Dzisiaj jest piątek 18 października 2019, imieniny: Juliana, Łukasza, Bratumiła WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17902) SPORT FORUM FIRMY (5384) PRACA (46) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
14 / 13oC
Jutropogoda
15 / 12oC
Pojutrzepogoda
17 / 13oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Wypadek w Brzeźnie. Pracownik utknął na wysokości ... (0)Piłkarska kolejka: Czy Górnik w końcu wygra na wła ... (0)

Punkty pomiaru prędkości w Koninie i okolicy

Dodano: 19.10.2015 09:30
Źródło: LM.pl

Punkty pomiaru prędkości od 19.10 – 25.10.2015 r.

Miasto Konin:

  • 19.10.2015 - ul. Przemysłowa
  • 20.10.2015 - ul. Jana Pawła II
  • 21.10.2015 - ul. Spółdzielców
  • 22.10.2015 - ul. Poznańska
  • 23.10.2015 - ul. Paderewskiego

Gmina Stare Miasto:

  • 19.10 – Żdżary DK-72
  • 21.10 – Główiew DK-25
  • 22.10 – Żdżary DK-72

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Na Jana Pawła II lepiej łapcie rowerzystów którzy jeżdżą po ulicy a obok jest ścieżka dla rowerów. Tamują ruch bo jest wąsko i nie można ominąć. Tyle hałasu o drogi rowerowe a i tak jeżdżą po ulicy!!!!!!! KARAĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dodano: 19.10.2015 10:39    Przez: ~Lsc....

KOMENTARZE

jeszcze 74 dni i koniec
Dodano: 19.10.2015 09:37    Przez: ~01.01.2016
na Spółdzielców korek zafundowany przez głupote urzędniczą i jeszcze radar hahaha na Rumiankowej sie ustawcie najlepiej
Dodano: 19.10.2015 09:48    Przez: ~deskorolkarz
na Spółdzielców ustawią na mijance hihi
Dodano: 19.10.2015 10:02    Przez: ~lerua
Odsunąć pazernych idiotów od koryta a SBeckie wierchuszki ze straży miejskich i gminnych a tak że z agencji ochrony wy......lić na zbitą UBecką mordę.
Dodano: 19.10.2015 10:18    Przez: ~MO
Na Jana Pawła II lepiej łapcie rowerzystów którzy jeżdżą po ulicy a obok jest ścieżka dla rowerów. Tamują ruch bo jest wąsko i nie można ominąć. Tyle hałasu o drogi rowerowe a i tak jeżdżą po ulicy!!!!!!! KARAĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dodano: 19.10.2015 10:39    Przez: ~Lsc....
jeśli chodzi o kolarzy to rowerem szosowym nie da sie po tych sciezkach jezdzic. policji jakoś to nie przeszkadza ale zawsze jakis zaganiacz sie znajdzie
Dodano: 19.10.2015 12:07    Przez: ~jaca
Wcześniej wystawiali dwa, trzy razy w tygodniu, a jak wiedzą, że od nowego roku nie będą mogli to teraz pięć dni w tygodniu. Jescze brakuje tylko soboty i niedzieli:-)
Dodano: 19.10.2015 11:00    Przez: ~beeeeeeeee
No oszaleli...;-)
Dodano: 19.10.2015 11:56    Przez: ~ufik
Spokojnie, będzie dobrze.
Dodano: 19.10.2015 12:30    Przez: ~7
Rozwiązać jak w innych miastach tą wariacką formację
Dodano: 19.10.2015 12:48    Przez: ~g
jak ktoś dostanie mandat od straży miejskiej to kieruj sprawę do sadu wszystkie sprawy po nowym roku będą umorzone z automatu:))
Dodano: 19.10.2015 13:12    Przez: ~emil
jestem za rozwiązaniem w trybie natychmiastowym