Dzisiaj jest poniedziałek 23 września 2019, imieniny: Bogusława, Tekli, Liberta WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19349) SPORT FORUM FIRMY (5364) PRACA (62) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
10 / 10oC
Jutropogoda
18 / 15oC
Pojutrzepogoda
15 / 13oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Baja Szczecinek. Trudny rajd za słupczanami z Kame ... (0)Podejrzana o zabójstwo syna została zwolniona z ar ... (0)

Będzie dojazd do terenów inwestycyjnych? Szukają wykonawcy

Dodano: 6.11.2015 10:02
Źródło: LM.pl

Wraca temat łącznika ul. Przemysłowej z Kleczewską. Miasto ogłosiło przetarg na budowę jednego odcinka drogi. Ma on prowadzić do terenów inwestycyjnych. 

W biuletynie informacji publicznej konińskiego magistratu przetarg na budowę łącznika pojawił się po raz pierwszy pod koniec 2014 roku. Jak informuje Joanna Szydłowska z biura prezydenta Konina, inwestycja została rozpoczęta w marcu tego roku i przerwana w lipcu ze względu na odstąpienie przez miasto od umowy.

Teraz realizowany ma być odcinek łącznika od ul. Przemysłowej ( przy FUGO) do terenów inwestycyjnych. Zakres robót obejmuje m.in. budowę drogi, placu manewrowego, chodników, ciągu pieszo-rowerowego, ścieżki rowerowej, zjazdów i oświetlenia ulicznego.

Póki co wybudowana droga będzie służyła jedynie jako dojazd do terenów inwestycyjnych, ale docelowo ma być połączeniem ulicy Kleczewskiej z Przemysłową.

Wyłoniony w drodze przetargu wykonawca na realizację inwestycji będzie miał czas do 31 października przyszłego roku. Oferty w magistracie przyjmowane są do 20 listopada.

fot. tereny inwestycyjne - archiwum

  • Będzie dojazd do terenów inwestycyjnych? Miasto czeka na wykonawcę
  • Będzie dojazd do terenów inwestycyjnych? Miasto czeka na wykonawcę

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Panie Prezydncie co z DK 25??? Obiecał Pan to 5 lat temu! Druga Pana kadencja i nic?! Dalej będzie Pan kłamał? A tranzyt dalej idzie Przemysłową. Wiemy że ma Pan syna i będziemy o tym pamiętać jak Pana rządy się skończą. Nie daleko Pada jabłko od jabłoni, zaufalem Panu - głosowałem i Pan mnie w konia zrobił.
Dodano: 6.11.2015 10:51    Przez: ~rozczarowany
Nic z tej mapki nie rozumiem. Tylko ja tak mam...?
Dodano: 6.11.2015 10:45    Przez: ~jl
Prezydent nie ma pojecia o jakie drogi chodzi, nie potrafi się odnieś, wypowiedzieć, jest skupiony na płatnych parkingach i podniesieniu podatku od nieruchomości. Szuka kasy na inwestycje dla wybranych ( prywatnych). Wiatraki na 200 hektarach, Prywatna droga do Kosztera - Poznańska, Na tej budowie obiecał dach połozyc z pieniędzy NASZYCH, a w zamian Koszter udostepni TARAS WIDOKOWY. No i uchwalenie wszystkiego czego żada i zyczy sobie radny Lipiński -( cała starówka bulwary, termy) - Chdzi, żeby przyklasnąć ( uchwalić plan zagospodarowania inne) zanim odejdzie Nowicki od koryta.
Dodano: 6.11.2015 12:58    Przez: ~wiem dużo
Lm.pl Żałosny, bezwartościowy, bezpłciowy portal pseudo informacyjny.... Zamiast pisać o głupotach może napisalibyście o czymś istotnym?? Na przykład o tym, że w dniu wczorajszych 240 osób dostało wypowiedzenie w PAK SERWISIE?
Dodano: 6.11.2015 13:15    Przez: ~były już czytelnik portalu
na 100% dziennikarze z LM też nie rozumieją
Dodano: 6.11.2015 10:53    Przez: ~łysy

KOMENTARZE

240 ! Między innymi Mojego męża !
Dodano: 06.11.2015 13:43    Przez: ~były już czytelnik
240 !!!!
Dodano: 06.11.2015 13:44    Przez: ~były już czytelnik
Teraz do FUGO przyjmują
Dodano: 06.11.2015 14:57    Przez: ~xz
Weźcie się wreszcie za drogę od Niesłusza do Cukrownii Gosławice ! Wygląda tragicznie, do tego brak chodników i ścieżek rowerowych w tamtą stronę! Po co jakieś łączniki, jak inwestorów brak...no tak inwestorzy muszą uważać na dziury w drogach niż szukaniem miejsc pod firmy haha
Dodano: 06.11.2015 15:22    Przez: ~grbk
I co dalej? Ta ścieżka z rondkami wielkimi jak koła rowerka dziecięcego, jaką jest obecnie ul. Kleczewska przejmie ruch z ulicy Przemysłowej? Optymiści czy ignoranci to wymyślili? A kto wyremontuje wojewódzką nr 264 na odcinku Międzylesie Zatorze? Czy marszałek już wie, że trzeba to pilnie zrobić i zapisał to w budżecie województwa?
Dodano: 06.11.2015 15:29    Przez: ~ytg
Nie narzekaj na konińskie ronda. Tylko na takim małym rondzie możesz zobaczyć czy ci tylne światła działają.
Dodano: 07.11.2015 08:43    Przez: ~szofer
Na budowę ronda nie zgodziła się przecież pani od sklepu sportowego.
Dodano: 06.11.2015 19:39    Przez: ~Kollo
a na sprzatanie Miasta Brakuje Kasy ?? Pozarastane Latarnie Znaki Drogowe ......
Dodano: 06.11.2015 20:56    Przez: ~Rumu..................
A co z dworcem pkp bo juz o tym nic nie słychac ?
Dodano: 07.11.2015 13:19    Przez: ~ktos
Wiadomość odnośnie dworca kolejowego w Koninie: