Dzisiaj jest piątek 18 października 2019, imieniny: Juliana, Łukasza, Bratumiła WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17900) SPORT FORUM FIRMY (5384) PRACA (46) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
14 / 13oC
Jutropogoda
15 / 12oC
Pojutrzepogoda
17 / 13oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Wypadek w Brzeźnie. Pracownik utknął na wysokości ... (0)Piłkarska kolejka: Czy Górnik w końcu wygra na wła ... (0)

Uwaga! Nadciągają burze, a nawet burze z gradem

Dodano: 11.08.2015 16:07
Źródło: LM.pl

Poznańskie Biuro Prognoz Meteorologicznych ostrzega przed gwałtownymi burzami z gradem.

W Wielkopolsce od kilku dni króluje upał. Temperatura dochodzi nawet do 36 stopni Celsjusza. Meteorolodzy ostrzegają jednak, że dziś może się to zmienić. Nieznośne gorączki zmienią się w burze z gradem. Prognozowane jest bowiem występowanie opadów deszczu od 10 do 20 mm, a lokalnie może powiać nawet do 70 km/h. W niektórych miejscach pojawić się może również grad.

Ostrzeżenie obowiązywać będzie od godz. 17 do jutra do godz. 3. Prawdopodobieństwo występowania zjawiska to 80 procent.  

  • Uwaga! Nadciągają burze, a nawet burze z gradem

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

"Prawdopodobieństwo występowania zjawiska to 80 procent." jest godzina 16.32 gorąco jak w garnku, chyba 0%. Konin jak zawsze ominie
Dodano: 11.08.2015 16:34    Przez: ~Konin

KOMENTARZE

"Prawdopodobieństwo występowania zjawiska to 80 procent." jest godzina 16.32 gorąco jak w garnku, chyba 0%. Konin jak zawsze ominie
Dodano: 11.08.2015 16:34    Przez: ~Konin
Starły się modlitwy plażowiczów o słońce i rolników o deszcz.Na razie zwarcie i pat,ze wskazaniem na tekstylnych.
Dodano: 11.08.2015 18:59    Przez: ~kasiulka
W katolickim LM wiedomosc powinna brzmiec : UWAGA nsdciagaja burze, wystawiamy swiete obrazy w oknach i zapalamy gromnice. AMEN.
Dodano: 11.08.2015 16:45    Przez: ~Leon
Bez mszy w intencji (płatne z góry),gromnice mogą sobie wsadzić...
Dodano: 11.08.2015 19:01    Przez: ~kler.choler.
Krewa, to ty teraz Leon ?
Dodano: 11.08.2015 19:03    Przez: ~ciekawy
Ciekawy, zgupiales ? Slynnego Leona nie poznajesz ?
Dodano: 12.08.2015 14:33    Przez: ~Leon
A Matka Lichenska nie pomoze ? Jest na urlopie ?
Dodano: 11.08.2015 16:48    Przez: ~Kazik
a na ZATORZU Kiedy poobcinaja chwasty pod balkonami ? naprawia oswietlenie ? KIEDY TU WEZMA SIE DO ..................
Dodano: 11.08.2015 17:05    Przez: ~wlascicielka sklepu....
O chwastach muszą pomyśleć mieszkańcy z prezesem na czele.
Dodano: 11.08.2015 18:31    Przez: ~Qń
żeby tak ktoś wreszcie pomyślał o oświetleniu przy Karłowicza 8 , 7 i 6 ,bo aż strach wychodzić.Ciemno jak w d....
Dodano: 12.08.2015 23:42    Przez: ~pff
PREZESÓW JEST TYLKO 3 ....gdzie kucharek 6 tam jest LIPA
Dodano: 11.08.2015 21:47    Przez: ~Do roboty
ludziska burza idzie chowejta sie gdzie popadnie!!!!
Dodano: 11.08.2015 22:35    Przez: artur
koniec kariery redaktorku! scieme walnales.
Dodano: 11.08.2015 23:36    Przez: ~ty
Ogólnie to wszędzie, każda prognoza wskazywała, że od 7 czy 8 dni powinny wystąpić burze w Koninie niestety żadna się nie sprawdziła.. Ten konin to jakiś popiepszony!
Dodano: 12.08.2015 07:47    Przez: ~try
prognoza pogody to się tylko w telewizji trwam sprawdza!tam niewolno im kłamać,przecierz to grzech!ha!ha!
Dodano: 12.08.2015 11:29    Przez: ~jojojo:)..
avatar Skoro pisuarki modlili się o deszcz a ich buk ich wysłucha(w co wątpię), to przywali i to ostro. Zerwie ich bozia kilka dachów w okolicy, przydusi kilka osób w ich bolidach i to część śmiertelnie, wymłóci to co jeszcze pozostało po suszy na polu i zaleje kilka piwnic.
Dodano: 12.08.2015 19:33    Przez: Krewa
GŁUPIE, ALE PĘKŁAM ZE ŚMIECHU... hA HA HA....