Dzisiaj jest wtorek 15 października 2019, imieniny: Jadwigi, Teresy, Zoriana WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17904) SPORT FORUM FIRMY (5379) PRACA (37) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
12 / 15oC
Jutropogoda
15 / 12oC
Pojutrzepogoda
16 / 12oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
PiS wygrał najwyżej w gminach, w miastach Koalicja ... (1)Przy magistracie powstaje furtka. Piesi będą mogli ... (0)

Żądają wyższej kary dla pedofila. Mężczyzna skrzywdził 12-latkę

Dodano: 22.10.2015 11:05
Źródło: LM.pl

Sąd Apelacyjny w Poznaniu zajmie się odwołaniem od wyroku wobec 45-letniego koninianina, który odpowiada za pedofilię. Oskarżyciel posiłkowy żąda wobec mężczyzny kary 6 lat więzienia i 15 lat zakazu zbliżania się do ofiary.

Sprawa sięga listopada ubiegłego roku. Wtedy to 45-latek poznał przez internet 12-letnią dziewczynkę. Później spotkał się z nią i dopuścił się czynu lubieżnego. Jak się okazało, był sąsiadem swojej ofiary.

Mężczyzna nie przyznawał się do winy. Mimo to, pod koniec sierpnia został skazany przez Sąd Okręgowy w Koninie na 4 lata pozbawienia wolności i 8-letni zakaz kontaktu z ofiarą. Zdaniem oskarżyciela posiłkowego kara wobec pedofila jest zbyt niska. - To dziecko ma myśli samobójcze i trafiło do szpitala. Ono nie potrafi sobie z tym wszystkim poradzić – mówi Karol Gadzinowski, oskarżyciel posiłkowy.

Stąd apelacja, w której oskarżyciel domaga się 6 lat więzienia i maksymalnego zakazu zbliżania się.

 

 

 

 

  • Żądają wyższej kary dla pedofila. Mężczyzna skrzywdził 12-latkę

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Adres i twarz powinni pokazać!
Dodano: 22.10.2015 11:19    Przez: ~Jasio
dożywocie !!! albo kara śmierci
Dodano: 22.10.2015 11:11    Przez: ~normalny
dlaczego gnoja nie wykastrują
Dodano: 22.10.2015 12:13    Przez: ~wwwwwwwwwwwwwww
4 lata, to jakby kota zgwałcił ! Za dziecko powinien dostać 15 lat, to i tak niewiele, ale niestety to maksymalny wyrok dla pedofila
Dodano: 22.10.2015 11:22    Przez: ~Wolt
patrząc po tobie idioci też chodzą po ulicach...
Dodano: 22.10.2015 11:27    Przez: ~wasa

KOMENTARZE

dożywocie !!! albo kara śmierci
Dodano: 22.10.2015 11:11    Przez: ~normalny
Adres i twarz powinni pokazać!
Dodano: 22.10.2015 11:19    Przez: ~Jasio
No patrzcie. Czytając ostatnio fora internetowe można było odnieść wrażenie, że to tylko uchodźcy będą nas gwałcić. Ja tam bym go uniewinnił. Może jest prawdziwym Polakiem i Patriotą? Miejsca we więzieniach trzeba trzymać dla wstrętnych uchodźców.
Dodano: 22.10.2015 11:19    Przez: ~Polak i Patriota
patrząc po tobie idioci też chodzą po ulicach...
Dodano: 22.10.2015 11:27    Przez: ~wasa
4 lata, to jakby kota zgwałcił ! Za dziecko powinien dostać 15 lat, to i tak niewiele, ale niestety to maksymalny wyrok dla pedofila
Dodano: 22.10.2015 11:22    Przez: ~Wolt
Chłopaki w więzieniu są chyba zdegustowani tak niskim wyrokiem?
Dodano: 22.10.2015 11:39    Przez: ~Edek
A te "chłopaki we więzieniu" to za co tam siedzą? Za niewinność. Ojca i matkę zamordował a będzie "wymierzał" sprawiedliwość na kimś innym?
Dodano: 22.10.2015 12:00    Przez: ~Hipokryzja
dlaczego gnoja nie wykastrują
Dodano: 22.10.2015 12:13    Przez: ~wwwwwwwwwwwwwww
MOIM ZDANIEM TO ZA MAŁA KARA POWINIEN DOSTAĆ MAKSYMALNĄ A NIE JAKIEŚ 4 CZY 6 LAT
Dodano: 22.10.2015 12:27    Przez: ~STEFAN ENTY WŁADZY
kastracja petla na szyje i do piachu a nie do pierdla i karmic gnoja
Dodano: 22.10.2015 12:43    Przez: ~anna
Nie popieram tego czynu, ale te dzieci tez sa niby wyedukowane a głupie. W zyciu mając 12 lat nie umawiała bym się z nieznajomymi. A co taka 12 latka nie wie co może się wydarzyć? dop teraz ma myśli samobójcze?. Te małolaty sa teraz gorsze od dojrzałych- trudno odroznic czy ma 12 czy 18 lat- takie przez mamusie wystrojone i wymalowane.
Dodano: 22.10.2015 13:45    Przez: ~60 latka
Wstyd mi za taką postawę , jaką Pani reprezentuje. Nie jest ważne jak wygląda dziewczyna, to jest czyn lubieżny, niedozwolony, jak Pani może w ten sposób oceniać! Oby jak najmniej takich "moherów" jak właśnie Pani, WSTYD
Dodano: 22.10.2015 14:14    Przez: ~MATKA
dziecko powinno byc dzieckiem ! Wystarczy popatrzec co włuczy sie po zmroku ulicami ......
Dodano: 22.10.2015 17:43    Przez: ~XXIw
Prawda leży po środku.
Dodano: 22.10.2015 23:13    Przez: ~Przemek
Ciekawa jestem czy Wy którzy tak piszecie i popieracie te słowa macie córki nastolatki, nie sądzę!
Dodano: 23.10.2015 11:52    Przez: ~mama
kule w leb i do piachu z tym scierwem