Dzisiaj jest czwartek 17 października 2019, imieniny: Małgorzaty, Ryszarda, Gabrieli WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17903) SPORT FORUM FIRMY (5382) PRACA (43) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
15 / 12oC
Jutropogoda
15 / 14oC
Pojutrzepogoda
16 / 13oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Żdżary. Patronka szkoły przybyła z Australii i pos ... (0)Konin. Inspektorzy Transportu Drogowego kontrolowa ... (6)

Punkty pomiaru prędkości w Koninie

Dodano: 23.11.2015 08:49
Źródło: LM.pl

Punkty pomiaru prędkości od 23.11 - 27.11.2015 r.

Miasto Konin:

  • 23.11 - ul. Przemysłowa
  • 24.11 - ul. Szpitalna
  • 25.11 - ul. Przemysłowa
  • 26.11 - ul. Poznańska,
  • 27.11 - ul. Paderewskiego
  • Punkty pomiaru prędkości w Koninie

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:komuniacja,   fotoradary,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Uwaga ul przemysłowa za światłami droga dwupasmowa zrobili zakaz wyprzedzania (odcinek koło straży pożarnej i klubu energetyka) policja już w piątek robiła tam łapankę ,kilkadziesiąt aut zatrzymanych....
Dodano: 23.11.2015 10:14    Przez: ~idiotyzmy drogowe
Juz niedługo.. Oj niedlugo... SM bez fotoradarów nie będzie opłacało sie żywic... Oj niedługo
Dodano: 23.11.2015 13:05    Przez: ~Forever

KOMENTARZE

Uwaga ul przemysłowa za światłami droga dwupasmowa zrobili zakaz wyprzedzania (odcinek koło straży pożarnej i klubu energetyka) policja już w piątek robiła tam łapankę ,kilkadziesiąt aut zatrzymanych....
Dodano: 23.11.2015 10:14    Przez: ~idiotyzmy drogowe
Ostatnie drgawki Sbeckich POmiotów i ich POtomstwa zmienionych na strażników.Narodowy taniec czas zacząć!
Dodano: 23.11.2015 11:41    Przez: ~cadyk
Ale to właśnie POprzedni rząd zniósł te radary :)
Dodano: 23.11.2015 13:17    Przez: ~myślenie nie boli
Pod presją społeczeństwa zniósł! I też tylko i wyłącznie w celu przypodobania się wyborcom!
Dodano: 23.11.2015 23:37    Przez: ~Pamięć też nie boli!
Juz niedługo.. Oj niedlugo... SM bez fotoradarów nie będzie opłacało sie żywic... Oj niedługo
Dodano: 23.11.2015 13:05    Przez: ~Forever
ROZWIĄZAĆ!!! Myśle,że mało kto będzie płakał,a nawet nikt.No napewno sami zainteresowani
Dodano: 23.11.2015 13:21    Przez: ~paweł
Likwidacja nierobów czyli strażników miejskich i wiejskich -naród czeka!!!
Dodano: 23.11.2015 16:53    Przez: ~FOTO-RADAR
dzisiaj na przemysłowej w którym miejscu bo nie zauważyłem?
Dodano: 23.11.2015 18:32    Przez: ~kierowca
Mam nadzieje,że nowy rząd POpędzi tych nierobów !!!
Dodano: 23.11.2015 20:46    Przez: ~SB
a ja właśnie wygrałem sprawę z SM :)
Dodano: 27.11.2015 13:12    Przez: ~hihi
czarnuchy nadchodzi wasz koniec. Do roboty byki wypoczęte. Łopata i kopać rowy, czyścić kanalizacje to wasza pokuta.
Dodano: 27.11.2015 17:34    Przez: ~przeciwnik SM