Dzisiaj jest niedziela 25 sierpnia 2019, imieniny: Ludwika, Luizy, Patrycji WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19135) SPORT FORUM FIRMY (5346) PRACA (70) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
20 / 18oC
Jutropogoda
26 / 20oC
Pojutrzepogoda
28 / 22oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Przełamanie Majera, wygrana Górnika! Trzy czerwone ... (0)Medyk wciąż liderem, choć z AZS Wrocław nieźle się ... (0)

Tragedia w miejscowości Świętne. Utonął 17-latek!

Dodano: 14.08.2015 22:29
Źródło: LM.pl

Nie żyje 17-latek, który kąpał się na niestrzeżonym kąpielisku w gm. Wilczyn.

Do tragedii doszło dzisiaj po godz. 20. Nastolatek korzystał z dzikiego kąpieliska jeziora Wilczyńskiego w miejscowości Świętne. Nie wiadomo jeszcze w jakich okolicznościach wszedł do wody i kiedy zauważono jego zniknięcie. Jak informuje Sebastian Andrzejewski, rzecznik konińskiej straży pożarnej, 17-latka wyciągnęły z wody osoby postronne, które udzielały mu pomocy. Potem do akcji wkroczyli strażacy. Niestety mimo długiej reanimacji, chłopaka nie udało się uratować. 

Okoliczności śmierci 17-latka wyjaśnia policja pod nadzorem prokuratury. 

fot. KM PSP Konin

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Wczoraj takich 17-sto latków widzałem na plaży jak przewracali flaszeczkę z gwinta.Młodzi dzisiaj chcą zainponować,tylko szkoda że w taki sposób.
Dodano: 14.08.2015 22:51    Przez: ~ket
ludzie, nie ryzykujcie, uważajcie na siebie, jak widać życie cały czas rzuca nam kłody pod nogi. Szkoda tak młodego chłopaka, to kogoś syn, brat... ech
Dodano: 14.08.2015 23:01    Przez: ~b
CZYNIONE SĄ WSZELKIE STARANIA, ABY W OKOLICZNYCH JEZIORACH NIE TOPILI SIĘ LUDZIE. WODY GWAŁTOWNIE UBYWA Z ROKU NA ROK A SPRAWA BUDOWY INSTALACJI JEST W CYNICZNY SPOSÓB ODWLEKANA. ZAPEWNE JUŻ ZA 2-3 LATA NIE BĘDZIE SIĘ, W CZYM UTOPIĆ.
Dodano: 15.08.2015 10:10    Przez: ~TORF
a Ty może nie wypowiadaj się za wszystkich mieszkańców gminy Wilczyn? to, że Tobie wczasowicze nie odpowiadają nie znaczy, że wszystkim
Dodano: 15.08.2015 12:58    Przez: ~wilczynianin

KOMENTARZE

miejscowy masz dzieci? tez bedzie je mozna kiedys nazwac mlodzieza i tez napewno beda jesc dopalacze albo inne gowno. takie jest twoje zdanie?
Dodano: 14.08.2015 23:35    Przez: ~min
Coś właśnie opanowalo złego gmine wilczyn to już któraś osoba która zmarła w ciągu kilku dni........ Dziwne
Dodano: 14.08.2015 23:36    Przez: ~:-/
Mam ale jeszcze nie jedzą...... Ale widzę że dużo młodzieży je próbuje już ja dobrze wiem jak się młodzież bawi a ty masz dzieci jak masz to też uważaj
Dodano: 14.08.2015 23:51    Przez: ~Miejscowy
do miejscowy no wlasnie duzo a nie wszyscy wuec nie pisz takich glupot. nigdy nie znasz dnia ani godziny i jaka tragedia moze sie przydarzyc w twojej rodzinie. gdyby to byl ktos z twoich bliskich inaczej bys spiewal, zamiast wspolczuc oczerniasz. zastanow sie
Dodano: 15.08.2015 00:29    Przez: ~min
potorfowe bajorka ! naszego regionu ..............
Dodano: 15.08.2015 00:39    Przez: ~wiecej dziur ...............
Dzika plaża? A nie należy ona do właścicieli agro bali? Jeśli tak to chyba ratownik też by się tam przydał...
Dodano: 15.08.2015 09:13    Przez: ~mieszkanka
Nie wszyscy młodzi to zaraz ćpuny i pijacy.Zastanówcie się co piszecie.Bardzo współczuję rodzicom.
Dodano: 15.08.2015 09:35    Przez: ~...
obrazliwe tresci komentarzy mowia ,ze pisza je cpuny i pijacy
Dodano: 15.08.2015 16:40    Przez: ~x
Jak plaża może należeć do kogoś? Proszę się najpierw zorientować, a dopiero później pisać. Ratownik musiałby być gdyby było publiczne dojście do plaży - tutaj takiego przejścia nie ma. Druga sprawa jest fakt , że ratownika przydziela i zatrudnia gmina, nie prywatne osoby. Jezioro i plaże naleza do wszystkich. Pozdrawiam
Dodano: 15.08.2015 09:42    Przez: ~xxx
Jeżeli ktoś w swojej ofercie zachęca do przyjazdu pisząc,że jest dostęp do jeziora to niech napisze ,że to dzika plaża. Jakoś nie będąc ich gościem dostępu tam nie ma...dziwne,skoro plaża jest publiczna.
Dodano: 15.08.2015 11:07    Przez: ~mhm
Jak pił i wchodził do wody to mi go nie szkoda kolejnego Dębica mniej huk mu w d