Dzisiaj jest poniedziałek 19 sierpnia 2019, imieniny: Bolesława, Juliana, Jana WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18709) SPORT FORUM FIRMY (5345) PRACA (63) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
18 / 16oC
Jutropogoda
22 / 17oC
Pojutrzepogoda
16 / 14oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Rozczarowujący remis Górnika. Punkt, który nie daj ... (0)III liga. Górnik Konin - Nielba Wagrowiec [RELACJA ... (0)

Tragedia w miejscowości Świętne. Utonął 17-latek!

Dodano: 14.08.2015 22:29
Źródło: LM.pl

Nie żyje 17-latek, który kąpał się na niestrzeżonym kąpielisku w gm. Wilczyn.

Do tragedii doszło dzisiaj po godz. 20. Nastolatek korzystał z dzikiego kąpieliska jeziora Wilczyńskiego w miejscowości Świętne. Nie wiadomo jeszcze w jakich okolicznościach wszedł do wody i kiedy zauważono jego zniknięcie. Jak informuje Sebastian Andrzejewski, rzecznik konińskiej straży pożarnej, 17-latka wyciągnęły z wody osoby postronne, które udzielały mu pomocy. Potem do akcji wkroczyli strażacy. Niestety mimo długiej reanimacji, chłopaka nie udało się uratować. 

Okoliczności śmierci 17-latka wyjaśnia policja pod nadzorem prokuratury. 

fot. KM PSP Konin

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Wczoraj takich 17-sto latków widzałem na plaży jak przewracali flaszeczkę z gwinta.Młodzi dzisiaj chcą zainponować,tylko szkoda że w taki sposób.
Dodano: 14.08.2015 22:51    Przez: ~ket
ludzie, nie ryzykujcie, uważajcie na siebie, jak widać życie cały czas rzuca nam kłody pod nogi. Szkoda tak młodego chłopaka, to kogoś syn, brat... ech
Dodano: 14.08.2015 23:01    Przez: ~b
CZYNIONE SĄ WSZELKIE STARANIA, ABY W OKOLICZNYCH JEZIORACH NIE TOPILI SIĘ LUDZIE. WODY GWAŁTOWNIE UBYWA Z ROKU NA ROK A SPRAWA BUDOWY INSTALACJI JEST W CYNICZNY SPOSÓB ODWLEKANA. ZAPEWNE JUŻ ZA 2-3 LATA NIE BĘDZIE SIĘ, W CZYM UTOPIĆ.
Dodano: 15.08.2015 10:10    Przez: ~TORF
a Ty może nie wypowiadaj się za wszystkich mieszkańców gminy Wilczyn? to, że Tobie wczasowicze nie odpowiadają nie znaczy, że wszystkim
Dodano: 15.08.2015 12:58    Przez: ~wilczynianin

KOMENTARZE

gościu przesadził pojechał za mocno ale to on tak sadzi ja do nich nic nie mam, jego problem
Dodano: 15.08.2015 14:13    Przez: ~wilczogórzanin
Niektóre wpisy świadczą o kulturze wypowiadających się, wstyd. Jaki poziom inteligencji.
Dodano: 15.08.2015 14:45    Przez: ~wilczynianka
heh wilczynianka dobrze pisze, po co to ujawnia i miesza wszystkich w jedno! Debil
Dodano: 15.08.2015 14:51    Przez: ~Wilczynianin
A ten chłopak to z okolic Wilczyna czy jakiś przyjezdny?
Dodano: 15.08.2015 15:11    Przez: ~xxx
Do tych idiotow którzy piszą że chłopak był pijany albo nacpany, akurat ten chłopak był trzeźwy i nie był pod wpływem żadnych narkotyków, jestem jego ciocia i Piotruś nie był z tamtąd. Nie wiecie to trzymajcie mordę na kłódkę kretyni. 😢😢😢😢😢😢
Dodano: 15.08.2015 15:32    Przez: ~Aga
Ludzie,zachowajcie troszkę umiaru i kultury.Zginął młody chłopak,to był tragiczny wypadek.Nie można wrzucać do jednego worka całej młodzieży.Pomyślcie,że Wasze wypociny może czytać ktoś bliski tego chłopca.Składam wyrazy współczucia rodzinie i bliskimi chłopca.Administrator powinien natychmiast usunąć wszystkie chamskie, obraźliwe komentarze.Ale od kogo ja wymagam,skoro nawet do tej pory nie poprawiono nazwy miejscowości.A co do wczasowiczów,faktycznie gro z tych ludzi zachowuje się w sposób dziwny i nie grzeczny.Ale czy to powód,żeby ich wyzywać? Przyjechali i odjadą.
Dodano: 15.08.2015 15:34    Przez: ~budzisławianka123
Też tam jeździłam na wakacje. Szkoda dzieciaka
Dodano: 15.08.2015 16:15    Przez: ~beauty
przepraszam czy można sie z panią jakoś skontaktować?
Dodano: 29.01.2017 20:58    Przez: ~xyz
byłam świadkiem koło mojego pomostu ...