Dzisiaj jest sobota 25 maja 2019, imieniny: Grzegorza, Magdy, Marii Magdaleny WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19462) SPORT FORUM FIRMY (5334) PRACA (65) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
18 / 9oC
Jutropogoda
15 / 13oC
Pojutrzepogoda
20 / 12oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Spławie. Zderzyły się dwa samochody. Jedna osoba z ... (3)Rokitnikowy projekt się rozwija. Kolejne krzewy na ... (9)

Przechwycili przesyłki pocztowe, w których były dopalacze

Dodano: 30.10.2015 12:01
Źródło: LM.pl

Ponad 1100 przesyłek pocztowych, w których były dopalacze przechwycili konińscy policjanci. Mundurowi skontrolowali też sklepy handlujące trującymi substancjami.

Policjanci z wydziału kryminalnego, Grupa Mobilna III Izby Celnej w Poznaniu i Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Koninie najpierw przechwycili przesyłki zawierające dopalacze, a później wspólnie weszli do sklepów przy ul. Torowej i Staszica. Jak informuje Marcin Jankowski, rzecznik konińskiej policji, podczas dwóch kontroli zabezpieczono ponad 150 opakowań dopalaczy, które zostały przesłane do badań. Jeśli wykażą one, że w dopalaczach są substancje zakazane przez ustawę to właściciele sklepów staną przed sądem.

Decyzją Sanepidu punkt w starej części miasta został zamknięty. 

fot. KMP Konin

  • Przechwycili przesyłki pocztowe, w których były dopalacze
  • Przechwycili przesyłki pocztowe, w których były dopalacze
  • Przechwycili przesyłki pocztowe, w których były dopalacze
  • Przechwycili przesyłki pocztowe, w których były dopalacze

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

POPULARNE KOMENTARZE

Najgorsze gowno, jakie mozna zazyc. Rodzice- na kazdym osiedlu w koninie mlodzi ludzie regularnie biora te specyfiki i zanim bedzie za pozno, lepiej zareagujcie, nie udawajcie, ze wasze dziecko jest grzeczne i swiete. Mam 26 lat i dziesiatki moich rowiesnikow wciaga do nosa, mlodsi tym bardziej czesto. Ratujcie swoje dzieci od bialego szalenstwa
Dodano: 30.10.2015 13:10    Przez: ~Przykro mi
Brawo!! Ktoś powinien w końcu zrobić porządek z tymi dopalaczami!!
Dodano: 30.10.2015 12:27    Przez: ~klarabella

KOMENTARZE

Brawo!! Ktoś powinien w końcu zrobić porządek z tymi dopalaczami!!
Dodano: 30.10.2015 12:27    Przez: ~klarabella
Śmiech na sali. Robią kulawe ustawy, które dopalacze omijają zmieniając nazwę a później nagonka i wysyłanie do badań czegoś co w świetle tego głupiego prawa jest legalne. No ale pieski i celnicy przynajmniej mają co robić a wypłata co miesiąc wpadnie. Chory kraj...
Dodano: 30.10.2015 15:52    Przez: ~pan
Najgorsze gowno, jakie mozna zazyc. Rodzice- na kazdym osiedlu w koninie mlodzi ludzie regularnie biora te specyfiki i zanim bedzie za pozno, lepiej zareagujcie, nie udawajcie, ze wasze dziecko jest grzeczne i swiete. Mam 26 lat i dziesiatki moich rowiesnikow wciaga do nosa, mlodsi tym bardziej czesto. Ratujcie swoje dzieci od bialego szalenstwa
Dodano: 30.10.2015 13:10    Przez: ~Przykro mi
Co to za sklep przy ul.Torowej ? Ja się nazywa?
Dodano: 30.10.2015 13:59    Przez: ~Szperacz
avatar Ja nie wiem kto to jeszcze kupuje. Tyle słyszy się o zatruciach i to nawet śmiertelnych! Chyba dzisiejsza młodzież nie jest dokładnie informowana o skutkach zażywania tych śmieci. Gratuluję głupoty dilerom tego syfu. Ciekawe jak się czują z tym, że mają tylu ludzi na sumieniach!
Dodano: 30.10.2015 14:48    Przez: delavan1
Jak to kto kupuje? Ci, którzy dzięki choremu państwu nie mogą sobie legalnie kupić trawki i muszą sięgać po takie wynalazki. A wystarczyłoby zalegalizować trawkę i dopalacze same by się skończyły.
Dodano: 30.10.2015 15:53    Przez: ~pan
Takiego co sprzedaje to gowno odrazu do przymusowych robut i milionowe kary, zeby taki sukinkot na sama mysl dupa czas
Dodano: 30.10.2015 14:51    Przez: ~Meka panska
A na Dworcowej w wieżowcu bez problemu można kupić dopalacze i nikt tego nie kontroluje......masakra !!!!!!!!
Dodano: 30.10.2015 18:02    Przez: ~Xxx
Ja wiem gdzie bezkarnie są sprzedawane ,przychodzą 12-13 letnie dzieci ,całe dnie jest ruch jak w markecie . O sprawie jest poinformowana policja i...... nic .Przeraża mnie brak refleksji sprzedającej pani komu sprzedaje co z nim się będzie działo , czy to dziecko wróci jeszcze do domu .
Dodano: 30.10.2015 18:04    Przez: ~tylko kasa
A ja się zatanawiam co na to rodzice ? Czy są świadomi że funcjonują jeszcze takie sklepy ? Być może i pod przykrywką, ale jednak nadal z tymi substancjami.
Dodano: 30.10.2015 18:32    Przez: ~Rodzic 2
Ale w czym problem? Wolny kraj wiec ludzie kupuja i biora co chca kazdy ma swoj rozum... Prawo powinno sie zmienic ale na takie ze jezeli ktos powyzej 18 lat swiadomie kupuje i zazywa dopalacze to nie powinno sie go ratowac niech kona na srodku ulicy jak to sie mowi slabe jednostki eliminuja sie same a jak na dobre chca sie pozbyc dopalaczy to niech zalegalizuja marihuane proste :)
Dodano: 30.10.2015 19:09    Przez: ~huehue
Zróbcie z tym porządek raz na zawsze bo mam juz dosyć wyciągania papierków po dopalaczach z skrzynki na listy. Gówniarze przychodzą na klatkę i ćpają a pamiątki do skrzynek wrzucają.
Dodano: 30.10.2015 20:58    Przez: ~xxx
1 z 2
12>>