Dzisiaj jest czwartek 17 października 2019, imieniny: Małgorzaty, Ryszarda, Gabrieli WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18059) SPORT FORUM FIRMY (5382) PRACA (43) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
12 / 12oC
Jutropogoda
16 / 14oC
Pojutrzepogoda
17 / 13oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Konin. Inspektorzy Transportu Drogowego kontrolowa ... (4)Konin. Zaprotestują przeciwko tureckiemu atakowi n ... (5)

Koło. Grali w bocce na turnieju Olimpiad Specjalnych

Dodano: 27.11.2015 12:25
Źródło: LM.pl

Ponad 60 osób wzięło udział w V Regionalnym Turnieju Bocce Olimpiad Specjalnych, który odbył się w kolskiej hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Na siedmiu boiskach w deblu i grze drużynowej mierzyło się aż 66 zawodników z 11 klubów Olimpiad Specjalnych z Koła, Konina, Kalisza, Turku, Rychwała, Ostrowa Wielkopolskiego, Wolicy, Konarzewa i Marianowa. Zanim sportowcy rozpoczęli zmagania odbyła się uroczysta Ceremonia Otwarcia, podczas której wniesiono flagę Olimpiad Specjalnym, a Monika Kwiatkowska w imieniu zawodników złożyła przysięgę: „Pragnę zwyciężyć, lecz jeśli nie będę mógł zwyciężyć, niech będę dzielny w swoim wysiłku”.

Jak informują organizatorzy, zawody przebiegały w dobrym tempie i na wysokim poziomie. W grach drużynowych złoty medal wśród chłopców, a brązowy wśród dziewcząt zdobyli podopieczni Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Kole.

Organizatorami turnieju byli: Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Kole, Klub Olimpiad Specjalnych, Uczniowski Klub Sportowy Warta Koło oraz Oddział Regionalny Olimpiady Specjalne Wielkopolskie Konin. 

fot. SOSW Koło

  • Koło. Grali w bocce na turnieju Olimpiad Specjalnych
  • Koło. Grali w bocce na turnieju Olimpiad Specjalnych
  • Koło. Grali w bocce na turnieju Olimpiad Specjalnych
  • Koło. Grali w bocce na turnieju Olimpiad Specjalnych
  • Koło. Grali w bocce na turnieju Olimpiad Specjalnych

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.