Dzisiaj jest czwartek 18 lipca 2019, imieniny: Erwina, Kamila, Wespazjana WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18923) SPORT FORUM FIRMY (5346) PRACA (54) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
9 / 15oC
Jutropogoda
23 / 17oC
Pojutrzepogoda
26 / 20oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Artystyczny dom. Rewitalizacja konińskiej starówki ... (0)Konin. Wjechał hulajnogą elektryczną na przejście. ... (3)

Tragedia w miejscowości Świętne. Utonął 17-latek!

Dodano: 14.08.2015 22:29
Źródło: LM.pl

Nie żyje 17-latek, który kąpał się na niestrzeżonym kąpielisku w gm. Wilczyn.

Do tragedii doszło dzisiaj po godz. 20. Nastolatek korzystał z dzikiego kąpieliska jeziora Wilczyńskiego w miejscowości Świętne. Nie wiadomo jeszcze w jakich okolicznościach wszedł do wody i kiedy zauważono jego zniknięcie. Jak informuje Sebastian Andrzejewski, rzecznik konińskiej straży pożarnej, 17-latka wyciągnęły z wody osoby postronne, które udzielały mu pomocy. Potem do akcji wkroczyli strażacy. Niestety mimo długiej reanimacji, chłopaka nie udało się uratować. 

Okoliczności śmierci 17-latka wyjaśnia policja pod nadzorem prokuratury. 

fot. KM PSP Konin

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Wczoraj takich 17-sto latków widzałem na plaży jak przewracali flaszeczkę z gwinta.Młodzi dzisiaj chcą zainponować,tylko szkoda że w taki sposób.
Dodano: 14.08.2015 22:51    Przez: ~ket
ludzie, nie ryzykujcie, uważajcie na siebie, jak widać życie cały czas rzuca nam kłody pod nogi. Szkoda tak młodego chłopaka, to kogoś syn, brat... ech
Dodano: 14.08.2015 23:01    Przez: ~b
CZYNIONE SĄ WSZELKIE STARANIA, ABY W OKOLICZNYCH JEZIORACH NIE TOPILI SIĘ LUDZIE. WODY GWAŁTOWNIE UBYWA Z ROKU NA ROK A SPRAWA BUDOWY INSTALACJI JEST W CYNICZNY SPOSÓB ODWLEKANA. ZAPEWNE JUŻ ZA 2-3 LATA NIE BĘDZIE SIĘ, W CZYM UTOPIĆ.
Dodano: 15.08.2015 10:10    Przez: ~TORF
a Ty może nie wypowiadaj się za wszystkich mieszkańców gminy Wilczyn? to, że Tobie wczasowicze nie odpowiadają nie znaczy, że wszystkim
Dodano: 15.08.2015 12:58    Przez: ~wilczynianin

KOMENTARZE

straszne...
Dodano: 14.08.2015 22:47    Przez: ~...
Wyciągnęły go osoby postronne,była karetka,ale czemu 2-3 zastępy straży?
Dodano: 15.08.2015 07:00    Przez: ~Jasio
CZYNIONE SĄ WSZELKIE STARANIA, ABY W OKOLICZNYCH JEZIORACH NIE TOPILI SIĘ LUDZIE. WODY GWAŁTOWNIE UBYWA Z ROKU NA ROK A SPRAWA BUDOWY INSTALACJI JEST W CYNICZNY SPOSÓB ODWLEKANA. ZAPEWNE JUŻ ZA 2-3 LATA NIE BĘDZIE SIĘ, W CZYM UTOPIĆ.
Dodano: 15.08.2015 10:10    Przez: ~TORF
Wczoraj takich 17-sto latków widzałem na plaży jak przewracali flaszeczkę z gwinta.Młodzi dzisiaj chcą zainponować,tylko szkoda że w taki sposób.
Dodano: 14.08.2015 22:51    Przez: ~ket
ludzie, nie ryzykujcie, uważajcie na siebie, jak widać życie cały czas rzuca nam kłody pod nogi. Szkoda tak młodego chłopaka, to kogoś syn, brat... ech
Dodano: 14.08.2015 23:01    Przez: ~b
Może i zmniejszyła sie liczebność wioski,ale poprawił sie bilans genetyczny.
Dodano: 15.08.2015 09:40    Przez: ~as
wysztarczy troche myslec co robimy gdzie jestesmy . bo zycie jest takje krutkje
Dodano: 16.08.2015 07:29    Przez: ~xxx
straszne- a miejscowość to SWIĘTNE
Dodano: 14.08.2015 23:08    Przez: ~x
Dla nie znających pal.... a komentujących chłopak był trzeźwy . Lm jak zwykle gdzieś dzwonią ale nie wie gdzie miejscowość Świętne, a święte.
Dodano: 14.08.2015 23:13    Przez: ~mieszkaniec
Pewnie jadł dopalacze teraz wszyscy młodzi jedzą dopalacze
Dodano: 14.08.2015 23:15    Przez: ~Miejscowy
wiadomo już kto to był?
Dodano: 14.08.2015 23:22    Przez: ~yyy
miejscowość nazywa się Świętne, a nie Święte!!
Dodano: 14.08.2015 23:24    Przez: ~Haixo
Zależy która. W gminie Kramsk jest Święte. A gdzie ten nieborak się utopił?
Dodano: 15.08.2015 10:48    Przez: ~wodnik
Do wodnika. W artykule jest napisane gm. Wilczyn a tam jest miejscowość Świętne a nie Święte. Jeśli nie potrafisz czytać ze zrozumieniem to nie komentuj.
Dodano: 15.08.2015 11:44    Przez: ~Haixo
nastepna tragedia w Wilczynie w tym tygodniu !
Dodano: 14.08.2015 23:31    Przez: ~jarek
za malo sie tam ludzie modla najwyrazniej
Dodano: 15.08.2015 09:36    Przez: ~hiena
ludzie ale wy tepi jestescie jak mlody tzn ze albo pijany albo nacpany czy dopalacze. nieszczesliwe wypadki tez sie zdarzaja.
Dodano: 14.08.2015 23:32    Przez: ~ktos
nieszczęśliwe wypadki ?pewnie była fala albo sztorm :)
Dodano: 15.08.2015 00:02    Przez: ~Benny
1 z 5
12345>>