Dzisiaj jest niedziela 18 sierpnia 2019, imieniny: Heleny, Bronisława, Ilony WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18729) SPORT FORUM FIRMY (5345) PRACA (64) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
21 / 19oC
Jutropogoda
21 / 16oC
Pojutrzepogoda
22 / 17oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Rozczarowujący remis Górnika. Punkt, który nie daj ... (0)III liga. Górnik Konin - Nielba Wagrowiec [RELACJA ... (0)

Punkty pomiaru prędkości w Koninie i okolicy

Dodano: 26.10.2015 10:13
Źródło: LM.pl

Punkty pomiaru prędkości od 26.10 – 30.10.2015 r.

Miasto Konin:

  • 26.10.2015 - ul. Szpitalna

  • 27.10.2015 - ul. Spółdzielców

  • 28.10.2015 - ul. Przemysłowa

  • 29.10.2015 - ul. Paderewskiego

  • 30.10.2015 - ul. Kleczewska

Gmina Stare Miasto:

  • 26.10 – ul. Lisiecka, Stare Miasto

  • 28.10 – Żdżary DK-72

  • Punkty pomiaru prędkości w Koninie i okolicy

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:fotoradar,   punkty pomiary prędkości,   komunikacja,   radar

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Po co ustawiają się na Spółdzielców, tam i tak się jeździć nie da.
Dodano: 26.10.2015 10:33    Przez: ~groszek

KOMENTARZE

ojojoj... biedni strażnicy od stycznia, co oni poczną ze sobą... przecież za meneli i chuliganów się nie wezmą...
Dodano: 26.10.2015 10:21    Przez: ~pawellll
w Starym Mieście prawdopodobnie nie będzie już straży gminnej.
Dodano: 26.10.2015 11:22    Przez: ~gość
Po co ustawiają się na Spółdzielców, tam i tak się jeździć nie da.
Dodano: 26.10.2015 10:33    Przez: ~groszek
ciekawe jaki inteligent dał pozwolenie na budowę Leroy Merlin w takim miejscu, a problemem jest zrobić przejście dla pieszych z sygnalizacją bo spowoduje to korki, a przystanek bez zatoczki korków nie robi? Do tego cały Konin i okolice na zakupy będą przyjeżdżać od czerwca. gratuluję takiego planu zagospodarowania.
Dodano: 26.10.2015 11:30    Przez: ~Jeżon
Czy w związku z wynikiem wyborów kierowcy nie posiadający w swoich samochodach krzyżyków lub innych świętych wizerunków będą karani mandatami za brak wymaganego wyposażenia? Czy auto które nie będzie poświęcone będzie dopuszczone do ruchu?
Dodano: 26.10.2015 11:44    Przez: ~Ulrich von Jungingen
Nudne już te Twoje teksty.
Dodano: 26.10.2015 18:45    Przez: ~Zbyszko z Bogdańca
Wam to dobrze, wy młodzi jesteście. A gdzie ja teraz robotę znajdę jak ja tylko mandaty wlepiać umie i stać z fotoradarem?
Dodano: 26.10.2015 13:19    Przez: ~Strażnik
W polskich nagraniach, idź tam na łowcę talentów.
Dodano: 26.10.2015 18:11    Przez: ~Kotlet
...spoko, spoko...w tym mieście jest jeszcze przerost aut nad miejscami parkingowymi...
Dodano: 26.10.2015 18:42    Przez: ~pp
musiałby się nauczyć przesłuchiwać
Dodano: 26.10.2015 21:37    Przez: ~hehe
W strażach gminnych i miejskich to same gamonie !
Dodano: 26.10.2015 22:41    Przez: ~EMIL
taka opinie straz miejska sama se wyrobiła TERAZ DO ROBOTY JAKA JEST W REGULAMINIE I OBOWIAZKACH —pozdrawiam PODATNIK///