Dzisiaj jest sobota 23 stycznia 2021, imieniny: Ildefonsa, Rajmunda, Klemensa WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17258) SPORT FORUM FIRMY (5574) PRACA (52) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
1 / 1oC
Jutropogoda
2 / -1oC
Pojutrzepogoda
1 / -2oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Zwycięzca telewizyjnego show zaśpiewał dla mieszka ... (2)Siatkarska kolejka: Kluczowy mecz SPS, stawką czwa ... (0)

Znak zapytania od posła dla posła. Kampania na ostatniej prostej

Dodano: 12.10.2015 17:24
Źródło: LM.pl

Gdzie ta skuteczność? Pyta posła Tomasza Nowaka jego kontrkandydat do Sejmu – poseł Zjednoczonej Lewicy – Jacek Kwiatkowski.

Zmiana zarządu w Zespole Elektrowni Pątnów-Adamów-Konin, ale też spotkanie w Brukseli związane z wydłużeniem działania elektrowni Adamów skłoniło posła Jacka Kwiatkowskiego do podsumowania pracy konińskiego parlamentarzysty Platformy Obywatelskiej. - Poseł Nowak był przewodniczącym komisji do spraw energetyki. Przez wiele lat mówił o sobie „energetyczny poseł”, a niewiele zrobił dla tego regionu – mówi Jacek Kwiatkowski. - Energetyka została zostawiona sama sobie, a dzisiaj wiele osób zastanawia się co dalej z przyszłością kopalni. Wiele osób do mnie dzwoni, pisze i pyta co będzie dalej. A ja sam nie wiem za bardzo. Apeluję do posła Nowaka, żeby nie robił sobie dzisiaj kampanii kosztem górników i energetyków. Oni chcą znać konkrety, a nie słuchać obietnic wyborczych – dodaje.

Poseł „Twojego Ruchu” zwrócił uwagę na hasło konkurenta, które brzmi „Doświadczenie i Skuteczność”. Przy nim dziś zawisł symboliczny znak zapytania. - Doświadczenie poseł Nowak oczywiście ma, bo w końcu jest posłem 10 lat, ale czy skuteczność? Będąc przewodniczącym komisji energetycznej nie zasygnalizował rządowi problemu związanego z energetyką konińską opartą na węglu brunatnym, a realizował swoje zobowiązania partyjne i starał się być nijaki – mówi Kwiatkowski.

Poseł przypomniał, że sytuacja kopalni jest trudna. Sam jednak żadnego pomysłu na uzdrowienie sytuacji konińskiego zagłębia nie przedstawił.  

  • Znak zapytania od posła dla posła. Kampania na ostatniej prostej

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.



DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Rozumiem, że poseł Kwiatkowski sygnalizował w parlamentu problemy regionu. Rok temu opluwał prezydenta Nowickiego, ale jak jest teraz w koalicji z SLD to znalazł inny "obiekt"- posła Nowaka. Wiarygodny do bólu...
Dodano: 12.10.2015 17:59    Przez: ~Pik
Kwiatkowski zwykły de(b)il. nie ma co z nim polemizować za klikanaście dni zniknie z naszych oczu. A że lewica wzięłago na swoją listę... ??!! Tak na nich pluł.
Dodano: 12.10.2015 18:17    Przez: ~Itmanowa
Ta twarz Jacusia tęskniąca za rozumem :) Co on będzie robił po wyborach, znowu zajmie się sciaganiem simlock'ów/? :)
Dodano: 12.10.2015 18:21    Przez: ~wróż maciej
Śmieszny człowiek z tego kwiatkowskiego. Co ty człowieku wiesz o Kopalni. Sierota palikota.
Dodano: 12.10.2015 18:20    Przez: ~sztygar
Jeden drugiego wart! Modlił się ateista? kwiatkowski o koalicję po z sld w koninie, a gdy powstała to nie poszedł do Częstochowy, jak sam obiecał, skoro w tak blahej kwestii nie dotrzymuje się słowa to czego chcieć od takiego gościa? Wracaj do swej hacjendy pod golina.
Dodano: 12.10.2015 18:20    Przez: ~Karol

KOMENTARZE

Rozumiem, że poseł Kwiatkowski sygnalizował w parlamentu problemy regionu. Rok temu opluwał prezydenta Nowickiego, ale jak jest teraz w koalicji z SLD to znalazł inny "obiekt"- posła Nowaka. Wiarygodny do bólu...
Dodano: 12.10.2015 17:59    Przez: ~Pik
A czego się po tym małym karierowiczu spodziewać. Do Sejmu się dostał przez przypadek i jedyne co zrobił za pieniądze podatnika, to posrał trochę w swoje miasto. Żałosna kreatura. Najpierw pluł na Pana Prezydenta Nowickiego a teraz mu dupę liże, teraz pluje na Pana Posła Nowaka a za rok i jemu będzie dupę lizał. Takich mamy żałosnych pOsłów.
Dodano: 12.10.2015 18:44    Przez: ~pershing
ANI JEDEN ANI DRUGI Z TEGO ZDJECIA SIE NIE NADAJA!!!
Dodano: 12.10.2015 20:31    Przez: ~STOP
Panie Kwiatkowski, niech pan popatrzy na siebie, czym się pan zajmował przez ostatnie 4 lata - to jedno wielkie pasmo kompromitacji! Wystarczy przypomnieć słowa Janusza Palikota, który mówił o panu, że jest pan niekompetentny, wystarczy przypomnieć żenujące pismo do prezydenta Nowickiego, że to On jest winien temu, ze dopalacze sprzedawane są w lokalu pana żony, wystarczy wspomnieć żenującą kłótnię na TT z przewodniczącym Piechockim; lepiej niech się pan zajmie zdejmowaniem simlocków, to panu lepiej wychodzi
Dodano: 13.10.2015 07:20    Przez: ~Observer
Na pEłO głosuje złodziej narkoman lub tzw ciemny byk tępy i otumaniony.
Dodano: 13.10.2015 07:56    Przez: ~Marcin
"Poseł [Kwiatkowsky] przypomniał, że sytuacja kopalni jest trudna. Sam jednak żadnego pomysłu na uzdrowienie sytuacji konińskiego zagłębia nie przedstawił..." Otóż to! Poseł Kwiatkowski jest "miszczem" w robieniu z siebie idioty na potęgę. Robi to od czterech lat. Ostatnio mieliśmy popis głupoty jak wywalał jęzor na sali sejmowej przekazując owym gestem "zobaczcie drodzy wyborcy, jak bardzo mam was w dupie i jak dobrze sobie pożyłem te cztery latka nic nie robiąc". Być może poseł Kwiatkowski przygotowuje się do nowej życiowej roli - clowna.
Dodano: 12.10.2015 18:13    Przez: ~Chryste_co_za_żenada
Kwiatkowski od PAKU trzymaj się z daleka. Nam amatorzy są niepotrzebni. Czy ty pseudopośle w ogóle wiesz w czym leży problem energetyki? Mogę zapewnić, że nie w marihuanie i krzyżach.
Dodano: 12.10.2015 18:48    Przez: ~energetyk
Kwiatkowski zwykły de(b)il. nie ma co z nim polemizować za klikanaście dni zniknie z naszych oczu. A że lewica wzięłago na swoją listę... ??!! Tak na nich pluł.
Dodano: 12.10.2015 18:17    Przez: ~Itmanowa
A kto to jest Kwiatkowski? To my mamy takiego posła? Nikt w kopalni takiego nie zna. Poseł Nowak w przeciwieństwie do jakiegoś Kwiatkowskiego w kopalni bywał i wiele rzeczy dzięki niemu udało się załatwić. Choćby zwonienie węgla z podatku akcyzowego. Panie Kwiatkowski. Jesteś pan zerem jak mawiał klasyk. A dla Konina wstydem, który na szczęście się już kończy.
Dodano: 12.10.2015 18:17    Przez: ~górnik
Ja się całkowicie z tym zgadzam. Mam tylko nadzieję że uda się jeszcze derogacja na El. Adamów. Brawo pośle Nowak. Jest Pan jedynym z posłów którzy tematem się zainteresowali. A pfuj Kwiatkowski czy pfuj pfuj pisiory nigdy się nami nie interesowali.
Dodano: 12.10.2015 18:53    Przez: ~energetyk
Ten podatek akcyzowy od węgla to pewnie Jarosław chciał wprowadzić co??? Śmieszne po prostu, najpierw rząd PO czai się do skoku na kasę przez nałożenie kolejnego haraczu podatkowego, a bohaterski poseł Nowak - też z PO - niczym Reytan tarasuje drogę i sam jeden blokuje ustawę. Jak dla mnie oba te pany, i Kwiatkowski i Nowak, niech już idą w cholere. Ich pokolenie już nic dobrego dla Polski i Polaków nie zrobi. Potrzebujemy młodych, wykształconych, nieskorumpowanych ludzi z trzeźwym spojrzeniem na ekonomię w skali makro, żeby zahamować upadek polskiej gospodarki i sprowadzanie jej do roli peryferyjnej, a nie partyjnego planktonu.
Dodano: 12.10.2015 19:36    Przez: ~muras
Reytan - podatek chcieli rzeczywiście wprowadzić PISiorki. Tak zresztą jak opodatkowanie banków, marketów i itp. A to wszystko tępy tłumie i tak spłynie z kieszeni zwykłych ludzi.
Dodano: 13.10.2015 06:24    Przez: ~Antypis
Młoda wykształcona ZOFIA ? Czy młody spadochroniarz?
Dodano: 13.10.2015 06:26    Przez: ~Antypis
Śmieszny człowiek z tego kwiatkowskiego. Co ty człowieku wiesz o Kopalni. Sierota palikota.
Dodano: 12.10.2015 18:20    Przez: ~sztygar
Jeden drugiego wart! Modlił się ateista? kwiatkowski o koalicję po z sld w koninie, a gdy powstała to nie poszedł do Częstochowy, jak sam obiecał, skoro w tak blahej kwestii nie dotrzymuje się słowa to czego chcieć od takiego gościa? Wracaj do swej hacjendy pod golina.
Dodano: 12.10.2015 18:20    Przez: ~Karol
Ta twarz Jacusia tęskniąca za rozumem :) Co on będzie robił po wyborach, znowu zajmie się sciaganiem simlock'ów/? :)
Dodano: 12.10.2015 18:21    Przez: ~wróż maciej
Kwiatkowski nie ma pomysłu na kopalnię ? A on wogóle miał kiedyś jakiś pomysł ?
Dodano: 12.10.2015 18:23    Przez: ~Qśmirek
Pośle Kwiatkowski, lepiej niech się pan pochwali swoimi osiągnięciami w sejmie! Bo nie zrobił Pan NIC dla Konina!
Dodano: 12.10.2015 18:23    Przez: ~Edek
Jak to nic? Zrobił parę doniesień do prokuratury z których nigdy nic nie wynikło. No i jeszcze rozwinął w sposób pośredni handel dopalaczami w mieście.
Dodano: 12.10.2015 18:54    Przez: ~koninianin
Poseł Nowak konkretnie i rzeczowo przedstawił sytuację w Adamowie. Z jego inicjatywy są rozmowy w Brukseli i szansa na stefę ekonomiczną w Turku. Pan Kwiatkowski wydaje się być ślepy i głuchy. Żal, że nic nie zrobił dla nas. Temat zastępczy z SLD minął, bo teraz nie wypada. Ale zawsze znajdzie kogoś, by skrytykować, bo przecież nie może powiedzieć o własnych dokonaniach. PRAWDA PANIE POŚLE KWIATKOWSKI?
Dodano: 12.10.2015 18:24    Przez: ~Maxx
1 z 3
123>>