Dzisiaj jest poniedziałek 23 września 2019, imieniny: Bogusława, Tekli, Liberta WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18818) SPORT FORUM FIRMY (5368) PRACA (62) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
12 / 10oC
Jutropogoda
17 / 14oC
Pojutrzepogoda
16 / 14oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

PILNE:

Wyborcze wydanie "Naszych Spraw". Jutro rozmawiamy z kobietami na listach. Pytania: alert@lm.pl

Polecamy:

Towarzystwo Samorządowe wręczyło stypendia naukowe

Dodano: 16.09.2015 10:37

W I LO w Koninie po raz szesnasty Towarzystwo Samorządowe wręczyło stypendia.

Tym razem pomoc trafiła do 21 uczniów szkół średnich miasta i powiatu konińskiego. Specjalne stypendium dostał Bartosz Śliwicki z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Sompolnie. Do tej pory Towarzystwo Samorządowe przyznało już 2214 stypendiów.

- Nie byłoby to możliwe bez pomocy samorządów, sponsorów. Dziękuje im wszystkim jeszcze raz – powiedział senator I. Niewiarowski, Prezes TS. 

  • Towarzystwo Samorządowe wręczyło stypendia

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:TS,   towarzystwo samorządowe,   stypendia,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Stypendia przed wyborami z Niewiarowskim Ireneuszem w środku?Jak to odebrać?To przecież czysty lans wyborczy tego wspinacza na ludzką naiwność. Ile pan dał własnych pieniędzy na te stypendia?No ile 10000 zł,5000zł,2000zł,1000zł,500zł, 0,0zł?Wyborcy czekają na dokumenty kasowe.Panie senatorze Niewiarowski jak samo nazwisko mówi panu wierzyć nie można.
Dodano: 16.09.2015 12:06    Przez: ~Q
Człowieku, przecież TS wręcza stypendia każdego roku! Daje radę to robić głównie dlatego, że Niewiarowski jest jego prezesem. Daj kiedyś sam coś na to stypendium - młodzież doceni to bardziej, niż kolejny hejt na forum.
Dodano: 16.09.2015 16:13    Przez: ~X
Stypendia są przyznawane co roku od 15 lat, a nie od wyborów do wyborów. Jak nie wiesz, to się nie wypowiadaj, a jak chcesz się w końcu dowiedzieć o czym piszesz to wejdź na link
Dodano: 16.09.2015 16:36    Przez: ~Wkurzony na ludzką głupot ...
Z dwóch poprzedzających wpisów widać wściekłość i zacietrzewienie na konkretne pytanie,powtórzę ILE PRYWATNYCH PIENIĘDZY na stypendia przeznaczył senator Niewiarowski w ciągu tych 15 lat?Proszę o konkretną odpowiedż i nic więcej.
Dodano: 16.09.2015 18:14    Przez: ~Q
Pan Senator bardzo dużo czasu i pracy poświęca na działalność społeczną. To dzięki jego rozmowom, staraniom co roku tyle młodych osób otrzymuje stypendium. To tylko jedno z jego działań, a ma ich bardzo dużo, chciałabym, żebyś wskazał/wskazała drugiego tak aktywnego Polityka - Społecznika w regionie.
Dodano: 16.09.2015 12:47    Przez: ~Lila
Po raz kolejny jestem stypendystką Towarzystwa, wcześniej był mój brat i bardzo się cieszę, że mogę z niego korzystać i nie martwić się np. za co kupię bilet autobusowy do szkoły....
Dodano: 16.09.2015 13:04    Przez: ~stypendystka
Ile biletów ufundował pan senator takim jak Ty biednym uczniom(jeżeli jesteś uczniem) ze swoich funduszy prywatnych ?Bo mnie się coś wydaje że dobroczynność pana Niewiarka to parawan obietnic i tu pytanie skąd kasa na te stypendia?
Dodano: 16.09.2015 16:09    Przez: ~kłodawiak
Byś wszedł na stronę stypendiów to byś się dowiedział...
Dodano: 16.09.2015 16:39    Przez: ~Wkurzony na ludzką głupot ...
Brawo Bartosz!!!
Dodano: 16.09.2015 13:42    Przez: ~Mania
Piękne komentarze pracowników jego biura ale dalej brak ,,CREDO"ILE PAN SENATOR dał swoich pieniążków na te stypendia?OPOwieści jakoby pan senator działał,pan senator zabiegał,pan senator POswięcał się,pan senator zdobywał szczyty w Afryce ,czy pan senator robił siusiu ,pytanie :I co z tego ma wyborca?Wyborca ma stek platfusowych obietnic bez POkrycia i POrtret BIN Ladena gratis..
Dodano: 16.09.2015 14:48    Przez: ~Q
wszyscy obiecują, ale nie wszyscy dotrzymuja obietnic. tak, czy siak - stypendia są faktem. a kto powiedział że muszą być z kieszeni senatora ? a co jest z kieszeni naszych polityków? nie zżymaj się na fakty-zostań senatorem, a wtedy całą swoją pensje przeznaczysz na stypendia. podasz swoje nazwisko i postawimy Ci pomnik za zasługi.
Dodano: 16.09.2015 16:17    Przez: ~wierzysz ?
Czesc i chwala dla takich osob jak p. Irek!!
Dodano: 16.09.2015 16:20    Przez: ~pix
hmm "wspinacz na ..." głęboka metaforyka - czyżby niedoszły pisarz ??? takie wpisy umieszczają ludzie niespełnieni. a jeśli potrafisz zmienić rzeczywistość to działaj - nie mędrkuj!
Dodano: 16.09.2015 16:21    Przez: ~aha
Ja osobiście dużo zawdzieczam Panu Senatorowi i jego akcji ze stypendium
Dodano: 16.09.2015 16:21    Przez: ~marcin92
Pragnę zauważyć, że nie ma drugiego takiego człowieka jak Pan Senator. To on poświęca tak dużo czasu i pracy na różne działalności.Dziękujemy za te stypendia.
Dodano: 16.09.2015 16:23    Przez: ~Wiktoria
ŁOJ tam oPOwiadasz że nie ma takiego człowieka a TUSK ,A KOPACZ chyba nie obrazisz swoich guru?
Dodano: 16.09.2015 19:39    Przez: ~PEŁO
Najpierw sami coś zróbcie i wykażcie jakiekolwiek chęci do działań na rzecz społeczeństwa!!!
Dodano: 16.09.2015 16:43    Przez: ~adam
Jak oceniacie zdobycie afrykańskiego szczytu Kili Mandjaro przez senatora za wasze pieniądze?
Dodano: 16.09.2015 18:19    Przez: ~kłodawiak
POdobnie jak TUSK DONALD który zwiał jak szczur z tonącego okrętu który zwie się POLSKA?
Dodano: 16.09.2015 21:20    Przez: ~hamlet
1 z 2
12>>