Dzisiaj jest piątek 23 sierpnia 2019, imieniny: Apolinarego, Filipa, Róży WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19495) SPORT FORUM FIRMY (5345) PRACA (66) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
13 / 16oC
Jutropogoda
24 / 18oC
Pojutrzepogoda
25 / 20oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
W zeszłym roku omal nie spadły, w sobotę zagrają z ... (0)Dojazdy MZK do konińskich szkół na godzinę 08.00. ... (0)

Świadkowie śmiertelnego potrącenia pieszego poszukiwani!

Dodano: 23.11.2015 13:01
Źródło: LM.pl

Konińscy policjanci poszukują świadków śmiertelnego wypadku, do którego doszło 22 października w Kawnicach Kolonii.

Około godz. 21.25 w Kawnicach Kolonii 30-letni kierowca samochodu dostawczego najechał na 20-letniego pieszego. Młody mężczyzna został przewieziony do konińskiego szpitala, ale niestety lekarzom nie udało się go uratować.

Jak informuje Marcin Jankowski, rzecznik konińskiej policji, mundurowi chcą dokładnie odtworzyć przebieg wypadku. Stąd apel do świadków, którzy mogą w tym pomóc. - O kontakt szczególnie proszeni są dwaj mężczyźni którzy byli na miejscu wypadku. Jeden z nich znalazł nawet telefon komórkowy ofiary wypadku i przekazał go obecnym na miejscu – mówi Marcin Jankowski.

Wszyscy, którzy mogą pomóc wyjaśnić okoliczności tragedii proszeni są o kontakt z wydziałem dochodzeniowo-śledczym osobiście, lub pod nr tel. (063) 247-24-58, 247-24-50, lub 997. 

fot. KMP Konin

  • Świadkowie śmiertelnego potrącenia pieszego poszukiwani!

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

skoro bez wizji lokalnej jesteś w stanie stwierdzić, że wina była pieszego to może sam poprowadź śledztwo, bo widze ze jesteś bardziej zorientowany/na niż dochodzeniowcy, Widać, że w ogóle nie znasz sprawy, wiec nie rozumiem po co zabierasz glos w dyskusji. Wyobraź sobie że Mateusz miał odblask i są świadkowie, którzy to potwierdzili, a piwo w ręku nie przesądza o jego winie. i dziwie się że tego nie wiesz, skoro dla Ciebie wszystko jest jasne. Może poczekaj na wyniki śledztwa i swoje opinie narazie schowaj do kieszeni, bo na pewno beda czytac to osoby, ktore zabola twoje wywody. Chłopakowi nic życia nie zwróci, ale przynajmniej Go nie oczerniaj, skoro nie masz 100% pewności że to prawda. Widocznie mało go znałeś albo zupełnie skoro wypisujesz takie rzeczy. Gdyby wszystko było tak jasne i wina byłaby "ewidentnie pieszego" to śledztwo byłoby już dawno zamknięte, a policja nie szukałaby świadków.
Dodano: 23.11.2015 16:34    Przez: ~p.
Dane świadków wystarczyło spisać jeszcze na miejscu wypadku.Taka powinna być standardowa procedura... .
Dodano: 23.11.2015 17:32    Przez: ~orzełki
Darujcie sobie te bezsensowne komentarze. Powinniście się wstydzić, że piszecie takie brednie. My bliscy nie wiemy jak było naprawdę a wy obcy gadacie jakieś świństwa.. Jak nie masz nic mądrego do powiedzenia to się uprzejmie ucisz.
Dodano: 23.11.2015 18:51    Przez: ~Dziewczyna
Ludzie...pomyślcie kilka razy zanim coś tutaj napiszecie! Policja szuka świadków, a nie anonimowych myślicieli z portalu. A te wszystkie brednie, które wypisujecie tylko ranią bliskich ofiary wypadku. Postawcie się w ich sytuacji...Karma powraca i nie wiecie, czy w przyszłości to Wy nie będziecie chcieli na wszelki sposób znaleźć świadków wypadku, w którym zginął ktoś Wam bliski...
Dodano: 23.11.2015 19:11    Przez: ~xyz

KOMENTARZE

Po pierwsze nie KAWNICACH KOLONIA ,a Kawnicach Kolonii. A po drugie z tego co mi wiadomo to miejscowość Kolonia Kawnice już nie istnieje . Jedyne sołectwo w gm.Golina o nazwie Kolonia to Kolonia Golina lub Golina Kolonia..
Dodano: 23.11.2015 13:33    Przez: ~ON
to źle Ci wiadomo, istnieje nadal.
Dodano: 23.11.2015 16:23    Przez: ~bbbb
oj myślę że nie .. no ale jak zawsze mieszkańcy miejscowości która nie istnieje w spisie zapewne wiedzą lepiej.. cóż stereotyp lat 70-80 pozostał.
Dodano: 23.11.2015 17:45    Przez: ~ON
jeszcze Kolonia Spławie , tak dla jasności :)
Dodano: 23.11.2015 19:44    Przez: ~xyz
Węglew Kolonia, Kolonia Węglew też :) tak dla twojej wiadomości :)
Dodano: 23.11.2015 22:56    Przez: ~zwyłem
to że wpisujecie w dokumentach Kolonia... to juz wasz problem. Głupi wymysł z sprzed lat. Tak jak była Kolonia Węglew,Kraśnica itd... śmiechu warte. Żadna z tych miejscowości nie istnieje na papieże . Kropka
Dodano: 24.11.2015 07:56    Przez: ~ON
w dowodzie tez mam pop****y ludziu !!!!
Dodano: 24.11.2015 08:44    Przez: ~xd
w dowodzie tak jest wiec nie jest to moj wymysl pop***y ludziu!!!!
Dodano: 24.11.2015 08:45    Przez: ~zwylam
avatar Jest jeszcze Kolonia Karna
Dodano: 24.11.2015 09:23    Przez: Maciej Woźniak
wolę być poje,,, niż głupi ;)
Dodano: 24.11.2015 09:42    Przez: ~ON
ę pobrać plik Wykaz urzędowych nazw miejscowości i ich części (15MB) Strona 814 - życzę miłego dnia.
Dodano: 24.11.2015 13:25    Przez: ~Kasia
- adres strony ( w poprzednim poście nie opublikowano).
Dodano: 24.11.2015 13:34    Przez: ~K
Komisja Standaryzacji Nazw Geograficznych KSNG gugik gov pl - może teraz :)
Dodano: 24.11.2015 13:39    Przez: ~K
Po co swiadkowie? ewidentnie wina pieszego. Po zmroku bez odblasku z piwem. Czego wy jeszcze chcecie?
Dodano: 23.11.2015 14:21    Przez: ~xxx
skoro bez wizji lokalnej jesteś w stanie stwierdzić, że wina była pieszego to może sam poprowadź śledztwo, bo widze ze jesteś bardziej zorientowany/na niż dochodzeniowcy, Widać, że w ogóle nie znasz sprawy, wiec nie rozumiem po co zabierasz glos w dyskusji. Wyobraź sobie że Mateusz miał odblask i są świadkowie, którzy to potwierdzili, a piwo w ręku nie przesądza o jego winie. i dziwie się że tego nie wiesz, skoro dla Ciebie wszystko jest jasne. Może poczekaj na wyniki śledztwa i swoje opinie narazie schowaj do kieszeni, bo na pewno beda czytac to osoby, ktore zabola twoje wywody. Chłopakowi nic życia nie zwróci, ale przynajmniej Go nie oczerniaj, skoro nie masz 100% pewności że to prawda. Widocznie mało go znałeś albo zupełnie skoro wypisujesz takie rzeczy. Gdyby wszystko było tak jasne i wina byłaby "ewidentnie pieszego" to śledztwo byłoby już dawno zamknięte, a policja nie szukałaby świadków.
Dodano: 23.11.2015 16:34    Przez: ~p.
Dane świadków wystarczyło spisać jeszcze na miejscu wypadku.Taka powinna być standardowa procedura... .
Dodano: 23.11.2015 17:32    Przez: ~orzełki
ale kto miał spisać-jak juz ich nie było jak policja przyjechała-przekazali telefon obecnym na miejscu wypadku...gapiom
Dodano: 23.11.2015 19:46    Przez: ~sdasfa
nie gapiom, tylko rodzinie. jak nie wiesz, się nie wypowiadaj
Dodano: 27.11.2015 14:38    Przez: ~a.
no tak się zastanawiam co robiłem 22 10.br...... Policja jak zawsze.... szybka!
Dodano: 23.11.2015 17:46    Przez: ~z kolonii
gdybys byl swiadkiem takiego wypadku napewno nie musialbys sobie przypominac tego dnia
Dodano: 23.11.2015 19:06    Przez: ~...
Zdziwie moze tu jednego z komentujacych ale nie bylo mnie jeszcze na swiecie w latach 70-80 a jednak wciaz mieszkam na kawnice kolonia- dziiiwne... A chlopak zginal nie na wlasne zyczenie. Umarly sie nie obroni,wiec najlepiej obwinic. Ewidentna wina xxx- skoro wiesz jak bylo a sie nie podzieliles..
Dodano: 23.11.2015 18:39    Przez: ~alx
Darujcie sobie te bezsensowne komentarze. Powinniście się wstydzić, że piszecie takie brednie. My bliscy nie wiemy jak było naprawdę a wy obcy gadacie jakieś świństwa.. Jak nie masz nic mądrego do powiedzenia to się uprzejmie ucisz.
Dodano: 23.11.2015 18:51    Przez: ~Dziewczyna
Do psxd to że się z kimś kolegował nie oznacza,że był przy tym i uciekł. I zamknij ryj i się nie udzielaj jak nie wiesz nic na ten temat.
Dodano: 23.11.2015 18:58    Przez: ~:)
Ludzie...pomyślcie kilka razy zanim coś tutaj napiszecie! Policja szuka świadków, a nie anonimowych myślicieli z portalu. A te wszystkie brednie, które wypisujecie tylko ranią bliskich ofiary wypadku. Postawcie się w ich sytuacji...Karma powraca i nie wiecie, czy w przyszłości to Wy nie będziecie chcieli na wszelki sposób znaleźć świadków wypadku, w którym zginął ktoś Wam bliski...
Dodano: 23.11.2015 19:11    Przez: ~xyz
Psxd od weglewa to się odwal i kolinskich bo nie jesteś wart stanąć kolo koliskich a może ty tam byłeś i tel znalazles
Dodano: 23.11.2015 19:12    Przez: ~xxxx
spoko ludzie :) ten psxd to pewnie ktorys z kawnickich mlodych żuli co pija piwko pod sklepem dzien jak codzien :)
Dodano: 23.11.2015 23:01    Przez: ~wujaszek
Właśnie nie warto stać koło takiego dna