Dzisiaj jest sobota 25 maja 2019, imieniny: Grzegorza, Magdy, Marii Magdaleny WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19453) SPORT FORUM FIRMY (5334) PRACA (65) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
18 / 9oC
Jutropogoda
15 / 13oC
Pojutrzepogoda
20 / 12oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Spławie. Zderzyły się dwa samochody. Jedna osoba z ... (3)Rokitnikowy projekt się rozwija. Kolejne krzewy na ... (9)

Dopalacze ciągle na celowniku. Zamknięty został kolejny sklep

Dodano: 10.12.2015 12:35
Źródło: LM.pl

Sklep z dopalaczami w starej części Konina zamknięty. Policjanci i inspektorzy Sanepidu zabezpieczyli kilkadziesiąt podejrzanych substancji.

Tym razem na celowniku konińskich policjantów i pracowników Państwowego Powiatowego Inspektoratu Sanitarnego znalazł się sklep przy ul. Staszica. Podczas wczorajszej kontroli zabezpieczono 53 opakowania tak zwanych dopalaczy. A wśród nich „Talizmany szczęścia” i „Amulety ochrony”. - Wszystkie substancje trafią do badań, od których wyników zależeć będzie dalszy sposób postępowania – informuje Marcin Jankowski, rzecznik konińskiej policji.

Sklep póki co został zamknięty i zaplombowany.

fot. KMP Konin

  • Dopalacze ciągle na celowniku. Zamknięty został kolejny sklep
  • Dopalacze ciągle na celowniku. Zamknięty został kolejny sklep
  • Dopalacze ciągle na celowniku. Zamknięty został kolejny sklep
  • Dopalacze ciągle na celowniku. Zamknięty został kolejny sklep
  • Dopalacze ciągle na celowniku. Zamknięty został kolejny sklep

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

POPULARNE KOMENTARZE

Wreszcie Policja zainteresowała sie tym punktem sprzedazy dopalaczy. Dlaczego tak późno?
Dodano: 10.12.2015 12:51    Przez: ~konin
Naprawdę osiągniecie , zwłaszcza , ze prawie pod samym Sanepidem. Ha ha
Dodano: 10.12.2015 13:14    Przez: ~Ppp
Żart jakiś? Oni go dopiero teraz zamknęli?
Dodano: 10.12.2015 13:26    Przez: ~miki
to sukinkoty dopalaczy im sie zachcialo. wsadzic im petardy w dupe i i odpalic to bedzie dopiero dopalacz
Dodano: 10.12.2015 14:57    Przez: ~siara
to jeszcze niech sprawdzą budkę po pierogarni ;-)
Dodano: 10.12.2015 13:57    Przez: ~anoooo

KOMENTARZE

Wreszcie Policja zainteresowała sie tym punktem sprzedazy dopalaczy. Dlaczego tak późno?
Dodano: 10.12.2015 12:51    Przez: ~konin
tylko niech policja się zajmie, ale wszystkimi równo, a nie jednych się spektakularnie zamyka, a inni bezkarnie zaopatrują połowę miasta w najróżniejszy towar. Świętojańska, Wodna, Dworcowa- bezkarni?
Dodano: 10.12.2015 23:52    Przez: ~prawda wieje
Naprawdę osiągniecie , zwłaszcza , ze prawie pod samym Sanepidem. Ha ha
Dodano: 10.12.2015 13:14    Przez: ~Ppp
Żart jakiś? Oni go dopiero teraz zamknęli?
Dodano: 10.12.2015 13:26    Przez: ~miki
to jeszcze niech sprawdzą budkę po pierogarni ;-)
Dodano: 10.12.2015 13:57    Przez: ~anoooo
Nie jest to łatwe ot tak sobie zamknąć zgodnie z prawem. Wreszcie się udało..
Dodano: 10.12.2015 13:57    Przez: ~Jvc
to sukinkoty dopalaczy im sie zachcialo. wsadzic im petardy w dupe i i odpalic to bedzie dopiero dopalacz
Dodano: 10.12.2015 14:57    Przez: ~siara
Takie kary pieniężne powinni dostać to by się odechcialo im chandlowac tym dziadostwem.
Dodano: 10.12.2015 16:05    Przez: ~konin kk
Brawo konińska Policja! Wreszcie coś z tym g... zaczęliście robić!A ten sklep to aż w oczy kuł... śmiali się wszystkim w twarz!
Dodano: 10.12.2015 17:13    Przez: ~Profilaktyk
A na Jana Pawła II jeszcze sie nie wybrali?
Dodano: 10.12.2015 17:27    Przez: ~Mieszkaniec
NA WODNEJ 3/4 MIASTA ZAOPATRUJE SIĘ W TYTOŃ I PAPIEROSY, kupują tam wszyscy, uczniowie, urzędnicy, nauczyciele... a dopalacze wam wadzą? ALE TAM POLICJA NAWET NIE WEJDZIE, PRZEJEŻDŻA PATROL I UDAJE, ŻE WSZYSTKO W PORZĄDKU, BO PRZECIEŻ COŚ TRZEBA PALIĆ!
Dodano: 10.12.2015 18:54    Przez: ~zamknąć też melinę na wo ...
Meline tez powinni zamknąć ale... Porównujesz papierosy z dopalaczami?Przy paleniu papierosów szkodzisz tylko sobie a przy braniu dopalaczy nie tylko sobie ale często i otoczeniu. Po tym świństwie psyche masz zrytą i odpieprzasz coś co normalne nie jest, szczegolnie jak jestes na głodzie bo się uzalezniłeś.
Dodano: 12.12.2015 09:49    Przez: ~n
1 z 3
123>>