Dzisiaj jest poniedziałek 18 listopada 2019, imieniny: Klaudyny, Romana, Filipiny WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19578) SPORT FORUM FIRMY (5414) PRACA (39) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
8 / 9oC
Jutropogoda
9 / 7oC
Pojutrzepogoda
9 / 7oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Pierwszy mecz KKF Automobile Torino w Koninie. Wyg ... (1)Konin. Most im. J. Piłsudskiego został podświetlon ... (2)

Punkty pomiaru prędkości w Koninie

Dodano: 9.11.2015 09:15
Źródło: LM.pl

Punkty pomiasru prędkości od 9.11 - 13.11.2015 r.

Miasto Konin:

  • 09.11 - ul. Szpitalna,
  • 10.11 - ul. Paderewskiego,
  • 12.11 - ul. Poznańska,
  • 13.11 - ul. Przemysłowa

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:fotoradar,   komunikacja,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Już tak nie marudźcie. Stoją zawsze w tych samych miejscach i jeszcze podają gdzie. Jedźcie na Pomorze to zobaczycie jak tam koszą.
Dodano: 9.11.2015 10:37    Przez: ~Bulbek

KOMENTARZE

dobrze ze nie w Slesinie hihi
Dodano: 09.11.2015 09:42    Przez: ~sosenka
Straż miejska musi zarobić na flachę. Postawcie wszędzie te radary . Za mało kasy macie ? Banda nieuków .
Dodano: 09.11.2015 09:51    Przez: ~Andy
Już tak nie marudźcie. Stoją zawsze w tych samych miejscach i jeszcze podają gdzie. Jedźcie na Pomorze to zobaczycie jak tam koszą.
Dodano: 09.11.2015 10:37    Przez: ~Bulbek
Biały Bór tam to kosza kasę za prędkość
Dodano: 09.11.2015 11:23    Przez: ~Ddd
Jak to śpiewali chłopaki z EUROPE w 1986 r. IS THE FINAL COUNTDOWN
Dodano: 09.11.2015 11:52    Przez: ~QUIBOS
Tak jak piszecie wjedźcie z Bobolic na drogę 205, tam są trzy rodzaje radarów, dwa rozpoznacie ale trzeci wygląda jak skrzynka elektryczna jedziecie powyżej oznakowanej prędkości i nagle strzał czerwonym światłem, już to tam przerabiałem.
Dodano: 09.11.2015 12:18    Przez: ~Tomek
juz za pare dni - za dni pare wezmiesz pałke swa i bloczek z mandatami - i bedziesz kupy psie węszył i zbierał smieci ha ha ha i bedziesz strazniku robił co trza :)A może poprostu projekt obywatelski za odwołaniem strażników na terenie powiatu konińskiego - mozna coś takiego????
Dodano: 09.11.2015 12:58    Przez: ~Abelard
można kiedyś nawet na jakimś "festynie" na amfiteatrze ruch palikota zbierał podpisy pod wnioskiem i muszę powiedzieć że mało ludzi im odmawiało :)
Dodano: 11.11.2015 18:34    Przez: ~antystrażnikwiejski
A 11-stego to chyba na warszawski pochód się Panowie Policjanci szykują:P
Dodano: 09.11.2015 14:15    Przez: ~narodowiec
Dostałem już paczke, odwiedził mnie kurier i przywiózł mi nowy SMART TV.Kupiłem go za 219 złotych na stronie :www.piurl.net/aukcjeI właśnie dlatego polecam wam wszystkim, bo z moich obserwacji wynika, że można zaoszczędzić około 90% :)
Dodano: 11.11.2015 18:52    Przez: ~atrke
Punkty pomiasru prędkośc- nie ma juz ????????
Dodano: 23.11.2015 11:23    Przez: ~zdziwiony
1 z 2
12>>