Dzisiaj jest wtorek 23 kwietnia 2019, imieniny: Jerzego, Wojciecha, Adalberta WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18954) SPORT FORUM FIRMY (5328) PRACA (57) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
16 / 13oC
Jutropogoda
16 / 14oC
Pojutrzepogoda
22 / 15oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Licheń. Nic dodać, nic ująć - wystawa grafik Rembr ...W tabeli lepszy Mieszko, na boisku - Górnik. Zwyci ... (36)

Dyrektor Zarządu Dróg Miejskich w Koninie poszukiwany...

Dodano: 13.11.2015 10:37
Źródło: LM.pl

Od nowego roku zacznie działać Zarząd Dróg Miejskich. Koniński magistrat rozpoczął już poszukiwania dyrektora nowej jednostki.

Pod koniec lipca konińscy radni podjęli decyzję o utworzeniu Zarządu Dróg Miejskich, który ma poprawić funkcjonowanie w zakresie utrzymania dróg oraz inwestycji drogowych. Na czele nowej struktury ma stanąć dyrektor. Właśnie rozpoczęło się jego poszukiwanie.

Przyszły dyrektor ZDM musi mieć wykształcenie wyższe i udokumentowany co najmniej 5-letni straż pracy oraz co najmniej 2-letni straż pracy na stanowisku kierowniczym. Ponadto kandydat musi mieć doświadczenie związane z inwestycjami drogowymi i znać szereg ustaw, w tym między innymi ustawę o samorządzie gminnym, finansach publicznych, drogach publicznych i ruchu drogowym. Oczywiście pożądana jest również niekaralność i nieposzlakowana opinia.

Wszyscy, którzy spełniają te wymagania mogą swoje dokumenty składać w konińskim magistracie do 23 listopada. W nowej jednostce jaką będzie ZDM przewidziano trzy sekcje z kierownikami plus trzy osoby w zespole interwencyjnym. Do Zarządu przejdą też dotychczasowi urzędnicy z wydziału drogownictwa, ale też z innych wydziałów. W sumie w ZDM ma pracować 35 osób.

  • Dyrektor Zarządu Dróg Miejskich poszukiwany...Trwa konkurs

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

ale po co ten konkurs skoro wszyscy wiedza kto zostanie?
Dodano: 13.11.2015 11:09    Przez: ~sa
Tak, na pewno wybiorą osobę, która będzie mieć najlepsze kwalifikacje, a na nie znajomości. Chciałbym wierzyć, że tak będzie.
Dodano: 13.11.2015 11:14    Przez: ~gosc
I tak będzie pan Grzegorz P. Strata czasu na konkursy...
Dodano: 13.11.2015 12:33    Przez: ~Patryjota
POTRZEBNY GOŚĆ W KRAWACIE CO DOBRZE ŚWIRUJE PAWIANA I POUPYCHA POCIOTKÓW W BIUROWCU...
Dodano: 13.11.2015 11:09    Przez: ~JIM
a do obsługi kibla za 1 mln nie było ogłoszenia. Mój mąż z zawodu jest dyrektorem i szuka roboty , zwale go z wersalki nie idzie . A co. Dorze że nie karalność jest tylko pożądana a nie wymogiem
Dodano: 13.11.2015 11:04    Przez: ~wieslawa

KOMENTARZE

a do obsługi kibla za 1 mln nie było ogłoszenia. Mój mąż z zawodu jest dyrektorem i szuka roboty , zwale go z wersalki nie idzie . A co. Dorze że nie karalność jest tylko pożądana a nie wymogiem
Dodano: 13.11.2015 11:04    Przez: ~wieslawa
oczywiście, że było ogłoszenie, na BIPie
Dodano: 13.11.2015 11:18    Przez: ~xyz
A kto czyta Bip-y UM w celu pracy, takie rzeczy to PUP Konin urzędasie
Dodano: 13.11.2015 11:32    Przez: ~trolololo
Raczej każdy kto szuka pracy w urzędzie
Dodano: 13.11.2015 11:44    Przez: ~xyz
kibel za 1 mln to nie urząd
Dodano: 13.11.2015 13:34    Przez: ~buhahah
Jerzy Waszak nowym radnym?
Dodano: 13.11.2015 14:56    Przez: ~ciekawski
POTRZEBNY GOŚĆ W KRAWACIE CO DOBRZE ŚWIRUJE PAWIANA I POUPYCHA POCIOTKÓW W BIUROWCU...
Dodano: 13.11.2015 11:09    Przez: ~JIM
ale po co ten konkurs skoro wszyscy wiedza kto zostanie?
Dodano: 13.11.2015 11:09    Przez: ~sa
Niestety nie. Ponoć pan Winczewski nie kandyduje.
Dodano: 13.11.2015 11:24    Przez: ~PS
Jak wiesz sa to powiedz i nie rób "gościowi" problemów :)
Dodano: 13.11.2015 14:00    Przez: ~Doktor do sa
Tak, na pewno wybiorą osobę, która będzie mieć najlepsze kwalifikacje, a na nie znajomości. Chciałbym wierzyć, że tak będzie.
Dodano: 13.11.2015 11:14    Przez: ~gosc
dajcie sobie spokój z konkursem, od razu zatrudnijcie swojego kolesia.
Dodano: 13.11.2015 11:28    Przez: ~wh
Klan Swoich nie odpuści takiego korytaka!
Dodano: 13.11.2015 12:01    Przez: ~xyz
pajunk
Dodano: 13.11.2015 12:11    Przez: ~cesiek
Najlepiej rozpisać konkurs. Do rządzenia potrzebni są najlepsi. Tymi najlepszymi nie zawsze są krewni i bliscy.
Dodano: 13.11.2015 12:18    Przez: ~Koninianin
JÓZEK-tym razem nie daruję Ci!!! uważaj!!
Dodano: 13.11.2015 12:20    Przez: ~KANDYDATKA
I tak będzie pan Grzegorz P. Strata czasu na konkursy...