Dzisiaj jest wtorek 22 czerwca 2021, imieniny: Pauliny, Flawiusza, Agenora WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (16374) SPORT FORUM FIRMY (5611) PRACA (72) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
19 / 17oC
Jutropogoda
23 / 17oC
Pojutrzepogoda
21 / 18oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Kazimierz Biskupi. Będą szczepić podczas pikniku. ... (7)Nasze sprawy - zapowiedź (3)

Tragedia w Smulsku: Śmierć po zderzeniu peugeota z MAN-em

Dodano: 12.08.2015 11:09

Siedmioletnia córka kierującej peugeotem 206 zginęła wczoraj w Smulsku (gmina Przykona) w zderzeniu z ciężarowym MAN-em.

- Do tragedii doszło wczoraj na drodze z Turku do Uniejowa (droga krajowa nr 72) – poinformował naszą redakcję mł. asp. Krzysztof Bukowiecki z Komendy Powiatowej Policji w Turku. – Około godz. 19.35 wyjeżdżający od strony Boleszczyna peugeot 206 zderzył się z jadącym drogą z pierwszeństwem przejazdu MAN-em z naczepą.

Uderzenie było tak silne, że MAN zepchnął maleńkiego peugeota w pole kukurydzy. Śmierć na miejscu poniosła siedmioletnia córka kierującej peugeotem mieszkanki gminy Turek. Ona sama i jej 12-letni syn zostali zabrani do szpitala: 38-latka z ogólnymi potłuczeniami ciała, a chłopiec z urazem kręgosłupa i miednicy. Nic nie wiadomo o obrażeniach kierującego MAN-em mieszkańca gminy Władysławów.

Fot. JRG PSP w Turku

  • Tragedia w Smulsku: Śmierć po zderzeniu peugeota z MAN-em
  • Tragedia w Smulsku: Śmierć po zderzeniu peugeota z MAN-em

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.



DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Matko jedyna 1 dziecko nie żyje, drugie z poważnymi obrażeniami.....a matka z ogólnymi potłuczeniami i jak wynika z opisu to ona wymusiła pierwszeństwo. To dopiero jest tragedia dla kobiety.
Dodano: 12.08.2015 12:11    Przez: ~Ja
wielka osobista tragedia dla kobiety, wyrazy głębokiego współczucia
Dodano: 12.08.2015 13:12    Przez: ~koninianka
Krytyk od 7 bolesci a ortografia w lesie.
Dodano: 12.08.2015 13:10    Przez: ~Back_Space
Straszne....:(
Dodano: 12.08.2015 11:24    Przez: ~groszek
Ciężko jej będzie się z tym pogodzić...
Dodano: 12.08.2015 13:04    Przez: ~gościu

KOMENTARZE

Kolejna tragedia [*]
Dodano: 12.08.2015 11:19    Przez: ~Ala
WIECEJ RADARÓW ORAZ PATROLI Z KSIEDZEM I POKROPKIEM NA DROGACH BEDZIE BEZPIECZNIEJ!!!
Dodano: 12.08.2015 14:46    Przez: ~Kierowca
Straszne....:(
Dodano: 12.08.2015 11:24    Przez: ~groszek
Matko jedyna 1 dziecko nie żyje, drugie z poważnymi obrażeniami.....a matka z ogólnymi potłuczeniami i jak wynika z opisu to ona wymusiła pierwszeństwo. To dopiero jest tragedia dla kobiety.
Dodano: 12.08.2015 12:11    Przez: ~Ja
to wina PO i Tuska
Dodano: 12.08.2015 14:27    Przez: ~cegla
Wyjątkowa kumulacja strasznych rzeczy ostatnio w okolicy :(
Dodano: 12.08.2015 11:43    Przez: ~czytelniczka
A to dlatego, że mamy zaostrzone przepisy w trosce o nasze bezpieczeństwo i od razu widać rezultaty.
Dodano: 12.08.2015 12:37    Przez: ~Podatnik
DK 72 a szczególnie odcinek Turek - Uniejów to "droga śmierci" jakieś fatalne fatum tam krąży. Niby prosty odcinek na 20km są tylko 2 zakręty jeden w Przykonie drugi w Człopach - a wypadek za wypadkiem tam jest, mało tego co któryś z nich jest śmiertelny. Liczba ofiar tych 20km grubo już przekroczyła długość tego odcinka.
Dodano: 12.08.2015 11:55    Przez: ~Mieszkaniec okolic DK72
kobieta za kierownicom...
Dodano: 12.08.2015 12:40    Przez: ~facet
Krytyk od 7 bolesci a ortografia w lesie.
Dodano: 12.08.2015 13:10    Przez: ~Back_Space
Ciężko jej będzie się z tym pogodzić...
Dodano: 12.08.2015 13:04    Przez: ~gościu
wielka osobista tragedia dla kobiety, wyrazy głębokiego współczucia
Dodano: 12.08.2015 13:12    Przez: ~koninianka
facet ,kierownica ,liczba pojedyncza ,piszemy ą ,a nie om.
Dodano: 12.08.2015 14:49    Przez: ~nie
zawsze powtarzam: baby do garów
Dodano: 12.08.2015 15:29    Przez: ~kaznodzieja
odezwał się..... zawsze powtarzam: chłop maczugę w rękę i na polowanie
Dodano: 12.08.2015 17:19    Przez: ~baba
i masz racje kolego Nie ktore zawody sa tylko dla Mężczyzn.Kobiety dziala na zasadzie wyuczenia
Dodano: 12.08.2015 17:40    Przez: ~psycholog
niektórzy to do szkoły nie chodzili bo język polski to dla nich język obcy chyba...a ty nawet j. polskiego się nie wyuczyłeś
Dodano: 12.08.2015 19:14    Przez: ~polak
Tylko, że więcej wypadków jest z winy mężczyzn - tylko zapomnieliście o tym wspomnieć. A to, że czasem i kobiecie się zdarzy to od razu, że do garów. Kobiety są dobrymi kierowcami a zdarzyć może się każdemu.
Dodano: 13.08.2015 11:29    Przez: ~gość
Odebrać kobietom prawo jazdy i będzie spokój
Dodano: 12.08.2015 17:56    Przez: ~lalamido
Ty lalamido tobie to nawet nie trzeba odbierać prawka bo z pewnością go nie masz . Z takim tokiem rozumowania nie jesteś wstanie go zdać.
Dodano: 12.08.2015 18:37    Przez: ~kobieta
ciekawe kto was facetów jak jesteście wstawieni by woził, chyba koń z wozem ...ha ha.... tu nie ma co piętnować kobiety bo to może zdarzyć się każdemu...a faceci i tak więcej wypadków powodują.....