Dzisiaj jest poniedziałek 17 czerwca 2019, imieniny: Laury, Alberta, Marcjana WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19139) SPORT FORUM FIRMY (5336) PRACA (54) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
12 / 14oC
Jutropogoda
23 / 17oC
Pojutrzepogoda
24 / 19oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Trudny finansowo sezon Górnika. Jeden policjant ju ... (27)Tegoroczny "Gospel nad Wartą" odbył się w gorących ... (1)

Tragedia w miejscowości Świętne. Utonął 17-latek!

Dodano: 14.08.2015 22:29
Źródło: LM.pl

Nie żyje 17-latek, który kąpał się na niestrzeżonym kąpielisku w gm. Wilczyn.

Do tragedii doszło dzisiaj po godz. 20. Nastolatek korzystał z dzikiego kąpieliska jeziora Wilczyńskiego w miejscowości Świętne. Nie wiadomo jeszcze w jakich okolicznościach wszedł do wody i kiedy zauważono jego zniknięcie. Jak informuje Sebastian Andrzejewski, rzecznik konińskiej straży pożarnej, 17-latka wyciągnęły z wody osoby postronne, które udzielały mu pomocy. Potem do akcji wkroczyli strażacy. Niestety mimo długiej reanimacji, chłopaka nie udało się uratować. 

Okoliczności śmierci 17-latka wyjaśnia policja pod nadzorem prokuratury. 

fot. KM PSP Konin

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Wczoraj takich 17-sto latków widzałem na plaży jak przewracali flaszeczkę z gwinta.Młodzi dzisiaj chcą zainponować,tylko szkoda że w taki sposób.
Dodano: 14.08.2015 22:51    Przez: ~ket
ludzie, nie ryzykujcie, uważajcie na siebie, jak widać życie cały czas rzuca nam kłody pod nogi. Szkoda tak młodego chłopaka, to kogoś syn, brat... ech
Dodano: 14.08.2015 23:01    Przez: ~b
CZYNIONE SĄ WSZELKIE STARANIA, ABY W OKOLICZNYCH JEZIORACH NIE TOPILI SIĘ LUDZIE. WODY GWAŁTOWNIE UBYWA Z ROKU NA ROK A SPRAWA BUDOWY INSTALACJI JEST W CYNICZNY SPOSÓB ODWLEKANA. ZAPEWNE JUŻ ZA 2-3 LATA NIE BĘDZIE SIĘ, W CZYM UTOPIĆ.
Dodano: 15.08.2015 10:10    Przez: ~TORF
a Ty może nie wypowiadaj się za wszystkich mieszkańców gminy Wilczyn? to, że Tobie wczasowicze nie odpowiadają nie znaczy, że wszystkim
Dodano: 15.08.2015 12:58    Przez: ~wilczynianin

KOMENTARZE

miejscowy masz dzieci? tez bedzie je mozna kiedys nazwac mlodzieza i tez napewno beda jesc dopalacze albo inne gowno. takie jest twoje zdanie?
Dodano: 14.08.2015 23:35    Przez: ~min
Coś właśnie opanowalo złego gmine wilczyn to już któraś osoba która zmarła w ciągu kilku dni........ Dziwne
Dodano: 14.08.2015 23:36    Przez: ~:-/
Mam ale jeszcze nie jedzą...... Ale widzę że dużo młodzieży je próbuje już ja dobrze wiem jak się młodzież bawi a ty masz dzieci jak masz to też uważaj
Dodano: 14.08.2015 23:51    Przez: ~Miejscowy
do miejscowy no wlasnie duzo a nie wszyscy wuec nie pisz takich glupot. nigdy nie znasz dnia ani godziny i jaka tragedia moze sie przydarzyc w twojej rodzinie. gdyby to byl ktos z twoich bliskich inaczej bys spiewal, zamiast wspolczuc oczerniasz. zastanow sie
Dodano: 15.08.2015 00:29    Przez: ~min
potorfowe bajorka ! naszego regionu ..............
Dodano: 15.08.2015 00:39    Przez: ~wiecej dziur ...............
Dzika plaża? A nie należy ona do właścicieli agro bali? Jeśli tak to chyba ratownik też by się tam przydał...
Dodano: 15.08.2015 09:13    Przez: ~mieszkanka
Nie wszyscy młodzi to zaraz ćpuny i pijacy.Zastanówcie się co piszecie.Bardzo współczuję rodzicom.
Dodano: 15.08.2015 09:35    Przez: ~...
obrazliwe tresci komentarzy mowia ,ze pisza je cpuny i pijacy
Dodano: 15.08.2015 16:40    Przez: ~x
Jak plaża może należeć do kogoś? Proszę się najpierw zorientować, a dopiero później pisać. Ratownik musiałby być gdyby było publiczne dojście do plaży - tutaj takiego przejścia nie ma. Druga sprawa jest fakt , że ratownika przydziela i zatrudnia gmina, nie prywatne osoby. Jezioro i plaże naleza do wszystkich. Pozdrawiam
Dodano: 15.08.2015 09:42    Przez: ~xxx
Jeżeli ktoś w swojej ofercie zachęca do przyjazdu pisząc,że jest dostęp do jeziora to niech napisze ,że to dzika plaża. Jakoś nie będąc ich gościem dostępu tam nie ma...dziwne,skoro plaża jest publiczna.
Dodano: 15.08.2015 11:07    Przez: ~mhm
Jak pił i wchodził do wody to mi go nie szkoda kolejnego Dębica mniej huk mu w d