Dzisiaj jest czwartek 19 września 2019, imieniny: Januarego, Konstancji, Teodora WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19668) SPORT FORUM FIRMY (5363) PRACA (62) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
13 / 8oC
Jutropogoda
15 / 11oC
Pojutrzepogoda
16 / 12oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Subregion koniński ma szansę stać się "Tygrysem Wi ... (4)Po miesiącu przerwy Medyk wraca do Konina. W sobot ... (0)

Zderzenie z jeleniem. Kierowca trafił do szpitala

Dodano: 13.09.2015 14:21
Źródło: LM.pl

Do konińskiego szpitala trafiła kobieta kierująca citroenem, która potrąciła jelenia. 

Wszystko wydarzyło się w piątek wieczorem na drodze krajowej nr 92 prowadzącej z Goliny do Konina. Kierująca citroenem uderzyła w przebiegające przez jezdnię dzikie zwierzę. Siła zderzenia była tak duża, że kobieta straciła panowanie na autem, wpadła do rowu i zatrzymała się na drzewie. - Jedna osoba z obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala - informuje Sebastian Andrzejewski, rzecznik konińskiej straży pożarnej. 

Jeleń spotkania z citroenem nie przeżył. 

Dziękujemy internaucie za informacje i zdjęcia

 

  • Zderzenie z jeleniem. Kierowca trafił do szpitala
  • Zderzenie z jeleniem. Kierowca trafił do szpitala
  • Zderzenie z jeleniem. Kierowca trafił do szpitala
  • Zderzenie z jeleniem. Kierowca trafił do szpitala

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Wykup AC. Zresztą tam są oznaczenia, że to teren leśny i należy uważać na zwierzęta. Tak dla jaj sobie ktoś je postawił?
Dodano: 13.09.2015 15:32    Przez: ~Edek

KOMENTARZE

Masakra jakąś z tymi dzika zwierzyna jedziesz sobie spokojnie aż tu nagle traci i cały samochód skasowany . A najgorsze w tym jest to ze nikt ci kasy juz nie zwraca
Dodano: 13.09.2015 14:54    Przez: ~xxx
Wykup AC. Zresztą tam są oznaczenia, że to teren leśny i należy uważać na zwierzęta. Tak dla jaj sobie ktoś je postawił?
Dodano: 13.09.2015 15:32    Przez: ~Edek
W takim wypadku musisz się udać do sarny ubezpieczycielki :)
Dodano: 13.09.2015 18:30    Przez: ~Jeleń
Edek, gdzie Ty widziałeś tam teren leśny i znaki uważać na zwierzęta.
Dodano: 13.09.2015 20:11    Przez: ~ewuś
wlasciciel jelenia powinien kase zwracac, nie dopilnowal pupila
Dodano: 13.09.2015 15:20    Przez: ~audica
Hahaha dobry jesteś Edek ciekaw jestem czy ty masz wykupione AC a jeżeli są ram faktycznie znaki informujące o zwierzyniec to trochę zmiena stan rzeczy
Dodano: 13.09.2015 15:43    Przez: ~xxxx
Uważasz że jak wykupisz AC to już jesteś w niebie. Dopiero gehenna się zaczyna . Miałem poważną stłuczkę .Auto nadawało się do kasacji. Najpierw otrzymałem mniej niż połowę wartości ubezpieczonego auta.Po interwencji ( żle wyliczyli na swoją korzyść ) dopłacono kilkaset złotych co uczyniło dopiero połowę wartości. Minęło trzy miesiące i jeden dzień. Auto stoi nadal pod domem .Nie wiem co dalej robić . Mój znany już telefon został automatycznie w Sopocie wyłączany . Po skorzystaniu z innego telefonu wreszcie Ktoś się odezwał,za godzinę oddzwonił i poinformowano mnie że Ich to nie obchodzi co ja dalej zrobię ze sprawą.Trzeba wziąć było prawnika. Czekam co On potrafi zdziałać. Płaciłem AC za Corsę /z 2008 rocznika/ od 2009 roku do końca.Na razie więcej mnie kosztowało ubezpieczenie w Hestii niż otrzymałem od ubezpieczyciela.Czy warto było ubezpieczać i od trzech miesięcy denerwować się . Mimo iż czekam na sprawę w Sądzie,t ...
Dodano: 13.09.2015 17:07    Przez: ~Zdzisław -Henryk
Dlatego ja z Hestii uciekłam. Nie denerwuj się tylko dobrze, że sprawę oddałeś prawnikowi. Nie odpuszczaj.
Dodano: 13.09.2015 18:16    Przez: ~Ja
MTU i Hestia to najgorsze gowna z mozliwych
Dodano: 13.09.2015 23:53    Przez: ~rrx
I PO TO MAMY DRZEWA .......................
Dodano: 13.09.2015 15:59    Przez: ~jelen
Dobrze, że był główny sprawca na miejscu, bo gdyby uciekł w las to byłyby problemy z władzą i PZU.
Dodano: 13.09.2015 17:32    Przez: ~tadlik
Pisać do Kopacz ki niech kasę oddaje a najlepiej jej miejscowy osel leniuszy
Dodano: 13.09.2015 18:43    Przez: ~porada
O tej porze roku zaczynają się powoli rykowiska. Jelenie robią się troszkę ociężałe w myśleniu i włącza im się nieśmiertelka. Testosteron :) Nie da się ochronić przed takimi zdarzeniami. Zwierzęta wybiegają w ostatniej sekundzie jakby jacyś samobójcy. Sarny np. dodatkowo mają astygmatyzm. Uwaga na lisy przy polach po zbiorach kukurydzy.. Itd..
Dodano: 13.09.2015 19:00    Przez: ~Lesnyludek
Niepowazna była kobieta prowadzaca auto. Byłam swiatkiem tego oto wypadku . Kobieta za kierownicą jechała dużo ponad przepisami , pedzila jak wariatka . Szkoda zwierzątka . Gdyby jechała przepisów o nic by się poważnego nie stalo
Dodano: 13.09.2015 21:09    Przez: ~swiadek
Nie żałuj zwierzątka, zmienisz zdanie jak sama zaliczysz bliskie spotkanie z takim mogącym mieć nawet 200 kg wagi "zwierzątkiem". Nawet przy szybkości 50 km/h szkody będą poważne.
Dodano: 13.09.2015 22:19    Przez: ~nemo
Ok, jeżeli walniesz, ale nam udało się zatrzymać auto, gdy wybiegła nam sarna, bo jechaliśmy właśnie 50 km/h.
Dodano: 14.09.2015 08:50    Przez: ~zet
Tak mnie Pani wkurzyła bo skoro była Pani światkiem tego wypadku to dlaczego łaska pani nie udzieliła pomocy żal pani zwierzątka a ludzi pani nie żal i wariatką może pani nazwać siebie idz się pani wyspowiadaj bo na sumieniu za nie udzielenie pomocy mogłaś mieć ludzi , chyba że to pani wezwała lawetę a nie pogotowie bo laweciarze przyjechali bardzo szybko
Dodano: 14.09.2015 21:49    Przez: ~antek
To nie jest smieszne, tak nagle wyskakują ze człowiek niema możliwości zareagować . Mi ostatnio w bialy dzień tuz przy drodze wyskoczyla sarna i jeszcze się przewrocila a wybiegla z kukurydzy no szok a co zrobić jak wyskakują w nocy
Dodano: 13.09.2015 21:40    Przez: ~meg
Za szkody poczynione przez zwierzę odpowiada jego właściciel. Właścicicielem jelenia jest państwo polskie które notorycznie uchyla sięod płacenia za szkodzy wyrządzone przez zwierzęta będące jego własnością.
Dodano: 13.09.2015 22:44    Przez: ~Wolny Dziad Obywatelski
1 z 2
12>>