Dzisiaj jest wtorek 19 stycznia 2021, imieniny: Henryka, Mariusza, Erwina WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (16801) SPORT FORUM FIRMY (5573) PRACA (38) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
-2 / 1oC
Jutropogoda
3 / 1oC
Pojutrzepogoda
3 / 0oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Radolina. Na koniec ferii zorganizowali dzieciom k ... (2)Były zawodnik Górnika pojechał na obóz z seniorami ... (0)

Zmiany w szpitalu. Zwolniony lekarz wrócił jako p.o. dyrektora

Dodano: 20.10.2015 14:00
Źródło: LM.pl

Cezary Chmielecki pełni obowiązki dyrektora kolskiego szpitala. Zastąpił na tym stanowisku odwołaną przez zarząd powiatu – Barbarę Graczyk-Malińską.

Burza wokół szpitala w Kole nie ustaje. Kilka tygodni temu dyrektor placówki Barbara Graczyk-Malińska zdecydowała się odwołać z funkcji zastępcy ds. lecznictwa Cezarego Chmieleckiego. W ubiegłym tygodniu sama straciła stanowisko. Starosta kolski podkreślił wówczas, że zarząd podjął taką uchwałę po zasięgnięciu opinii Rady Społecznej szpitala.

Teraz okazuje się, że zwolniony lekarz wrócił i na dodatek będzie pełnił obowiązki dyrektora placówki. Póki co nie wiadomo jak długo Cezary Chmielecki będzie piastował powierzone mu stanowisko. 

fot. pozozkolo.pl

  • Zmiany w kolskim szpitalu. Zwolniony lekarz wrócił jako p.o. dyrektora

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.



DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

a za co został zwolniony?
Dodano: 20.10.2015 14:30    Przez: ~red
To w Kolskim Starostwie też rządzi PEESELOWSKA KLi... ?
Dodano: 20.10.2015 17:47    Przez: ~Orzeł z Konina
W Kolskim PEESELowie to się dzieje?Jedni odchodzą od koryta inni przychodzą byle by był swój u żłobu.Kolejki jak były tak będą i tu nic się nie zmieni ale ruch w interesie jest i to przed wyborami POprostu POżadkowanie swojej kliki.Pacjenci?No cóż PO staremu będą leczeni jak zdążą.
Dodano: 20.10.2015 14:40    Przez: ~Q
Popieram.. Super lekarz.
Dodano: 20.10.2015 15:23    Przez: ~pacjent

KOMENTARZE

a za co został zwolniony?
Dodano: 20.10.2015 14:30    Przez: ~red
W Kolskim PEESELowie to się dzieje?Jedni odchodzą od koryta inni przychodzą byle by był swój u żłobu.Kolejki jak były tak będą i tu nic się nie zmieni ale ruch w interesie jest i to przed wyborami POprostu POżadkowanie swojej kliki.Pacjenci?No cóż PO staremu będą leczeni jak zdążą.
Dodano: 20.10.2015 14:40    Przez: ~Q
tak jest jak wpycha się na stolki jakieś niekompetentne,bezmyślne(lewackie} baby z koneksjami
Dodano: 04.02.2018 11:14    Przez: ~prof.Cieszynski
on jest z P. O. tytuł na to wskazuje
Dodano: 20.10.2015 14:41    Przez: ~???
Nie znam zbyt dobrze pana Cezarego , ale jego brat Pan dr Konrad to wspaniały lekarz z sercem nigdy nie odmówił pomocy.
Dodano: 20.10.2015 14:54    Przez: ~onba
Popieram.. Super lekarz.
Dodano: 20.10.2015 15:23    Przez: ~pacjent
Pan dr Chmielecki też jest świetnym fachowcem-w przeciwienstwie do tej niekompetentnej baby "dyrektorki( ma koneksje zamiast mózgu)
Dodano: 04.02.2018 11:15    Przez: ~gen.prof.Cmielewski
super sprawa
Dodano: 20.10.2015 17:42    Przez: ~evita
To w Kolskim Starostwie też rządzi PEESELOWSKA KLi... ?
Dodano: 20.10.2015 17:47    Przez: ~Orzeł z Konina
i to od 15 lat
Dodano: 20.10.2015 19:46    Przez: ~dgergdg
3m się Chmielu :)
Dodano: 20.10.2015 21:04    Przez: ~wypas
Bardzo dobry fachowiec, a poza tym "ma" bardzo dobre podejście do pacjentów, kontakt z nimi, umiejętność rozmowy z pacjentem. Ja osobiście jestem pacjentem u Pana Chmieleckiego od 5 lat i polecam wszystkim takiego lekarza.
Dodano: 21.10.2015 14:30    Przez: ~Andrzej P.
SZPITAL DO ZAMKNIĘCIA - POST KOMUNA W RELACJACH POMIĘDZY LEKARZAMI A "OSADZONYMI" (co się dziwić za komuny wykształceni). W użych miastach jakoś inaczej towszystko funkcjonuje.Nie wspomnę, że instytucja traktowana przez zarządzających ciągle lekarzy jako darmowa poradnia (lecznica), aby wspierać ich własne prywatne praktyki - okradanie NFZ i nas Wszystkich. Coś chcesz MUSISZ IŚĆ na prywatną wizytę dalej jak spłatka jesteś kierowany - sprawa dla prokuratora - ale z jajami !Co do młodych, ambitnych lekarzy - Brak ich - Starzy "wykosili" wszystkich - wyelimowali konkurencję do zera.przyszłość placówki - żadna kto mądry ucieka z tego Miasta często i z kraju.Młodych Brak - Starzy wymrą (lekarze) - zostaną mury - Gratulacje dla Dyrekcji Szpitala i Miejskich Włodaży