Dzisiaj jest czwartek 22 sierpnia 2019, imieniny: Cezarego, Zygfryda, Marii WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19527) SPORT FORUM FIRMY (5345) PRACA (66) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
18 / 16oC
Jutropogoda
22 / 16oC
Pojutrzepogoda
24 / 18oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
W zeszłym roku omal nie spadły, w sobotę zagrają z ... (0)Dojazdy MZK do konińskich szkół na godzinę 08.00. ... (0)

Dopalacze ciągle na celowniku. Zamknięty został kolejny sklep

Dodano: 10.12.2015 12:35
Źródło: LM.pl

Sklep z dopalaczami w starej części Konina zamknięty. Policjanci i inspektorzy Sanepidu zabezpieczyli kilkadziesiąt podejrzanych substancji.

Tym razem na celowniku konińskich policjantów i pracowników Państwowego Powiatowego Inspektoratu Sanitarnego znalazł się sklep przy ul. Staszica. Podczas wczorajszej kontroli zabezpieczono 53 opakowania tak zwanych dopalaczy. A wśród nich „Talizmany szczęścia” i „Amulety ochrony”. - Wszystkie substancje trafią do badań, od których wyników zależeć będzie dalszy sposób postępowania – informuje Marcin Jankowski, rzecznik konińskiej policji.

Sklep póki co został zamknięty i zaplombowany.

fot. KMP Konin

  • Dopalacze ciągle na celowniku. Zamknięty został kolejny sklep
  • Dopalacze ciągle na celowniku. Zamknięty został kolejny sklep
  • Dopalacze ciągle na celowniku. Zamknięty został kolejny sklep
  • Dopalacze ciągle na celowniku. Zamknięty został kolejny sklep
  • Dopalacze ciągle na celowniku. Zamknięty został kolejny sklep

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Wreszcie Policja zainteresowała sie tym punktem sprzedazy dopalaczy. Dlaczego tak późno?
Dodano: 10.12.2015 12:51    Przez: ~konin
Naprawdę osiągniecie , zwłaszcza , ze prawie pod samym Sanepidem. Ha ha
Dodano: 10.12.2015 13:14    Przez: ~Ppp
Żart jakiś? Oni go dopiero teraz zamknęli?
Dodano: 10.12.2015 13:26    Przez: ~miki
to sukinkoty dopalaczy im sie zachcialo. wsadzic im petardy w dupe i i odpalic to bedzie dopiero dopalacz
Dodano: 10.12.2015 14:57    Przez: ~siara
to jeszcze niech sprawdzą budkę po pierogarni ;-)
Dodano: 10.12.2015 13:57    Przez: ~anoooo

KOMENTARZE

Wreszcie Policja zainteresowała sie tym punktem sprzedazy dopalaczy. Dlaczego tak późno?
Dodano: 10.12.2015 12:51    Przez: ~konin
tylko niech policja się zajmie, ale wszystkimi równo, a nie jednych się spektakularnie zamyka, a inni bezkarnie zaopatrują połowę miasta w najróżniejszy towar. Świętojańska, Wodna, Dworcowa- bezkarni?
Dodano: 10.12.2015 23:52    Przez: ~prawda wieje
Naprawdę osiągniecie , zwłaszcza , ze prawie pod samym Sanepidem. Ha ha
Dodano: 10.12.2015 13:14    Przez: ~Ppp
Żart jakiś? Oni go dopiero teraz zamknęli?
Dodano: 10.12.2015 13:26    Przez: ~miki
to jeszcze niech sprawdzą budkę po pierogarni ;-)
Dodano: 10.12.2015 13:57    Przez: ~anoooo
Nie jest to łatwe ot tak sobie zamknąć zgodnie z prawem. Wreszcie się udało..
Dodano: 10.12.2015 13:57    Przez: ~Jvc
to sukinkoty dopalaczy im sie zachcialo. wsadzic im petardy w dupe i i odpalic to bedzie dopiero dopalacz
Dodano: 10.12.2015 14:57    Przez: ~siara
Takie kary pieniężne powinni dostać to by się odechcialo im chandlowac tym dziadostwem.
Dodano: 10.12.2015 16:05    Przez: ~konin kk
Brawo konińska Policja! Wreszcie coś z tym g... zaczęliście robić!A ten sklep to aż w oczy kuł... śmiali się wszystkim w twarz!
Dodano: 10.12.2015 17:13    Przez: ~Profilaktyk
A na Jana Pawła II jeszcze sie nie wybrali?
Dodano: 10.12.2015 17:27    Przez: ~Mieszkaniec
NA WODNEJ 3/4 MIASTA ZAOPATRUJE SIĘ W TYTOŃ I PAPIEROSY, kupują tam wszyscy, uczniowie, urzędnicy, nauczyciele... a dopalacze wam wadzą? ALE TAM POLICJA NAWET NIE WEJDZIE, PRZEJEŻDŻA PATROL I UDAJE, ŻE WSZYSTKO W PORZĄDKU, BO PRZECIEŻ COŚ TRZEBA PALIĆ!
Dodano: 10.12.2015 18:54    Przez: ~zamknąć też melinę na wo ...
Meline tez powinni zamknąć ale... Porównujesz papierosy z dopalaczami?Przy paleniu papierosów szkodzisz tylko sobie a przy braniu dopalaczy nie tylko sobie ale często i otoczeniu. Po tym świństwie psyche masz zrytą i odpieprzasz coś co normalne nie jest, szczegolnie jak jestes na głodzie bo się uzalezniłeś.
Dodano: 12.12.2015 09:49    Przez: ~n
1 z 3
123>>