Dzisiaj jest wtorek 3 sierpnia 2021, imieniny: Lidii, Augusta, Nikodema WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (15201) SPORT FORUM FIRMY (5613) PRACA (74) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
17 / 15oC
Jutropogoda
17 / 14oC
Pojutrzepogoda
21 / 15oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Koło. Symbol wyświetlany przez 63 dni, tyle ile tr ... (1)Polskie Safari. Kamena Rally Team pierwszy w klasi ... (0)

W pałacu w Posadzie znów pojawią się artyści malarze

Dodano: 18.08.2015 10:49

Do malarskich tradycji dawnych właścicieli pałacu chce nawiązać Grupa Inicjatywna Pałac Posada, organizując warsztaty malarskie dla dzieci i młodzieży.

Warsztaty dla dzieci i młodzieży z Posady i okolic w ramach projektu „Integruję-maluję” będą się odbywać we wrześniu. - Zajęcia będą prowadzone przez instruktora w plenerze – poinformowała naszą redakcję Anna Majer. - W zajęciach będziemy wykorzystywać sztalugi, farby, pastele, ołówki.

Udział w zajęciach jest bezpłatny, a materiały do warsztatów zapewni organizator.

Ilość miejsc jest ograniczona, a zapisy (na e-mail: palac.posada@op.pl) są przyjmowane tylko do 21 sierpnia. W zgłoszeniu należy podać: imię i nazwisko, miejsce zamieszkania, wiek i liczbę uczestników oraz numer telefonu.

- Historia Posady ściśle wiąże się z malarstwem, dzięki malarzowi Karolowi Wierusz-Kowalskiemu, i realizując warsztaty malarskie chcemy przybliżyć tę historię i rozbudzić pasje malarskie wśród mieszkańców Posady i okolic – tłumaczy Anna Majer.

  • W pałacu w Posadzie znów pojawią się artyści malarze

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

"W pałacu w Posadzie znów pojawią się artyści malarze" ... , a tymczasem czytamy, że chodzi "dzieci i młodzież z Posady i okolic" . A gdzie artyści ? Bo puki co, to tylko dzieci i młodzież bazgrające po papierze w plenerze.
Dodano: 18.08.2015 11:09    Przez: ~ale i tak was lubię
To co, może lepiej zrobić sołecko- radnowską potańcówkę na której można się napić do woli piwa za 5 zł. Nawet 3-latek w twoim mniemaniu bazgrający kredką, czy ołówkiem jest sam w sobie artystą, tyle tylko , że nieznanym, przecież on podobnie jak ten sławny za pomocą kredki, ołówka pokazuje swoje emocje, wizje świata. BRAWO ORGANIZATORZY.
Dodano: 18.08.2015 12:18    Przez: ~b-en
Młodzież malująca kredką czy farbami w plenerze to bardzo dobry pomysł. Ale potańcówka na koniec lata z piwem za 5 PLN to równie dobra koncepcja.
Dodano: 18.08.2015 12:38    Przez: ~PS
jeszcze lepsza koncepcja - piwo dla rodziców po 4 zeta, a dzieciarnia niech sobie w tym czasie maluje, potem dzieci spać, a rodzice za pomocą tych samych farbek urządzają sobie artystyczny bodypainting
Dodano: 18.08.2015 13:53    Przez: ~tatuś
Kilkadziesiąt lat temu mieszkała tam w tym pałacu moja mama :D A teraz artyści tam się pojawiają no no ciekawie :)
Dodano: 18.08.2015 14:28    Przez: ~Sebek
Pani Aniu a koleżanki opuściły Panią? Sama Pani została ? Dlaczego Pani Aniu ? Dlaczego ?
Dodano: 18.08.2015 19:32    Przez: ~AnWZP
ale tam mieszka "artysta" Stefan B.
Dodano: 18.08.2015 19:58    Przez: ~Opel
Ale wiadomość, Artyści:)))Maaaaaaaaaaaasakra
Dodano: 20.08.2015 14:42    Przez: ~zart

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.