Dzisiaj jest czwartek 17 października 2019, imieniny: Małgorzaty, Ryszarda, Gabrieli WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17911) SPORT FORUM FIRMY (5382) PRACA (43) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
15 / 12oC
Jutropogoda
15 / 14oC
Pojutrzepogoda
16 / 13oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Żdżary. Patronka szkoły przybyła z Australii i pos ... (0)Konin. Inspektorzy Transportu Drogowego kontrolowa ... (6)

Punkty pomiaru prędkości w Koninie i okolicy

Dodano: 17.08.2015 09:46
Źródło: LM.pl

Punkty pomiaru prędkości od 17.08 - 21.08.2015 r.

Miasto Konin:

  • 17.08.2015 - ul. Przemysłowa
  • 18.08.2015 - ul. Paderewskiego
  • 19.08.2015 - ul. Europejska
  • 20.08.2015 - ul. Jana Pawła II
  • 21.08.2015 - ul. Spółdzielców
  • Punkty pomiaru prędkości w Koninie i okolicy

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Proponuję w herbie Konina zamiast białego konia zamieścić fotoradar.Konin fotoradarami stoi.
Dodano: 17.08.2015 10:47    Przez: ~Marcello
Punkty pomiaru prędkości od 10.08 - 14.08.2015 r.Coś Wam redaktorzyny znowu nie poszło....
Dodano: 17.08.2015 10:01    Przez: ~benson
to fajnie.
Dodano: 17.08.2015 11:10    Przez: ~ah

KOMENTARZE

Punkty pomiaru prędkości od 10.08 - 14.08.2015 r.Coś Wam redaktorzyny znowu nie poszło....
Dodano: 17.08.2015 10:01    Przez: ~benson
Dzisiaj w Żdżarach to polował ksiądz i wikary - przebrali się za Straż Miejską - zwąchali łatwą kasę i kasowali. Za Bóg zapłać - 200 PLN puszczali dalej - nawet tych co jechali na podwójnym gazie.
Dodano: 17.08.2015 18:09    Przez: ~minuta
co z tą okolicą?
Dodano: 17.08.2015 10:02    Przez: ~szofer
Proponuję w herbie Konina zamiast białego konia zamieścić fotoradar.Konin fotoradarami stoi.
Dodano: 17.08.2015 10:47    Przez: ~Marcello
Jeszcze im nie zabrali tych rupieci na wojskowych częstotliwościach to męczą ile mogą
Dodano: 17.08.2015 10:53    Przez: ~Drzewo
Dziś 17 sierpnia 2015r. jechałem rano (około 7:00) i w Żdżarach stał wideorejestrator !!!!!!!!!!!!!
Dodano: 17.08.2015 10:56    Przez: ~BILOBIL NA PAMIĘĆ
to fajnie.
Dodano: 17.08.2015 11:10    Przez: ~ah
cieszcie się bo wasz koniec nadchodzi :) Koniec z fotoradarami a za tym co idzie w parze będzie koniec ze strażami wiejskimi :)
Dodano: 17.08.2015 11:36    Przez: ~mikola
Kochajcie straż miejską,bo tak szybko może odejść.
Dodano: 17.08.2015 11:45    Przez: ~hurrra
A dziś w Żdżarach dziady jedne polowały i nie ma informacji!!!!
Dodano: 17.08.2015 17:55    Przez: ~mj
W Krasnicy tez lapanka .lm aktualizuj