Dzisiaj jest czwartek 20 czerwca 2019, imieniny: Bogny, Florentyny, Bożeny WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19853) SPORT FORUM FIRMY (5338) PRACA (61) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
29 / 17oC
Jutropogoda
24 / 16oC
Pojutrzepogoda
21 / 12oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Stypendia od marszałka dla centrów kształcenia zaw ... (2)Puchar Polski wraca do Konina! Medyk wygrywa po ra ... (20)

Tragedia w miejscowości Świętne. Utonął 17-latek!

Dodano: 14.08.2015 22:29
Źródło: LM.pl

Nie żyje 17-latek, który kąpał się na niestrzeżonym kąpielisku w gm. Wilczyn.

Do tragedii doszło dzisiaj po godz. 20. Nastolatek korzystał z dzikiego kąpieliska jeziora Wilczyńskiego w miejscowości Świętne. Nie wiadomo jeszcze w jakich okolicznościach wszedł do wody i kiedy zauważono jego zniknięcie. Jak informuje Sebastian Andrzejewski, rzecznik konińskiej straży pożarnej, 17-latka wyciągnęły z wody osoby postronne, które udzielały mu pomocy. Potem do akcji wkroczyli strażacy. Niestety mimo długiej reanimacji, chłopaka nie udało się uratować. 

Okoliczności śmierci 17-latka wyjaśnia policja pod nadzorem prokuratury. 

fot. KM PSP Konin

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Wczoraj takich 17-sto latków widzałem na plaży jak przewracali flaszeczkę z gwinta.Młodzi dzisiaj chcą zainponować,tylko szkoda że w taki sposób.
Dodano: 14.08.2015 22:51    Przez: ~ket
ludzie, nie ryzykujcie, uważajcie na siebie, jak widać życie cały czas rzuca nam kłody pod nogi. Szkoda tak młodego chłopaka, to kogoś syn, brat... ech
Dodano: 14.08.2015 23:01    Przez: ~b
CZYNIONE SĄ WSZELKIE STARANIA, ABY W OKOLICZNYCH JEZIORACH NIE TOPILI SIĘ LUDZIE. WODY GWAŁTOWNIE UBYWA Z ROKU NA ROK A SPRAWA BUDOWY INSTALACJI JEST W CYNICZNY SPOSÓB ODWLEKANA. ZAPEWNE JUŻ ZA 2-3 LATA NIE BĘDZIE SIĘ, W CZYM UTOPIĆ.
Dodano: 15.08.2015 10:10    Przez: ~TORF
a Ty może nie wypowiadaj się za wszystkich mieszkańców gminy Wilczyn? to, że Tobie wczasowicze nie odpowiadają nie znaczy, że wszystkim
Dodano: 15.08.2015 12:58    Przez: ~wilczynianin

KOMENTARZE

gościu przesadził pojechał za mocno ale to on tak sadzi ja do nich nic nie mam, jego problem
Dodano: 15.08.2015 14:13    Przez: ~wilczogórzanin
Niektóre wpisy świadczą o kulturze wypowiadających się, wstyd. Jaki poziom inteligencji.
Dodano: 15.08.2015 14:45    Przez: ~wilczynianka
heh wilczynianka dobrze pisze, po co to ujawnia i miesza wszystkich w jedno! Debil
Dodano: 15.08.2015 14:51    Przez: ~Wilczynianin
A ten chłopak to z okolic Wilczyna czy jakiś przyjezdny?
Dodano: 15.08.2015 15:11    Przez: ~xxx
Do tych idiotow którzy piszą że chłopak był pijany albo nacpany, akurat ten chłopak był trzeźwy i nie był pod wpływem żadnych narkotyków, jestem jego ciocia i Piotruś nie był z tamtąd. Nie wiecie to trzymajcie mordę na kłódkę kretyni. 😢😢😢😢😢😢
Dodano: 15.08.2015 15:32    Przez: ~Aga
Ludzie,zachowajcie troszkę umiaru i kultury.Zginął młody chłopak,to był tragiczny wypadek.Nie można wrzucać do jednego worka całej młodzieży.Pomyślcie,że Wasze wypociny może czytać ktoś bliski tego chłopca.Składam wyrazy współczucia rodzinie i bliskimi chłopca.Administrator powinien natychmiast usunąć wszystkie chamskie, obraźliwe komentarze.Ale od kogo ja wymagam,skoro nawet do tej pory nie poprawiono nazwy miejscowości.A co do wczasowiczów,faktycznie gro z tych ludzi zachowuje się w sposób dziwny i nie grzeczny.Ale czy to powód,żeby ich wyzywać? Przyjechali i odjadą.
Dodano: 15.08.2015 15:34    Przez: ~budzisławianka123
Też tam jeździłam na wakacje. Szkoda dzieciaka
Dodano: 15.08.2015 16:15    Przez: ~beauty
przepraszam czy można sie z panią jakoś skontaktować?
Dodano: 29.01.2017 20:58    Przez: ~xyz
byłam świadkiem koło mojego pomostu ...