Dzisiaj jest poniedziałek 17 czerwca 2019, imieniny: Laury, Alberta, Marcjana WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19139) SPORT FORUM FIRMY (5336) PRACA (54) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
12 / 14oC
Jutropogoda
23 / 17oC
Pojutrzepogoda
24 / 19oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Trudny finansowo sezon Górnika. Jeden policjant ju ... (27)Tegoroczny "Gospel nad Wartą" odbył się w gorących ... (1)

Tragedia w miejscowości Świętne. Utonął 17-latek!

Dodano: 14.08.2015 22:29
Źródło: LM.pl

Nie żyje 17-latek, który kąpał się na niestrzeżonym kąpielisku w gm. Wilczyn.

Do tragedii doszło dzisiaj po godz. 20. Nastolatek korzystał z dzikiego kąpieliska jeziora Wilczyńskiego w miejscowości Świętne. Nie wiadomo jeszcze w jakich okolicznościach wszedł do wody i kiedy zauważono jego zniknięcie. Jak informuje Sebastian Andrzejewski, rzecznik konińskiej straży pożarnej, 17-latka wyciągnęły z wody osoby postronne, które udzielały mu pomocy. Potem do akcji wkroczyli strażacy. Niestety mimo długiej reanimacji, chłopaka nie udało się uratować. 

Okoliczności śmierci 17-latka wyjaśnia policja pod nadzorem prokuratury. 

fot. KM PSP Konin

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Wczoraj takich 17-sto latków widzałem na plaży jak przewracali flaszeczkę z gwinta.Młodzi dzisiaj chcą zainponować,tylko szkoda że w taki sposób.
Dodano: 14.08.2015 22:51    Przez: ~ket
ludzie, nie ryzykujcie, uważajcie na siebie, jak widać życie cały czas rzuca nam kłody pod nogi. Szkoda tak młodego chłopaka, to kogoś syn, brat... ech
Dodano: 14.08.2015 23:01    Przez: ~b
CZYNIONE SĄ WSZELKIE STARANIA, ABY W OKOLICZNYCH JEZIORACH NIE TOPILI SIĘ LUDZIE. WODY GWAŁTOWNIE UBYWA Z ROKU NA ROK A SPRAWA BUDOWY INSTALACJI JEST W CYNICZNY SPOSÓB ODWLEKANA. ZAPEWNE JUŻ ZA 2-3 LATA NIE BĘDZIE SIĘ, W CZYM UTOPIĆ.
Dodano: 15.08.2015 10:10    Przez: ~TORF
a Ty może nie wypowiadaj się za wszystkich mieszkańców gminy Wilczyn? to, że Tobie wczasowicze nie odpowiadają nie znaczy, że wszystkim
Dodano: 15.08.2015 12:58    Przez: ~wilczynianin

KOMENTARZE

Dla " inteligentnych inaczej" komentujących wszyscy którzy mieli wypadek , zginęli to pijaki i ćpuny. Otóż rozumiem że z takiego środowiska się wywodzicie ale nie każdy jest taki. I jeśli ktoś utonął lub zginął w wypadku w naszym regionie to największe pierdusy chcąc podnieść swoje ego obrażając go. ŻAŁOSNE....
Dodano: 15.08.2015 10:43    Przez: ~nATALIA
Podziwiam obrońców zachowań nad jeziorami. Jestem nad jeziorem obok Świętnego i widzę jak zachowuje się młodzież. Mało, że skaczą na główkę do jeziora to nagminnie piją alkohol nad wodą. Ich zdaniem piwo to nie alkohol.To, że człowiek im zwraca uwagę że picie alkoholu przed wejściem do wody to idiotyzm mają w głębokim poszanowaniu. Nie mniej jednak każdego życia jest żal. Tylko współczuć rodzicom.
Dodano: 15.08.2015 10:47    Przez: ~wczasowiczka
Ja potrafię pływać,a mimo to wchodzę do wody do momentu kiedy mam grunt.Jezioro to nie basen.Na basenie są kilkukrotnie większe szansę,że ktoś zobaczy i że ratownik szybko wskoczy do wody.Nie ma co kusić losu.
Dodano: 15.08.2015 10:48    Przez: ~d
Do pani Natalia, wczasowiczka ma rację akurat pod tym względem nie mówimy tu o osobach wszystkich a rozmawiamy o zdarzeniu które miało miejsce na świetnym wszyscy dobrze wiemy do czego są zdolni młodzi ludzie brak rozwagi całkowity smutne że nie żyć młody człowiek ale trochę uwagi i można uniknąć niektórych smutnych sytuacji
Dodano: 15.08.2015 11:12    Przez: ~X..
A nie chodzi o miejscowość Świętne??
Dodano: 15.08.2015 11:18    Przez: ~joł
Koniniacy nauczcie się nazw miejscowości zanim piszecie. Nie święte tylko ŚwiętNe! Przez takie pomyłki to zmienia postać rzeczy. Któregoś razu konińskie biuro nieruchomości wystawialo przez rok nasza działkę rekreacyjna na SPRZEDAz pod nazwą Święte a nie Świętne biorąc za to ładne pieniądze a PRZECIEz święte to okolice Kramska! Wrrr
Dodano: 15.08.2015 11:34    Przez: ~Wilczynianka
A Świętne gra i śpiewa dalej. Hałas zamiast GWARANTOWANEJ ciszy i spokoju. Najważniejsze,zeby kasa się zgadzała a reszta nieistotna.
Dodano: 15.08.2015 11:44    Przez: ~kkk
Chłopak o którym tu mowa stał na brzegu skarpy która to osunęła się pod jego ciężarem, dlatego znalazł się we wodzie. Co ważne chłopak nie umiał pływać a osoba (osoby_) które to widziały nie zareagowały. Dopiero jeden z rybaków zareagował i udzielił pomocy!!!!
Dodano: 15.08.2015 11:54    Przez: ~mały
nad tymi jeziorami to co sie wyprawia to i tak, ze tych utoniec jest tyle a nie wiecej, gdzie nie pojade to grupki mlodziezy nieletniej z piwem i papierosem udawaja ze sie topia, wrzucaja sie do wody, opalaja ze 2 godziny a potem biora jednego i chlus go do wody, przeciez taki moze zawalu serca dostac od szoku termicznego, muzyke puszczaja z iphona na pol plazy i ta jaka? w kazdym wersie wulgaryzm, ich jezyk zreszta nie inny, nie zwazaja ze sa inni ludzie wokol, ze sa male dzieci i starsi, nikt im uwagi nie zwraca bo sie boi wyrostkow, poza tym czesto ognisko rozpalaja i psy maja do wody ich biora, oczywiecie puszki, butelki, papery zostawiaja po sobie a jak? policja powinna kontrolowac takie dzikie plaze bo sie dzieje tam sporo zlego, nawet kondomy w krzakach mozna napotkac zuzyte