Dzisiaj jest sobota 20 kwietnia 2019, imieniny: Agnieszki, Czesława, Amalii WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (20394) SPORT FORUM FIRMY (5327) PRACA (68) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
18 / 7oC
Jutropogoda
15 / 7oC
Pojutrzepogoda
15 / 11oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Do wielkanocnego stołu zasiedli kolscy seniorzy i ... (4)Piłkarska kolejka: Jesienią byli liderem, teraz wp ... (12)

Znak zapytania od posła dla posła. Kampania na ostatniej prostej

Dodano: 12.10.2015 17:24
Źródło: LM.pl

Gdzie ta skuteczność? Pyta posła Tomasza Nowaka jego kontrkandydat do Sejmu – poseł Zjednoczonej Lewicy – Jacek Kwiatkowski.

Zmiana zarządu w Zespole Elektrowni Pątnów-Adamów-Konin, ale też spotkanie w Brukseli związane z wydłużeniem działania elektrowni Adamów skłoniło posła Jacka Kwiatkowskiego do podsumowania pracy konińskiego parlamentarzysty Platformy Obywatelskiej. - Poseł Nowak był przewodniczącym komisji do spraw energetyki. Przez wiele lat mówił o sobie „energetyczny poseł”, a niewiele zrobił dla tego regionu – mówi Jacek Kwiatkowski. - Energetyka została zostawiona sama sobie, a dzisiaj wiele osób zastanawia się co dalej z przyszłością kopalni. Wiele osób do mnie dzwoni, pisze i pyta co będzie dalej. A ja sam nie wiem za bardzo. Apeluję do posła Nowaka, żeby nie robił sobie dzisiaj kampanii kosztem górników i energetyków. Oni chcą znać konkrety, a nie słuchać obietnic wyborczych – dodaje.

Poseł „Twojego Ruchu” zwrócił uwagę na hasło konkurenta, które brzmi „Doświadczenie i Skuteczność”. Przy nim dziś zawisł symboliczny znak zapytania. - Doświadczenie poseł Nowak oczywiście ma, bo w końcu jest posłem 10 lat, ale czy skuteczność? Będąc przewodniczącym komisji energetycznej nie zasygnalizował rządowi problemu związanego z energetyką konińską opartą na węglu brunatnym, a realizował swoje zobowiązania partyjne i starał się być nijaki – mówi Kwiatkowski.

Poseł przypomniał, że sytuacja kopalni jest trudna. Sam jednak żadnego pomysłu na uzdrowienie sytuacji konińskiego zagłębia nie przedstawił.  

  • Znak zapytania od posła dla posła. Kampania na ostatniej prostej

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

POPULARNE KOMENTARZE

Rozumiem, że poseł Kwiatkowski sygnalizował w parlamentu problemy regionu. Rok temu opluwał prezydenta Nowickiego, ale jak jest teraz w koalicji z SLD to znalazł inny "obiekt"- posła Nowaka. Wiarygodny do bólu...
Dodano: 12.10.2015 17:59    Przez: ~Pik
Kwiatkowski zwykły de(b)il. nie ma co z nim polemizować za klikanaście dni zniknie z naszych oczu. A że lewica wzięłago na swoją listę... ??!! Tak na nich pluł.
Dodano: 12.10.2015 18:17    Przez: ~Itmanowa
Ta twarz Jacusia tęskniąca za rozumem :) Co on będzie robił po wyborach, znowu zajmie się sciaganiem simlock'ów/? :)
Dodano: 12.10.2015 18:21    Przez: ~wróż maciej
Śmieszny człowiek z tego kwiatkowskiego. Co ty człowieku wiesz o Kopalni. Sierota palikota.
Dodano: 12.10.2015 18:20    Przez: ~sztygar
Jeden drugiego wart! Modlił się ateista? kwiatkowski o koalicję po z sld w koninie, a gdy powstała to nie poszedł do Częstochowy, jak sam obiecał, skoro w tak blahej kwestii nie dotrzymuje się słowa to czego chcieć od takiego gościa? Wracaj do swej hacjendy pod golina.
Dodano: 12.10.2015 18:20    Przez: ~Karol

KOMENTARZE

Rozumiem, że poseł Kwiatkowski sygnalizował w parlamentu problemy regionu. Rok temu opluwał prezydenta Nowickiego, ale jak jest teraz w koalicji z SLD to znalazł inny "obiekt"- posła Nowaka. Wiarygodny do bólu...
Dodano: 12.10.2015 17:59    Przez: ~Pik
A czego się po tym małym karierowiczu spodziewać. Do Sejmu się dostał przez przypadek i jedyne co zrobił za pieniądze podatnika, to posrał trochę w swoje miasto. Żałosna kreatura. Najpierw pluł na Pana Prezydenta Nowickiego a teraz mu dupę liże, teraz pluje na Pana Posła Nowaka a za rok i jemu będzie dupę lizał. Takich mamy żałosnych pOsłów.
Dodano: 12.10.2015 18:44    Przez: ~pershing
ANI JEDEN ANI DRUGI Z TEGO ZDJECIA SIE NIE NADAJA!!!
Dodano: 12.10.2015 20:31    Przez: ~STOP
Panie Kwiatkowski, niech pan popatrzy na siebie, czym się pan zajmował przez ostatnie 4 lata - to jedno wielkie pasmo kompromitacji! Wystarczy przypomnieć słowa Janusza Palikota, który mówił o panu, że jest pan niekompetentny, wystarczy przypomnieć żenujące pismo do prezydenta Nowickiego, że to On jest winien temu, ze dopalacze sprzedawane są w lokalu pana żony, wystarczy wspomnieć żenującą kłótnię na TT z przewodniczącym Piechockim; lepiej niech się pan zajmie zdejmowaniem simlocków, to panu lepiej wychodzi
Dodano: 13.10.2015 07:20    Przez: ~Observer
Na pEłO głosuje złodziej narkoman lub tzw ciemny byk tępy i otumaniony.
Dodano: 13.10.2015 07:56    Przez: ~Marcin
"Poseł [Kwiatkowsky] przypomniał, że sytuacja kopalni jest trudna. Sam jednak żadnego pomysłu na uzdrowienie sytuacji konińskiego zagłębia nie przedstawił..." Otóż to! Poseł Kwiatkowski jest "miszczem" w robieniu z siebie idioty na potęgę. Robi to od czterech lat. Ostatnio mieliśmy popis głupoty jak wywalał jęzor na sali sejmowej przekazując owym gestem "zobaczcie drodzy wyborcy, jak bardzo mam was w dupie i jak dobrze sobie pożyłem te cztery latka nic nie robiąc". Być może poseł Kwiatkowski przygotowuje się do nowej życiowej roli - clowna.
Dodano: 12.10.2015 18:13    Przez: ~Chryste_co_za_żenada
Kwiatkowski od PAKU trzymaj się z daleka. Nam amatorzy są niepotrzebni. Czy ty pseudopośle w ogóle wiesz w czym leży problem energetyki? Mogę zapewnić, że nie w marihuanie i krzyżach.
Dodano: 12.10.2015 18:48    Przez: ~energetyk
Kwiatkowski zwykły de(b)il. nie ma co z nim polemizować za klikanaście dni zniknie z naszych oczu. A że lewica wzięłago na swoją listę... ??!! Tak na nich pluł.
Dodano: 12.10.2015 18:17    Przez: ~Itmanowa
A kto to jest Kwiatkowski? To my mamy takiego posła? Nikt w kopalni takiego nie zna. Poseł Nowak w przeciwieństwie do jakiegoś Kwiatkowskiego w kopalni bywał i wiele rzeczy dzięki niemu udało się załatwić. Choćby zwonienie węgla z podatku akcyzowego. Panie Kwiatkowski. Jesteś pan zerem jak mawiał klasyk. A dla Konina wstydem, który na szczęście się już kończy.
Dodano: 12.10.2015 18:17    Przez: ~górnik
Ja się całkowicie z tym zgadzam. Mam tylko nadzieję że uda się jeszcze derogacja na El. Adamów. Brawo pośle Nowak. Jest Pan jedynym z posłów którzy tematem się zainteresowali. A pfuj Kwiatkowski czy pfuj pfuj pisiory nigdy się nami nie interesowali.
Dodano: 12.10.2015 18:53    Przez: ~energetyk
Ten podatek akcyzowy od węgla to pewnie Jarosław chciał wprowadzić co??? Śmieszne po prostu, najpierw rząd PO czai się do skoku na kasę przez nałożenie kolejnego haraczu podatkowego, a bohaterski poseł Nowak - też z PO - niczym Reytan tarasuje drogę i sam jeden blokuje ustawę. Jak dla mnie oba te pany, i Kwiatkowski i Nowak, niech już idą w cholere. Ich pokolenie już nic dobrego dla Polski i Polaków nie zrobi. Potrzebujemy młodych, wykształconych, nieskorumpowanych ludzi z trzeźwym spojrzeniem na ekonomię w skali makro, żeby zahamować upadek polskiej gospodarki i sprowadzanie jej do roli peryferyjnej, a nie partyjnego planktonu.
Dodano: 12.10.2015 19:36    Przez: ~muras
Reytan - podatek chcieli rzeczywiście wprowadzić PISiorki. Tak zresztą jak opodatkowanie banków, marketów i itp. A to wszystko tępy tłumie i tak spłynie z kieszeni zwykłych ludzi.
Dodano: 13.10.2015 06:24    Przez: ~Antypis
Młoda wykształcona ZOFIA ? Czy młody spadochroniarz?
Dodano: 13.10.2015 06:26    Przez: ~Antypis
Śmieszny człowiek z tego kwiatkowskiego. Co ty człowieku wiesz o Kopalni. Sierota palikota.
Dodano: 12.10.2015 18:20    Przez: ~sztygar
Jeden drugiego wart! Modlił się ateista? kwiatkowski o koalicję po z sld w koninie, a gdy powstała to nie poszedł do Częstochowy, jak sam obiecał, skoro w tak blahej kwestii nie dotrzymuje się słowa to czego chcieć od takiego gościa? Wracaj do swej hacjendy pod golina.
Dodano: 12.10.2015 18:20    Przez: ~Karol
Ta twarz Jacusia tęskniąca za rozumem :) Co on będzie robił po wyborach, znowu zajmie się sciaganiem simlock'ów/? :)
Dodano: 12.10.2015 18:21    Przez: ~wróż maciej
Kwiatkowski nie ma pomysłu na kopalnię ? A on wogóle miał kiedyś jakiś pomysł ?
Dodano: 12.10.2015 18:23    Przez: ~Qśmirek
Pośle Kwiatkowski, lepiej niech się pan pochwali swoimi osiągnięciami w sejmie! Bo nie zrobił Pan NIC dla Konina!
Dodano: 12.10.2015 18:23    Przez: ~Edek
Jak to nic? Zrobił parę doniesień do prokuratury z których nigdy nic nie wynikło. No i jeszcze rozwinął w sposób pośredni handel dopalaczami w mieście.
Dodano: 12.10.2015 18:54    Przez: ~koninianin
Poseł Nowak konkretnie i rzeczowo przedstawił sytuację w Adamowie. Z jego inicjatywy są rozmowy w Brukseli i szansa na stefę ekonomiczną w Turku. Pan Kwiatkowski wydaje się być ślepy i głuchy. Żal, że nic nie zrobił dla nas. Temat zastępczy z SLD minął, bo teraz nie wypada. Ale zawsze znajdzie kogoś, by skrytykować, bo przecież nie może powiedzieć o własnych dokonaniach. PRAWDA PANIE POŚLE KWIATKOWSKI?
Dodano: 12.10.2015 18:24    Przez: ~Maxx
1 z 3
123>>