Dzisiaj jest piątek 20 września 2019, imieniny: Eustachego, Filipiny, Faustyny WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19563) SPORT FORUM FIRMY (5364) PRACA (67) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
12 / 11oC
Jutropogoda
14 / 10oC
Pojutrzepogoda
19 / 13oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Szlaban na ryzyko. Warsztaty PKP PLK dla instrukto ... (0)Córka przedwojennego burmistrza Konina w gabinecie ... (4)

Cysterna w przydrożnym rowie. Kierowcy nic się nie stało

Dodano: 4.08.2015 12:32
Źródło: LM.pl

Do groźnie wyglądającego wypadku doszło dziś nad ranem na wysokości miejscowości Stare Paprockie Holendry, gm. Krzymów.

Wszystko wydarzyło się około godz. 4.30 na drodze krajowej nr 92. Kierowca samochodu ciężarowego z cysterną przewożącą koncentrat jabłkowy nagle zjechał z jezdni i wjechał do rowu. Samochód przewrócił się na dach. - Przed przyjazdem służb, kierowca zdążył opuścić pojazd. Nic mu się nie stało – mówi Sebastian Andrzejewski, rzecznik konińskiej straży pożarnej.

Nie wiadomo jeszcze co było przyczyną wypadku. Policja nie wyklucza, że mężczyzna zasnął za kierownicą. W tej chwili na miejscu trwa przepompowywanie koncentratu z cysterny. Droga jest przejezdna.

Dziękujemy internaucie za zdjęcia

 

  • Cysterna dachowała w przydrożnym rowie
  • Cysterna dachowała w przydrożnym rowie
  • Cysterna dachowała w przydrożnym rowie
  • 2
  • 1

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Fajny rów... przydrożny. Raczej cysterna w posesji a dokładnie metr od domu...Jak zawsze tytuł na LM-ie trafiony...
Dodano: 4.08.2015 12:53    Przez: ~Pawel
Wodzu nie bedzie zadowolny nowka auto
Dodano: 4.08.2015 13:16    Przez: ~Kierowca
Kura w kurniku - jajko zniesione. Kogut zdrowy. Tytuł w stylu "analfabetycznym" rodem z LM.
Dodano: 4.08.2015 13:20    Przez: ~masło maślane mleko wylane

KOMENTARZE

Fajny rów... przydrożny. Raczej cysterna w posesji a dokładnie metr od domu...Jak zawsze tytuł na LM-ie trafiony...
Dodano: 04.08.2015 12:53    Przez: ~Pawel
Kura w kurniku - jajko zniesione. Kogut zdrowy. Tytuł w stylu "analfabetycznym" rodem z LM.
Dodano: 04.08.2015 13:20    Przez: ~masło maślane mleko wylane
Wjechał do rowu, a wylądował koło chałupy.
Dodano: 04.08.2015 18:20    Przez: ~grochu rulez
zaoszczędził na bramkach
Dodano: 04.08.2015 12:59    Przez: ~aco
Wodzu nie bedzie zadowolny nowka auto
Dodano: 04.08.2015 13:16    Przez: ~Kierowca
Tiry na tory powtarzam i bede powtarzał za duzo tego jezdzi po naszych drogach trzeba ukrucic im wjazd do Miast montowac w kabinie plastikową pięść jak powieka na duł to w łeb
Dodano: 04.08.2015 16:07    Przez: ~Ja
żal.pl nigdzie w europie nie ma transportu typu "tiry na tory". europa to nie USA. Tb by się przydała taka pięść za każdym razem jak napiszesz coś głupiego. brak infrastruktury drogowej prowadzi do tego iż jest w PL tak jak jest.
Dodano: 04.08.2015 20:11    Przez: ~niszczyciel
Co z tego, że nigdzie w Europie nie ma? To znaczy, że nie może być? Jakiej infrastruktury brak, drogowej? Ty jakieś dopalacze brałeś? Jest infrastruktura drogowa! I kolejowa też jest. Podstawowe warunki spełnione. Nic tylko Zakupić odpowiednie wagony...
Dodano: 04.08.2015 21:11    Przez: ~żal.ru :)
sam jesteś jak ten wagon i to wykolejony na dodatek. europa to tranzyt, gdzie załadujesz auta lub naczepy na wagony jeśli nie ma odpowiednich stacji do tego? i jak ze stacji PKP dostarczysz towary bezpośrednio do firm i dobierzesz towary od firm? chyba użyjesz do tego imigrantów z afryki. kolejna sprawa to koszty zwiazane z zatrzymywaniem się i ruszaniem lokomotywy. im większy ciężar tym koszty większe. najtańszym środkiem transportu na krótkich odcinkach jest auto ciężarowe czy tego chcesz czy nie. gdzie masz w PL infrastrukturę drogową? mają ją niemcy ale nie polacy.
Dodano: 05.08.2015 15:31    Przez: ~niszczyciel
btw, mamy 3 autostrady i do tego jeszcze płatne na 38 milionowy naród. kolejowa?? tiry na tory a tory w krzakach. spółeczki PKP zrobiły swoje. nie wiem jak chcesz wozić towary po torach skoro pociągi przewożące ludzi nie ogarniają tego tematu.
Dodano: 05.08.2015 15:35    Przez: ~niszczyciel
I nie będzie jabola i co Konin będzie pił
Dodano: 04.08.2015 13:40    Przez: ~Wiśniówka
A zdjęcia tez profesjonalista z lm robil... ostatnie chyba w biegu
Dodano: 04.08.2015 14:21    Przez: ~fotograf
o rzesz, dobrze, że na domie nie wylądowała....
Dodano: 04.08.2015 14:25    Przez: ~juka
Za malo magnesu ;) i chce sie spac.
Dodano: 04.08.2015 14:32    Przez: ~gala
Lub też magnes na tacho i również chce sie spać:S
Dodano: 05.08.2015 08:54    Przez: ~drajwer
SZKODA ze wyciąganie OBRALI ok 15 Gdzie njwiekrzy ruch
Dodano: 04.08.2015 16:38    Przez: ~myslacy
Żelazo Pawian skasuje i kupi nową furkę. Dobrze, że dla kierowcy skończyło się to tak a nie inaczej. Szoferka wygląda strasznie.
Dodano: 04.08.2015 17:31    Przez: ~ScooterMB
Paw trans .!