Dzisiaj jest niedziela 20 stycznia 2019, imieniny: Fabiana, Sebastiana, Dobroniegi WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (21162) SPORT FORUM FIRMY (5279) PRACA (54) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
-2 / -2oC
Jutropogoda
0 / -1oC
Pojutrzepogoda
-1 / -3oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Aktywnie Zmieniają Siebie. Są już pierwsze efekty ... (2)Maciej Rojewski w ataku, czy na obronie? W Gnieźni ... (36)

Szokująca zbrodnia! 20-latek zatrzymany za zabicie matki

Dodano: 11.08.2015 16:44
Źródło: LM.pl

„To była normalna rodzina”. „Nic nie wskazywało na taką tragedię”. Tak o tym co wydarzyło się wczoraj w gm. Skulsk, mówią sąsiedzi zamordowanej 57-letniej Zofii M. Do policyjnego aresztu trafił już 20-letni syn kobiety, który najprawdopodobniej zasztyletował matkę.

Zofia M. mieszkała z mężem i najmłodszym synem, 20-letnim Bartoszem w miejscowości Biela, gm. Wilczyn. Miała jeszcze dwóch dorosłych synów, którzy często odwiedzali rodziców. Kobieta czasem wyjeżdżała za granicę do pracy, ale kiedy była w domu zawsze chętnie pomagała sąsiadom. - To była taka serdeczna kobieta – wspominają dzisiaj.

Rodzina M. wiodła spokojne życie. Tylko z najmłodszym Bartkiem było ostatnio trochę problemów. - Wyciągnęła go z narkotyków, ale on jakieś dopalacze zaczął brać, czy coś – mówią mieszkańcy wsi Biela.

Sąsiedzi widzieli jak wczoraj Zofia M. wyjechała razem z Bartkiem do Skulska. Niestety już z niego nie wróciła. Jej ciało znalazło dwóch mężczyzn przejeżdżających leśną drogą między Buszkowem, a Ościsłowem. Na miejscu pojawiła się policja i prokurator. Z nieoficjalnych informacji wynika, że 57-latka zginęła od ciosów nożem kuchennym. Policja oficjalnie potwierdza jedynie, że obrażenia wskazują na udział osób trzecich.

Niemal natychmiast zarządzono poszukiwania czarnego volkswagena golfa, który był widziany w miejscu znalezienia zwłok. Do akcji poszukiwawczej zaangażowano nawet policyjny śmigłowiec.

Jeszcze wczoraj wieczorem jeden z patroli zauważył podejrzanego volkswagena. Mundurowi próbowali go zatrzymać, ale kierowca zaczął uciekać. Rozpoczął się pościg, w którym uczestniczyło kilka radiowozów. Kierowca golfa próbując ominąć policyjną blokadę, stracił panowanie nad autem i uderzył w drzewo. Wtedy wysiadł i zaczął uciekać pieszo. Został zatrzymany w miejscowości Wiśniewa, a potem przewieziony do policyjnego aresztu.

Nadal nie wiadomo jak doszło do zabójstwa i dlaczego podejrzewany o zbrodnie 20-latek zabił własną matkę. Jutro Bartosz M. ma zostać przesłuchany. Wtedy też najprawdopodobniej usłyszy zarzuty. Również jutro powinny być znane wyniki sekcji zwłok 57-letniej Zofii M., które pozwolą ustalić jak zginęła.

  • Szokująca zbrodnia! 20-latek zatrzymany za zabicie matki

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

POPULARNE KOMENTARZE

Powinna być kara śmierci, po co utrzymywać takiego zwyrodnialca z naszych podatków. Jego mama pracowała w Niemczech, skąd niedawno wróciła, żeby synuś miał dobrze .Napieprzała ostro w tym upale , a po powrocie taki los ją spotkał. Brak słów...
Dodano: 11.08.2015 19:50    Przez: ~karolina
matka rodzi,opiekuje,wychowuje,a syn-pasożyt morduje.Ohyda !!!
Dodano: 11.08.2015 19:40    Przez: ~Grażyna
bezstresowe Wychowanie ? odchowanie ?
Dodano: 11.08.2015 17:04    Przez: ~tez matka .........
No to raczej wy nie lubicie Boga skoro grzeszycie.
Dodano: 11.08.2015 19:39    Przez: ~f
zrobiłbym z nim to samo
Dodano: 11.08.2015 19:52    Przez: ~nre bg

KOMENTARZE

bezstresowe Wychowanie ? odchowanie ?
Dodano: 11.08.2015 17:04    Przez: ~tez matka .........
Wielki dziennikarsko LM już wydał wyrok - "dlaczego podejrzewany o zbrodnie 20-latek zabił własną matkę" jedno drugiemu przeczy i grozi procesem o zniesławienie i propagowanie nieprawdy.
Dodano: 11.08.2015 17:48    Przez: ~Prokurator
Do-też matka-skoro lubisz wychowywać stresowo,to też musisz się liczyć z konsekwencjami,odetnie ci łeb,albo co.
Dodano: 11.08.2015 23:30    Przez: ~prorok
ja jestem jedną z os. wychowanych bezstresowo, a kocham mamę nad życie...
Dodano: 11.08.2015 23:41    Przez: ~d
Zgadzam się z "Prokuratorem". W dodatku wiedzą, że to był sztylet (a w treści zaprzeczyli sami sobie pisząc, że był to nóż kuchenny... Nie rozróżniają jednego od drugiego.
Dodano: 12.08.2015 06:51    Przez: ~amatorszczyzna
Tu syn zabił matkę,w pobliży kobita na torach,gdzie indziej plantacje marychy-coś Bóg nas nie lubi.
Dodano: 11.08.2015 19:04    Przez: ~polak
No to raczej wy nie lubicie Boga skoro grzeszycie.
Dodano: 11.08.2015 19:39    Przez: ~f
Bóg jest wszechmocny i wszystko w JEGO rękach,a my proch marny.
Dodano: 11.08.2015 23:28    Przez: ~polak
boga nie ma, boga wymyslil czlowiek, wiara w wyimaginowane byty sprzed tysięcy lat swiadczy o braku logicznego myslenia, mamy XXI wiek
Dodano: 12.08.2015 08:48    Przez: ~atheist
Wierzyć można w to, że Jezus jest Synem Bożym lub wierzyć, że Nim nie jest, ale nie można wierzyć w samo istnienie Boga bo jest to logicznie do udowodnienia. Kto zapoczątkował łańcuch przemieszczania się energii? Znasz w ogóle zasadę zachowania energii? Każdy fizyk Ci powie, że żadna natura działająca w ramach tego świata nie byłaby w stanie go stworzyć. Przeczytaj sobie pięć dowodów na istnienie Boga napisane przez św. Tomasza z Akwinu w XIII. Dziś mamy XXI wiek jak słusznie zauważyłeś i już pora porzucić wiarę w wyimaginowane byty i przeczytać to, bo nikt do dziś dnia nawet nie próbował tych dowodów obalić bo to by było pisanie po wodzie.
Dodano: 12.08.2015 09:26    Przez: ~hahahah
Ale dał nam wolną wolę abyśmy mieli szansę nawrócić się z grzechu zapoczątkowanego przez Adama i Ewę. Bóg nie zrywa chwastów, bo z chwastami by wyrwał pszenicę. Bóg pozwala wszystkim rosnąć do żniw, a gdy przyjdą to wtedy pogrupuje pszenicę do spichlerza a chwasty na spalenie
Dodano: 12.08.2015 09:35    Przez: ~x
DUDA NASZ WIERZACY PREZYDENT DA NAM RÓZANIEC NA KAZDE DZIECKO ZAMIAST PLN BO POLACY TO BARDZO RELIGIJNY NARÓD
Dodano: 12.08.2015 14:49    Przez: ~SYN MOCHEROWEJ
matka rodzi,opiekuje,wychowuje,a syn-pasożyt morduje.Ohyda !!!
Dodano: 11.08.2015 19:40    Przez: ~Grażyna
Powinna być kara śmierci, po co utrzymywać takiego zwyrodnialca z naszych podatków. Jego mama pracowała w Niemczech, skąd niedawno wróciła, żeby synuś miał dobrze .Napieprzała ostro w tym upale , a po powrocie taki los ją spotkał. Brak słów...
Dodano: 11.08.2015 19:50    Przez: ~karolina
zrobiłbym z nim to samo
Dodano: 11.08.2015 19:52    Przez: ~nre bg
dać mu dużo dopalaczy, bardzo dużo...
Dodano: 11.08.2015 20:21    Przez: ~i po problemie
Zabił matkę,zabił ojca no cóż...sierota!
Dodano: 11.08.2015 21:09    Przez: ~sierota
to może trzeba mu pomóc? bo "biedny" nie ma rodziców psychologów zatrudnić i innych terapeutów ? ścierwo!!!!!!
Dodano: 12.08.2015 12:13    Przez: ~brak słów
A mi tego chłopaka szkoda.. Narkotyki zniszczyły życie jemu i jego rodzinie... Za jakiś czas jak ta chemia z niego zejdzie, ocknie się i uświadomi sobie co zrobił nie wybaczy sobie tego do końca życia... Będzie miał widok matki przed oczami.. Być może zbrodni dokonała jego wykręcona przez narkotyki świadomość, potem panika, strach i sensacja gotowa. On w tym całym zdarzeniu też jest ofiarą. A do tego wszystkie przyczyniliśmy się my wszyscy, bo jest społeczne przyzwolenie na narkotyki i dopalacze. Można je dostać w każdej chwili, a kiedy znajdzie się ktoś kto chce z tym zrobić porządek i udaje się na policje okazuję się, że jest znikoma szkodliwość czynu bo przecież nikt za rękę nie złapał... Szczere wyrazy współczucia dla rodziny i bliskich [*]
Dodano: 11.08.2015 22:17    Przez: ~[*]
Ej stuknij się w łeb i nie wypowiadaj się za mnie , może ty czujesz winę bo siedzisz cicho wiedząc co się dzieje. Zwykły bydlak ze skrzywionym kręgosłupem moralnym z psychiką przypominającą wyrachowanie nazistów. Zapewne jest dobrym człowiekiem ,pracowitym i uczciwym tylko ten jeden raz zażył i stało się nieszczęście... A JEDNAK NIE bo to zwykły odpad nuklearny, zapewne matka nie żyje bo nie dała na ćpanie lub próbowała dotrzeć do sumienia którego okazało się bydlak nie posiadał. Niech gnije w męczarniach...
Dodano: 12.08.2015 08:43    Przez: ~syn
Podziwiam odwagę policjanta, który prowadzi go do celi...przeciez to jest najprawdopodobniej okropny morderca, a prowadza go tak na luzie, bez zadnych kajdanek ani nic. Dziwne.Wyrazy współczucia dla bliskich przeżywających ta tragedie.
Dodano: 11.08.2015 22:48    Przez: ~Zdziwiona
Kondolencje dla Radka i Jarka.
Dodano: 11.08.2015 23:35    Przez: ~Kolega
1 z 3
123>>