Dzisiaj jest piątek 18 października 2019, imieniny: Juliana, Łukasza, Bratumiła WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17905) SPORT FORUM FIRMY (5384) PRACA (46) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
14 / 13oC
Jutropogoda
15 / 12oC
Pojutrzepogoda
17 / 13oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Wypadek w Brzeźnie. Pracownik utknął na wysokości ... (0)Piłkarska kolejka: Czy Górnik w końcu wygra na wła ... (0)

Punkty pomiaru prędkości w Koninie i okolicy

Aktualizacja 7.09.2015 10:39

Punkty pomiaru prędkości od 07.09 - 13.09.2015 r.

Miasto Konin:

  • 7.09 - ul. Kleczewska

  • 8.09 - ul. Spółdzielców

  • 9.09 - ul. Szpitalna

  • 10.09 - ul. Europejska

  • 11.09 - ul. Jana Pawła II

Gmina Stare Miasto:

  • 09.09.2015 - Żdżary

  • 10.09.2015 – ul. Lisiecka, Stare Miasto

  • 11.09.2015 - Główiew

Gmina Golina:

  • 09.09.2015 - Kraśnica

  • 10.09.2015 – Radolina

Gmina Krzymów:

  • 7.09 - ul. Konińska, Brzeźno

  • 8.09 - ul. Konińska, Brzeźno

  • 9.09 - ul. Główna, Krzymów

  • 10.09 - ul. Konińska, Brzeźno

  • 11.09 - ul. Konińska, Brzeźno

  • 12.09 - ul. Sosnowa, Brzeźno

  • Punkty pomiaru prędkości w Koninie i okolicy

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

jeszcze i jeszcze,i jeszcze... qrwa ile można... niedługo będą śpiewać: ale to już było i nie wróci więcej.... aż łza się w oku kręci
Dodano: 7.09.2015 10:10    Przez: ~kierowca koninski

KOMENTARZE

jeszcze i jeszcze,i jeszcze... qrwa ile można... niedługo będą śpiewać: ale to już było i nie wróci więcej.... aż łza się w oku kręci
Dodano: 07.09.2015 10:10    Przez: ~kierowca koninski
tak długo aż kierowcy nie nauczą się jeździć zgodnie z przepisami
Dodano: 07.09.2015 10:20    Przez: ~sd
Bo te nieroby stawiają radar gdzie nie potrzeba dlaczego nie postawia na Wyszyńskiego jak te cwaniaczki wyjeżdżają ze Szkoły Górniczej jedyny pisk opon i pedał do świateł prawie 100 tego nie widzą nieudaczniki.
Dodano: 08.09.2015 09:31    Przez: ~obserwator
Coś chyba ktoś dat nie poprawił...Siara!
Dodano: 07.09.2015 10:21    Przez: ~Max
Won!!! przebrzydłe kundle miejsko-wiejskie z Krzymowem na czele!!!Wam wójtowie i burmistrzowie(nie wszystkim)tylko kasa ,kasa i kasa.Mieszkańcy są wam POtrzebni do płacenia POdatków ,a PO zapłaceniu to intruzy przeszkadzający w urzędowaniu.
Dodano: 07.09.2015 10:26    Przez: ~Q
SG Krzymów to niech obol szkoły prędkość sprawdza a nie za podatki Nasze wiecznie od 9-15 busem w krzakach stoi!!!!! KPINY
Dodano: 07.09.2015 11:02    Przez: ~AS
już nie długo skończy się pobór opłat - ...... z dniem 1 stycznia 2016 r.
Dodano: 07.09.2015 11:38    Przez: ~mj
NIE dla imgrantów ! Dzisiaj imigrant jutro terrorysta
Dodano: 07.09.2015 11:51    Przez: ~Koniniak
Do końca roku i koniec z fotoradarami super
Dodano: 07.09.2015 12:30    Przez: ~janek
ograniczenie predkosci w tych miejscach gdzie stoi straz wsiowa jest wielka pomyłka,poznanska,Paderewskiego,it nich stana kolo szkoły na sosnowej,na wyszynskiego, kolskiej,szpitalnej,chopina. Tam ma to sens !!!!!!!!! ale tu chodzi o kase,kase,kase,kase a nie o bespieczenstwo nasze i naszych dzieci. jeszcze raz KASA KASA KASA
Dodano: 07.09.2015 18:48    Przez: ~koninianin
OSZUŚCI !!!! 9 września rozstawili się na Świętojańskiej
Dodano: 09.09.2015 19:01    Przez: ~sprawdzacz
10 września także
Dodano: 10.09.2015 16:46    Przez: ~xxx
Jestem bardzo ciekawy dlaczego portal nie napisal że na ulicy swiętojańskiej zaraz obok KROPKIbedzie ustawiony fotoradar od świtu do godziny 22.00 i to na ulicy gdzie nie ma niebezpieczenstwa drogowego zaraz przy przejsciu dla pieszych ?
Dodano: 11.09.2015 14:20    Przez: ~Obserwator nielegalnego proc ...
1 z 2
12>>