Dzisiaj jest czwartek 22 sierpnia 2019, imieniny: Cezarego, Zygfryda, Marii WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19510) SPORT FORUM FIRMY (5345) PRACA (66) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
18 / 16oC
Jutropogoda
22 / 16oC
Pojutrzepogoda
24 / 18oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
W zeszłym roku omal nie spadły, w sobotę zagrają z ... (0)Dojazdy MZK do konińskich szkół na godzinę 08.00. ... (0)

Przechwycili przesyłki pocztowe, w których były dopalacze

Dodano: 30.10.2015 12:01
Źródło: LM.pl

Ponad 1100 przesyłek pocztowych, w których były dopalacze przechwycili konińscy policjanci. Mundurowi skontrolowali też sklepy handlujące trującymi substancjami.

Policjanci z wydziału kryminalnego, Grupa Mobilna III Izby Celnej w Poznaniu i Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Koninie najpierw przechwycili przesyłki zawierające dopalacze, a później wspólnie weszli do sklepów przy ul. Torowej i Staszica. Jak informuje Marcin Jankowski, rzecznik konińskiej policji, podczas dwóch kontroli zabezpieczono ponad 150 opakowań dopalaczy, które zostały przesłane do badań. Jeśli wykażą one, że w dopalaczach są substancje zakazane przez ustawę to właściciele sklepów staną przed sądem.

Decyzją Sanepidu punkt w starej części miasta został zamknięty. 

fot. KMP Konin

  • Przechwycili przesyłki pocztowe, w których były dopalacze
  • Przechwycili przesyłki pocztowe, w których były dopalacze
  • Przechwycili przesyłki pocztowe, w których były dopalacze
  • Przechwycili przesyłki pocztowe, w których były dopalacze

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Najgorsze gowno, jakie mozna zazyc. Rodzice- na kazdym osiedlu w koninie mlodzi ludzie regularnie biora te specyfiki i zanim bedzie za pozno, lepiej zareagujcie, nie udawajcie, ze wasze dziecko jest grzeczne i swiete. Mam 26 lat i dziesiatki moich rowiesnikow wciaga do nosa, mlodsi tym bardziej czesto. Ratujcie swoje dzieci od bialego szalenstwa
Dodano: 30.10.2015 13:10    Przez: ~Przykro mi
Brawo!! Ktoś powinien w końcu zrobić porządek z tymi dopalaczami!!
Dodano: 30.10.2015 12:27    Przez: ~klarabella

KOMENTARZE

Brawo!! Ktoś powinien w końcu zrobić porządek z tymi dopalaczami!!
Dodano: 30.10.2015 12:27    Przez: ~klarabella
Śmiech na sali. Robią kulawe ustawy, które dopalacze omijają zmieniając nazwę a później nagonka i wysyłanie do badań czegoś co w świetle tego głupiego prawa jest legalne. No ale pieski i celnicy przynajmniej mają co robić a wypłata co miesiąc wpadnie. Chory kraj...
Dodano: 30.10.2015 15:52    Przez: ~pan
Najgorsze gowno, jakie mozna zazyc. Rodzice- na kazdym osiedlu w koninie mlodzi ludzie regularnie biora te specyfiki i zanim bedzie za pozno, lepiej zareagujcie, nie udawajcie, ze wasze dziecko jest grzeczne i swiete. Mam 26 lat i dziesiatki moich rowiesnikow wciaga do nosa, mlodsi tym bardziej czesto. Ratujcie swoje dzieci od bialego szalenstwa
Dodano: 30.10.2015 13:10    Przez: ~Przykro mi
Co to za sklep przy ul.Torowej ? Ja się nazywa?
Dodano: 30.10.2015 13:59    Przez: ~Szperacz
avatar Ja nie wiem kto to jeszcze kupuje. Tyle słyszy się o zatruciach i to nawet śmiertelnych! Chyba dzisiejsza młodzież nie jest dokładnie informowana o skutkach zażywania tych śmieci. Gratuluję głupoty dilerom tego syfu. Ciekawe jak się czują z tym, że mają tylu ludzi na sumieniach!
Dodano: 30.10.2015 14:48    Przez: delavan1
Jak to kto kupuje? Ci, którzy dzięki choremu państwu nie mogą sobie legalnie kupić trawki i muszą sięgać po takie wynalazki. A wystarczyłoby zalegalizować trawkę i dopalacze same by się skończyły.
Dodano: 30.10.2015 15:53    Przez: ~pan
Takiego co sprzedaje to gowno odrazu do przymusowych robut i milionowe kary, zeby taki sukinkot na sama mysl dupa czas
Dodano: 30.10.2015 14:51    Przez: ~Meka panska
A na Dworcowej w wieżowcu bez problemu można kupić dopalacze i nikt tego nie kontroluje......masakra !!!!!!!!
Dodano: 30.10.2015 18:02    Przez: ~Xxx
Ja wiem gdzie bezkarnie są sprzedawane ,przychodzą 12-13 letnie dzieci ,całe dnie jest ruch jak w markecie . O sprawie jest poinformowana policja i...... nic .Przeraża mnie brak refleksji sprzedającej pani komu sprzedaje co z nim się będzie działo , czy to dziecko wróci jeszcze do domu .
Dodano: 30.10.2015 18:04    Przez: ~tylko kasa
A ja się zatanawiam co na to rodzice ? Czy są świadomi że funcjonują jeszcze takie sklepy ? Być może i pod przykrywką, ale jednak nadal z tymi substancjami.
Dodano: 30.10.2015 18:32    Przez: ~Rodzic 2
Ale w czym problem? Wolny kraj wiec ludzie kupuja i biora co chca kazdy ma swoj rozum... Prawo powinno sie zmienic ale na takie ze jezeli ktos powyzej 18 lat swiadomie kupuje i zazywa dopalacze to nie powinno sie go ratowac niech kona na srodku ulicy jak to sie mowi slabe jednostki eliminuja sie same a jak na dobre chca sie pozbyc dopalaczy to niech zalegalizuja marihuane proste :)
Dodano: 30.10.2015 19:09    Przez: ~huehue
Zróbcie z tym porządek raz na zawsze bo mam juz dosyć wyciągania papierków po dopalaczach z skrzynki na listy. Gówniarze przychodzą na klatkę i ćpają a pamiątki do skrzynek wrzucają.
Dodano: 30.10.2015 20:58    Przez: ~xxx
1 z 2
12>>