 km/h.

Polecamy:

Jedynki na listach PO. Nowak do Sejmu, Florek do Senatu

Dodano: 1.08.2015 16:40

Tomasz Nowak na jedynce listy PO w wyborach do Sejmu w regionie konińskim. Wojewoda Piotr Florek na liście do Senatu z powiatu poznańskiego.

Wielkopolska rada regionu PO zatwierdziła listy w czterech okręgach wyborczych: poznańskim, pilskim, kalisko - leszczyńskim i konińskim. Muszą je jeszcze zatwierdzić władze krajowe PO. Listy otworzą: Rafał Grupiński w Poznaniu, Małgorzata Janyska w Pile, Mariusz Witczak w Kaliszu i Tomasz Nowak w Koninie.

Z powiatu poznańskiego do Senatu wystartuje obecny wojewoda wielkopolski - Piotr Florek. 

Fot. Archiwum

  • Jedynki na listach wyborczych PO. Nowak do Sejmu, Florek do Senatu

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:wybory parlamentarne,   jedynki na liście,   lista PO,   Tomasz Nowak,   Piotr Florek,  



DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Nowak to ten co nic nie załatwił dla regionu konińskiego przez tyle lat. !!!!!!!!!!!
Dodano: 1.08.2015 18:00    Przez: ~aktor
Proponuję nie głosować na Nowaka.
Dodano: 1.08.2015 19:14    Przez: ~:)
Niestety to prawda. Przedstawiciel naszego miasta w sejmie jest niewidzialny od samego początku swojej parlamentarnej kariery. Przy całej sympatii dla niego, nie widzę ani jednego powodu dla którego on miał by reprezentować nasz region. Nic nigdy nie zrobił dla Konina i nic nie zrobi.
Dodano: 1.08.2015 18:26    Przez: ~Mieszkaniec
Ba! To ten, co szantażował prezydenta Nowickiego, że jak nie będzie koalicji PO-SLD w radzie miasta to nici z jakichkolwiek inwestycji, bo tylko taka koalicja może liczyć na wsparcie województwa i innych organów w zakresie dotacji np. unijnych :)
Dodano: 1.08.2015 18:40    Przez: ~PiotrŁotrNowak
ciagle te same ryje...
Dodano: 1.08.2015 18:53    Przez: ~anty

KOMENTARZE

nowak to ten od o zegarka ,bo sam już nie wiem tyle tych nowaków !
Dodano: 01.08.2015 17:38    Przez: ~komuszek
Załatwił wieżę widokową a nawet dwie POd którymi psy leją na POchybel PEŁO i Nowaka.Żadna klaka nie przysłoni złodziejskich debilnych wyczynów PEŁO przez te 8 lat.PO Nowaku,Florku i temu POdobnych miernotach zostanie tylko smród i piskliwo-kłamliwy głosik Kopary oraz TFU!!! SS ka.
Dodano: 02.08.2015 08:18    Przez: ~Q
Ach, ci hejterzy prawacko-lewaccy... wasi kandydaci nawet nie istnieją, nie ma ich, nic nie robią, tylko kasę biorą. Nic dla Konina i regionu, więc nic nie pozostaje jak atakować tych, którzy rzeczywiście pracują. No nie ? A Nowak z Florkiem będą w Parlamencie. Waszych kandydatów nie będzie.
Dodano: 02.08.2015 12:17    Przez: ~a qqq
A robi jakąś łaskę w zamian za diety jakie otrzymuje od podatników? Sprane banie!
Dodano: 02.08.2015 23:07    Przez: ~Hyhyhyhy
Nowak to ten co nic nie załatwił dla regionu konińskiego przez tyle lat. !!!!!!!!!!!
Dodano: 01.08.2015 18:00    Przez: ~aktor
Ba! To ten, co szantażował prezydenta Nowickiego, że jak nie będzie koalicji PO-SLD w radzie miasta to nici z jakichkolwiek inwestycji, bo tylko taka koalicja może liczyć na wsparcie województwa i innych organów w zakresie dotacji np. unijnych :)
Dodano: 01.08.2015 18:40    Przez: ~PiotrŁotrNowak
8lat złodziejst kłamstwa kręcenia lodów,niszczenia przemysłu służby zdrowia jak mówi klasyk tej bandy h,,j dupa i kamieni kupa, kloaka mimo to pcha się do koryta.
Dodano: 01.08.2015 19:30    Przez: ~Andrzej
Jaki komentarz takie IQ < 0 Poziom komentarzy jest żałosny...
Dodano: 01.08.2015 21:26    Przez: ~Filip z konopi
Kłamiesz, bez względu na to, czy byłaby koalicja PO - SLD, Nowak zawsze lobbowałby na rzecz Konina - dziwne, że nie wyszło to wcześniej, co!?!?!?!?!
Dodano: 01.08.2015 21:30    Przez: ~Koniniak
...à propos "aktorka" -gdzieś słyszałem, że z tego "zarzutu" wybronił go niejaki Dziamara Stefan :)
Dodano: 01.08.2015 22:26    Przez: ~SB_WSI
Niektórym, jak widać, bardzo przeszkadzają demokratyczne zasady postępowania i bez "załatwiania" nie mogą żyć. Poseł nie jest od tego, aby coś "załatwiać".
Dodano: 02.08.2015 09:48    Przez: ~best
Koniec świata! Kto rok temu pomyślałby, że tyle negatywnych wpisów pod adresem posła PO pojawi się na stronach portalu, który nawet w barwach odnosi się do Platformy Obywatelskiej... Gdzie się podziali wasi klakierzy eLeM? A może wiecie, że z wyliz Nowakowi nic nie przyniesie, bo i tak te posioł polegnie... Szukacie sobie nowego sponsora czy o co chodzi?
Dodano: 02.08.2015 10:22    Przez: ~PlatformianyLMobumiera_NIEma ...
Poziom jest odpowiedni - jest taki jak osiągnięcia pseudo-posła
Dodano: 02.08.2015 11:33    Przez: ~odpowiadacz
PO jest partią bogaczy i jej zwolennicy sa na Tenerifie itp. A tam im wali hejt na elemie.
Dodano: 02.08.2015 11:35    Przez: ~odpowiadacz
Temu panu juz Konin powinien powiedziec dosc. DOWIDZENIA PANIE pOSLE
Dodano: 02.08.2015 11:39    Przez: ~XXX
Nowak kiedy zaczniesz żebrać jak pies o głos ? do budy
Dodano: 02.08.2015 15:03    Przez: ~kojak z turku
Żal mi Platformersów... Jak oni sobie poradzą bez Kulczyka? Teraz zupełnie nie mają szans na rządzenie...
Dodano: 02.08.2015 15:11    Przez: ~Oligarcha
a pozniej posadka np prezydent konina
Dodano: 03.08.2015 09:49    Przez: ~xol
Dzięki za nic
Dodano: 01.08.2015 18:24    Przez: ~Malgorzata Wagner
Nic za nic. Przy urnach.
Dodano: 01.08.2015 19:58    Przez: ~qq
Niestety to prawda. Przedstawiciel naszego miasta w sejmie jest niewidzialny od samego początku swojej parlamentarnej kariery. Przy całej sympatii dla niego, nie widzę ani jednego powodu dla którego on miał by reprezentować nasz region. Nic nigdy nie zrobił dla Konina i nic nie zrobi.
Dodano: 01.08.2015 18:26    Przez: ~Mieszkaniec
To chyba z domu się w ogóle nie ruszasz jak nie widzisz tej działalności xd
Dodano: 01.08.2015 21:24    Przez: ~Mezo
Posłów PO w Sejmie jest ok. 200, ale tak naprawdę widocznych jest niewielu - czy to, że nie występują w ogólnopolskich mediach oznacza, że nic nie robią?
Dodano: 01.08.2015 21:32    Przez: ~Pytek
ciagle te same ryje...
Dodano: 01.08.2015 18:53    Przez: ~anty
Tomuś , Iruś jesienią .... pa pa pa !!!!!
Dodano: 01.08.2015 18:57    Przez: ~karacista
Papa jesienią to Kwiatkowski i jemu podobni... A gdzie jest Adaśko od Hofmanów ??
Dodano: 01.08.2015 21:38    Przez: ~tja
Nowak to ten co wieżę postawił na Złotej Górze.
Dodano: 01.08.2015 19:09    Przez: ~:)
To właśnie on w dużej mierze się do tego przyczynił - i teraz odwiedza ją dużo osób - ciekawe, gdzie są te gównozjady, które na niego pluły i na tę wieżę....
Dodano: 01.08.2015 21:39    Przez: ~żenua
Proponuję nie głosować na Nowaka.
Dodano: 01.08.2015 19:14    Przez: ~:)
no tak najbardziej zastanawia mnie to dlaczego ten jeden raz pod POd artykułem można coś napisać. Zatem napiszę Nie chcemy więcej lekarzy wielkich właścicieli klinik, nie chcemy POlityków którzy potrafią tylkko grać w tenisa nie chcemy Polski POniemieckiej. Żal mi tylko że SLD Konińskie tak się ściska z POlitykami bogaczy magnatów i masonó. Tym Panom dziekujemy