Dzisiaj jest czwartek 21 stycznia 2021, imieniny: Agnieszki, Jarosławy, Epifaniego WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17277) SPORT FORUM FIRMY (5573) PRACA (43) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
1 / 2oC
Jutropogoda
3 / 1oC
Pojutrzepogoda
2 / 1oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Konin. Alarm bombowy w Sądzie Okręgowym. Ewakuacji ... (4)Ognisko na Oddziale Leczenia Uzależnień. Dziesięć ... (2)

Wyborcze pojednanie J. Kwiatkowskiego i P. Piechockiego

Dodano: 3.09.2015 14:45

Zwaśnieni dotąd konińscy działacze polityczni: poseł Jacek Kwiatkowski z Twojego Ruchu i Paweł Piechocki, szef miejskich struktur SLD, podali sobie ręce.

Jak twierdzą panowie - mają teraz jeden przedwyborczy cel - nie dopuścić do władzy PiS. Do pojednania doszło podczas konferencji prasowej Zjednoczonej Lewicy w Koninie, podczas której przedstawiano listę i kandydatów do Sejmu. - Głównym celem jest zatrzymanie PiS przed objęciem władzy. Dlatego zostało zawarte porozumienie krajowe i postanowiłem się temu podporządkować – powiedział poseł Jacek Kwiatkowski, dwójka na obecnej liście Zjednoczonej Lewicy. - Jesteśmy cały czas dobrymi kolegami. Spór był rzeczywisty, a to nie znaczy, że nie można rozmawiać. Te rozmowy kontynuujemy. - Jesteśmy z różnych ugrupowań i mamy prawo nie zgadzać się w pewnych kwestiach – potwierdził P. Piechocki. - Mamy wspólny cel. To jest praca dla ludzi.

Działacze, których poróżniła w minionym czasie choćby siedziba SLD i willa przy ulicy Staszica w Koninie, dziś podali sobie ręce i wymienili uściski. Tak oto wybory jednoczą ludzi. Jak powiedział poseł SLD, Tadeusz Tomaszewski, koalicja ZL liczy na dwucyfrowe poparcie w wyborach pralamentarnych i dwa mandaty z okręgu nr 37.

A oto lista kandydatów Zjednoczonej Lewicy( SLD, TR, PPS, UP i Zieloni) w wyborach do sejmu RP, okręg nr 37.

1. Tadeusz Tomaszewski, SLD
2. Jacek Kwiatkowski, TR
3. Kazimierz Pałasz, SLD
4. Ryszard Nawrocki, SLD
5. Elżbieta Streker-Dembińska, SLD
6. Karol Kujawa, SLD
7. Piotr Skrzypniak
8. Rafał Pera, bezpartyjny
9. Miłosława Stępień, Zieloni
10. Jan Lubas, UP
11. Jadwiga Jaroniewska, SLD
12. Mirosława Wieczorkiewicz, SLD
13. Marcin Jagodziński, SLD
14. Eleonora Matuszewska, TR
15. Agnieszka Frąckowiak, bezpartyjna
16. Eleonora Mądra, bezpartyjna
17. Adrian Król, SLD
18. Marian Marczewski, SLD

Nie poznaliśmy jeszcze kandydata Zjednoczonej Lewicy do Senatu. Ustalenia trwają.

  • Pojednanie P. Piechockiego i J. Kwiatkowskiego. Przeciwko PiS
  • Pojednanie P. Piechockiego i J. Kwiatkowskiego. Przeciwko PiS
  • IMG_1558
  • IMG_1559
  • IMG_1560
  • IMG_1561
  • IMG_1562
  • IMG_1563
  • IMG_1564
  • IMG_1565
  • IMG_1566
  • IMG_1567
  • IMG_1568
  • IMG_1569
  • IMG_1570
  • IMG_1571
  • IMG_1572
  • IMG_1573

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.



DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Nikt godny mego głosu...
Dodano: 3.09.2015 15:08    Przez: ~pan wyborca
Tym "państwu" serdecznie już dziękujemy.Dawniej darli ze sobą koty dzisiaj start z jednej listy:brak słów,żenada itd. choć jedno mają wspólne : pęd do szeroko pojętego koryta.......
Dodano: 3.09.2015 15:40    Przez: ~były sldowiec
Ja tez chce do koryta.... nie nachapana jestem
Dodano: 3.09.2015 15:11    Przez: ~świnka pepe
Kwiatkowski widze ze koryto sie spodobało ale szanse marne na drugą kadencje.
Dodano: 3.09.2015 16:13    Przez: ~mankface
po raz kolejny piechocki przełknał żabę
Dodano: 3.09.2015 16:02    Przez: ~smakosz?

KOMENTARZE

wszystko jedno jak-byle obalić kaczyzm i sitwę PO...
Dodano: 03.09.2015 15:06    Przez: ~zx
Jaka by mogła być Polska za rządów Lewicy widzimy w Koninie...budowanie statków (które nie wypłyną choć miały w tym sezonie), wynajem pomieszczeń dla bardzo biednych i potrzebujących (przykład miejskiej siedziby dla SLD na Staszica), budowa nowych, spektakularnych obiektów (budynek usług publicznych, czyli kibel za milion, z którym po wybudowaniu nie wiadomo co zrobić). Siła LEWICY poraża....
Dodano: 04.09.2015 12:46    Przez: ~obserwator bezpartyjny
Marny to program ryć pod kaczystami, kiedy ludzie nie mają pracy i żadnych perspektyw, tylko wegetują z dnia na dzień.
Dodano: 04.09.2015 16:18    Przez: ~prekariat
zapomniałeś się podpisać Heniu.
Dodano: 04.09.2015 21:58    Przez: ~Leon
Leon to ty? Znowu trolujesz pawełku?
Dodano: 05.09.2015 20:25    Przez: ~biedny gość
Nikt godny mego głosu...
Dodano: 03.09.2015 15:08    Przez: ~pan wyborca
Znów te czerwone mordy. Dajcie już polakom spokój i wracajcie do Moskwy.
Dodano: 03.09.2015 15:41    Przez: ~qtop
...a ci z Watykanu ci nie przeszkadzają?
Dodano: 03.09.2015 16:24    Przez: ~ciekawy
Ale czerwone zagłębie godne takich kandydatów.Dno z mułem i wodorostami.
Dodano: 03.09.2015 17:51    Przez: ~byłykuń
Mojego głosu też nikt niegodny... WSTYD MI ZA TO, ŻE "BYŁEM W SLD"!!!!
Dodano: 04.09.2015 15:27    Przez: ~tramwaj sławomir doradca j ...
Walduś???
Dodano: 04.09.2015 22:00    Przez: ~Leon
Ja tez chce do koryta.... nie nachapana jestem
Dodano: 03.09.2015 15:11    Przez: ~świnka pepe
Pawełek był uprzejmy,jak trzeba było poprzeć Nowickiego-po wyborach zapomniał o przyjaciołach, do których przedtem wydzwaniał.
Dodano: 03.09.2015 16:30    Przez: ~kiedyś lwica lewicy
Jak byś nie wiedział misiu,że to normalka,chyba ,że jesteś Pawełek.
Dodano: 03.09.2015 17:51    Przez: ~zdziwiona
A ty Pawełek,co za pytania? Wiesz do kogo dzwoniłeś o poparcie,więc nie rżnij głupa.
Dodano: 03.09.2015 18:06    Przez: ~kwiat
czerwona pajęczyna...
Dodano: 03.09.2015 15:13    Przez: ~wyborca...
a ta z dziarami na gałach to skund ?
Dodano: 03.09.2015 15:13    Przez: ~Alojzy Szpinak
Wracaj na drzewo,alojzy.
Dodano: 03.09.2015 16:06    Przez: ~życzliwy
Alojzy,dziecko-Miłka to dla ciebie Himalaje,albo mc2.Więc najwyżej ucz się-to uprzejmość z mojej strony wobec ciebie.
Dodano: 03.09.2015 16:39    Przez: ~grego
dr Miłosława Stępień, anglistka po Uniwersytecie Warszawskim, autorka doktoratu z literatury południowoafrykańskiej. Pani M. Stępień wykładała na warszawskiej uczelni, ale przeprowadziła się do Konina, tam urodziła dziecko.Jedyna rozsądna twarz na tej liście.
Dodano: 03.09.2015 17:47    Przez: ~merytorycznie proszę
i szacunek za wiedzę i wykształcenie ...................... ale widać doktorat wali na głowę .................. nooo i jak to tłumaczyć dziecku ? Ucz się ucz ..............;););)
Dodano: 03.09.2015 21:34    Przez: ~koninianka
Proszę nie oceniać książki po okładce.
Dodano: 04.09.2015 00:20    Przez: ~pol
...chyba nadużywasz pojęcia "rozsądna twarz"...
Dodano: 04.09.2015 07:00    Przez: ~pawellll
Pawiełku, to taka "licentia poetica"
Dodano: 04.09.2015 11:50    Przez: ~merytorycznie proszę..
nieeeeee z Kwiatkiem?
Dodano: 03.09.2015 15:20    Przez: ~yyyy
Lewica nie wejdzie do sejmu. Wyborcy mają dość "lewicy" kierowanej przez Leszka M. i innych. Kilka zużytch nazwisk i nic więcej. Mirka W.! Dziwię się temu co robisz. Kolejny raz będziesz odstawiona na aut.
Dodano: 03.09.2015 15:28    Przez: ~rozważny
A ja na na to HE HE HE !!!!!
Dodano: 03.09.2015 15:29    Przez: ~wyborca
Tym "państwu" serdecznie już dziękujemy.Dawniej darli ze sobą koty dzisiaj start z jednej listy:brak słów,żenada itd. choć jedno mają wspólne : pęd do szeroko pojętego koryta.......