Dzisiaj jest niedziela 19 maja 2019, imieniny: Iwa, Piotra, Celestyna WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19216) SPORT FORUM FIRMY (5337) PRACA (62) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
23 / 16oC
Jutropogoda
23 / 16oC
Pojutrzepogoda
22 / 15oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Wierzbinek. Dzień Strażaka i jubileusz 60-lecia OS ... (2)Koszykarze Mustanga brązowymi medalistami mistrzos ... (3)

Tragedia w miejscowości Świętne. Utonął 17-latek!

Dodano: 14.08.2015 22:29
Źródło: LM.pl

Nie żyje 17-latek, który kąpał się na niestrzeżonym kąpielisku w gm. Wilczyn.

Do tragedii doszło dzisiaj po godz. 20. Nastolatek korzystał z dzikiego kąpieliska jeziora Wilczyńskiego w miejscowości Świętne. Nie wiadomo jeszcze w jakich okolicznościach wszedł do wody i kiedy zauważono jego zniknięcie. Jak informuje Sebastian Andrzejewski, rzecznik konińskiej straży pożarnej, 17-latka wyciągnęły z wody osoby postronne, które udzielały mu pomocy. Potem do akcji wkroczyli strażacy. Niestety mimo długiej reanimacji, chłopaka nie udało się uratować. 

Okoliczności śmierci 17-latka wyjaśnia policja pod nadzorem prokuratury. 

fot. KM PSP Konin

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Wczoraj takich 17-sto latków widzałem na plaży jak przewracali flaszeczkę z gwinta.Młodzi dzisiaj chcą zainponować,tylko szkoda że w taki sposób.
Dodano: 14.08.2015 22:51    Przez: ~ket
ludzie, nie ryzykujcie, uważajcie na siebie, jak widać życie cały czas rzuca nam kłody pod nogi. Szkoda tak młodego chłopaka, to kogoś syn, brat... ech
Dodano: 14.08.2015 23:01    Przez: ~b
CZYNIONE SĄ WSZELKIE STARANIA, ABY W OKOLICZNYCH JEZIORACH NIE TOPILI SIĘ LUDZIE. WODY GWAŁTOWNIE UBYWA Z ROKU NA ROK A SPRAWA BUDOWY INSTALACJI JEST W CYNICZNY SPOSÓB ODWLEKANA. ZAPEWNE JUŻ ZA 2-3 LATA NIE BĘDZIE SIĘ, W CZYM UTOPIĆ.
Dodano: 15.08.2015 10:10    Przez: ~TORF
a Ty może nie wypowiadaj się za wszystkich mieszkańców gminy Wilczyn? to, że Tobie wczasowicze nie odpowiadają nie znaczy, że wszystkim
Dodano: 15.08.2015 12:58    Przez: ~wilczynianin

KOMENTARZE

straszne...
Dodano: 14.08.2015 22:47    Przez: ~...
Wyciągnęły go osoby postronne,była karetka,ale czemu 2-3 zastępy straży?
Dodano: 15.08.2015 07:00    Przez: ~Jasio
CZYNIONE SĄ WSZELKIE STARANIA, ABY W OKOLICZNYCH JEZIORACH NIE TOPILI SIĘ LUDZIE. WODY GWAŁTOWNIE UBYWA Z ROKU NA ROK A SPRAWA BUDOWY INSTALACJI JEST W CYNICZNY SPOSÓB ODWLEKANA. ZAPEWNE JUŻ ZA 2-3 LATA NIE BĘDZIE SIĘ, W CZYM UTOPIĆ.
Dodano: 15.08.2015 10:10    Przez: ~TORF
Wczoraj takich 17-sto latków widzałem na plaży jak przewracali flaszeczkę z gwinta.Młodzi dzisiaj chcą zainponować,tylko szkoda że w taki sposób.
Dodano: 14.08.2015 22:51    Przez: ~ket
ludzie, nie ryzykujcie, uważajcie na siebie, jak widać życie cały czas rzuca nam kłody pod nogi. Szkoda tak młodego chłopaka, to kogoś syn, brat... ech
Dodano: 14.08.2015 23:01    Przez: ~b
Może i zmniejszyła sie liczebność wioski,ale poprawił sie bilans genetyczny.
Dodano: 15.08.2015 09:40    Przez: ~as
wysztarczy troche myslec co robimy gdzie jestesmy . bo zycie jest takje krutkje
Dodano: 16.08.2015 07:29    Przez: ~xxx
straszne- a miejscowość to SWIĘTNE
Dodano: 14.08.2015 23:08    Przez: ~x
Dla nie znających pal.... a komentujących chłopak był trzeźwy . Lm jak zwykle gdzieś dzwonią ale nie wie gdzie miejscowość Świętne, a święte.
Dodano: 14.08.2015 23:13    Przez: ~mieszkaniec
Pewnie jadł dopalacze teraz wszyscy młodzi jedzą dopalacze
Dodano: 14.08.2015 23:15    Przez: ~Miejscowy
wiadomo już kto to był?
Dodano: 14.08.2015 23:22    Przez: ~yyy
miejscowość nazywa się Świętne, a nie Święte!!
Dodano: 14.08.2015 23:24    Przez: ~Haixo
Zależy która. W gminie Kramsk jest Święte. A gdzie ten nieborak się utopił?
Dodano: 15.08.2015 10:48    Przez: ~wodnik
Do wodnika. W artykule jest napisane gm. Wilczyn a tam jest miejscowość Świętne a nie Święte. Jeśli nie potrafisz czytać ze zrozumieniem to nie komentuj.
Dodano: 15.08.2015 11:44    Przez: ~Haixo
nastepna tragedia w Wilczynie w tym tygodniu !
Dodano: 14.08.2015 23:31    Przez: ~jarek
za malo sie tam ludzie modla najwyrazniej
Dodano: 15.08.2015 09:36    Przez: ~hiena
ludzie ale wy tepi jestescie jak mlody tzn ze albo pijany albo nacpany czy dopalacze. nieszczesliwe wypadki tez sie zdarzaja.
Dodano: 14.08.2015 23:32    Przez: ~ktos
nieszczęśliwe wypadki ?pewnie była fala albo sztorm :)
Dodano: 15.08.2015 00:02    Przez: ~Benny
1 z 5
12345>>