Dzisiaj jest niedziela 16 maja 2021, imieniny: Andrzeja, Jędrzeja, Adama WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (16621) SPORT FORUM FIRMY (5598) PRACA (69) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
15 / 9oC
Jutropogoda
17 / 10oC
Pojutrzepogoda
14 / 9oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Szczepidło. Z Warty zniknęły platformy lęgowe dla ... (0)Pierwsze w tym roku kino plenerowe przed Konińskim ... (0)

Dobrych serc nie brakuje. Pomoc dla Karli przyszła błyskawicznie!

Dodano: 5.11.2015 20:08
Źródło: LM.pl

Ponad 2 tys. zł w 2 dni. Tyle udało się już zebrać na pomoc 4-letniej Karli. Dziękujemy, że nie zawiedliście!

Przedwczoraj informowaliśmy Was o suczce w typie husky, którą znaleziono pod Kramskiem. Zwierzę zostało bestialsko potraktowane przez właściciela. Została przywiązana sznurem od snopowiązałki, ale cudem udało jej się uwolnić. Sznur ściął skórę z tylnej łapy, w którą wdała się martwica.

Pracownicy schroniska robią wszystko, żeby nie dopuścić do amputacji łapy. Stąd nasz apel o specjalne żelowe opatrunki. Okazało się, że po raz kolejny możemy liczyć na naszych internautów. Wczoraj na koncie schroniska z przeznaczeniem na Karlę było ponad tysiąc złotych. Pracownicy informowali też, że przybywa opatrunków. Na tym jednak pomoc się nie skończyła - Z radością informujemy, że kwota na rzecz Karli wzrosła do 2224,50 zł. Co nas ogromnie cieszy – czytamy na fanpagu konińskiego schroniska.

 

A tak oto dziś zapełniła się lodówka :) Dostaliśmy również podkłady i kocyk dla Karli :)

Posted by Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Koninie on 5 listopada 2015

Ci, którzy chcieliby jeszcze pomóc suczce mogą nadal wpłacać pieniądze na konto schroniska z dopiskiem "Dla Karli". Do leczenia rany przyda się też balsam peruwiański i miód manuka. 

  • Dobrych serc nie brakuje. Pomoc dla Karli przyszła błyskawicznie!

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.



DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Zwierzęta są lepsze od ludzi po stokroć. Świat bez ludzi byłby piękny. Świat bez zwierząt by nie istniał.
Dodano: 5.11.2015 21:42    Przez: ~Woland
Pomoc była pierwszorzędną sprawą. Teraz czas na publiczną chłostę dla tego śmiecia, który to zrobił!!!!
Dodano: 5.11.2015 23:05    Przez: ~nie dla przemocy
Koniniacy- jesteście ,, wielcy''. Taki gest , coś pięknego.
Dodano: 6.11.2015 07:54    Przez: ~Lucynka
Pomagają szybko, bo to człowiek zgotował taki los tej suczce
Dodano: 6.11.2015 07:12    Przez: ~a
Ja też się dołożyłem a jestem.............z Turku :-)
Dodano: 6.11.2015 09:14    Przez: radi1965

KOMENTARZE

CO ZROBIONO BY POSZUKAC ROZMNAŻACZY kundli ??
Dodano: 05.11.2015 20:35    Przez: ~legalny ..........
ilu Trzeba z tych pieniedzy utrzymac ??
Dodano: 05.11.2015 21:09    Przez: ~sciemniaczy..............
Smutne jest trochę to, że zwierzakom ludzie pomagają szybko ale żeby pomóc innemu człowiekowi to nieraz mają to po prostu gdzieś.
Dodano: 05.11.2015 21:30    Przez: ~gościu
Zwierzęta są lepsze od ludzi po stokroć. Świat bez ludzi byłby piękny. Świat bez zwierząt by nie istniał.
Dodano: 05.11.2015 21:42    Przez: ~Woland
Pomagają szybko, bo to człowiek zgotował taki los tej suczce
Dodano: 06.11.2015 07:12    Przez: ~a
Nie mów nam,co mamy robić,tylko sam weź się za robotę,"gościu" jeden.
Dodano: 07.11.2015 09:42    Przez: ~as
Tak zgadza się, że zwierzęta teraz są lepsze od ludzi. Z opowiadań rodziców w czasach PRL-u ludzie byli inni i każdy sobie pomagał i ludzie nie byli tacy zawistni jak. Jak teraz. Więc może wróćmy do czasów PRL -u? A wtedy ludzie się zmienią.
Dodano: 07.11.2015 20:34    Przez: ~Koninianka
Pomoc była pierwszorzędną sprawą. Teraz czas na publiczną chłostę dla tego śmiecia, który to zrobił!!!!
Dodano: 05.11.2015 23:05    Przez: ~nie dla przemocy
Jeżeli ktoś robi krzywdę psu przywiązując go do drzewa na pewną śmierć jest bestią, która zaraz może zranić drugiego człowieka, dla takiego bym dała taką grzywnę, że by się do końca życia nie wypłacił!
Dodano: 06.11.2015 18:35    Przez: ~żal
Koniniacy- jesteście ,, wielcy''. Taki gest , coś pięknego.
Dodano: 06.11.2015 07:54    Przez: ~Lucynka
Ja też się dołożyłem a jestem.............z Turku :-)
Dodano: 06.11.2015 09:14    Przez: radi1965
Pięknie, niech chociaż teraz zazna trochę ludzkiej pomocy, ale to i tak bardzo niewiele w porównaniu do tego co przeszła... Pozdrawiam wszystkich którzy pomogli, ale warto zauważyć, że nie tylko osoby z Konina się zaangażowały.
Dodano: 06.11.2015 09:49    Przez: ~Poznań
A co jest istotnego w tym, że 240 osób dostało wypowiedzenia, chyba jak już to ta informacja istotna jest dla pracodawców w Holandii albo w Niemczech. Pakować walizy i w drogę darmozjady.
Dodano: 06.11.2015 13:43    Przez: ~OHOH
Do "byłego już czytelnika"Facet, nie jesteś pępkiem świata. Przykro mi, że zostałeś wykopany z Pak Serwisu". Ale nie Ty jeden. A poza tym na świecie żyje 6 mld ludzi i nie wiadomo ile zwierząt, które człowiek je zawiódł
Dodano: 06.11.2015 18:25    Przez: ~taki jeden
Co się dzieje dziś z Karlą, bo na stronie schroniska zniknęły informacje?
Dodano: 07.11.2015 13:33    Przez: ~Woland
Cieszy mnie postawa wszystkich, którzy pomogli Karli. Lodówka wypełniona hydrożelami - potwierdzam :-) Karla na pewno dojedzie do siebie i znajdzie dom. Teraz czas na inne zwierzaki. Pamiętajmy o nich. Idzie zima, a w schronisku ich nie brakuje. Nie trzeba dużo aby pomóc, każdy może to zrobić. Jeszcze raz brawo Konin!!!
Dodano: 07.11.2015 16:04    Przez: ~koniniak