Dzisiaj jest wtorek 15 października 2019, imieniny: Jadwigi, Teresy, Zoriana WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17903) SPORT FORUM FIRMY (5379) PRACA (37) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
12 / 15oC
Jutropogoda
15 / 12oC
Pojutrzepogoda
16 / 12oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
PiS wygrał najwyżej w gminach, w miastach Koalicja ... (1)Przy magistracie powstaje furtka. Piesi będą mogli ... (0)

Tragiczny wypadek w Brdowie. Zarzut dla kierującej 20-latki

Dodano: 15.12.2015 13:22

Zarzut spowodowania wypadku ze skutkiem śmiertelnym pod wpływem alkoholu usłyszała 20-latka, która w lipcu tego roku w Brdowie (powiat kolski) doprowadziła do wypadku.

Na miejscu zginęło pięć osób. Przypomnijmy, że w lipcu tego roku w czołowym zderzeniu dwóch samochodów osobowych w Brdowie, w powiecie kolskim,  zginęło pięć osób (pisaliśmy o tym w artykule "Czołowe zderzenie osobówek w Brdowie. Pięć osób nie żyje"). Samochody zderzyły się na drodze wojewódzkiej nr 270 około godziny drugiej w nocy. W wyniku kolizji seat dachował i zawisł na barierze energochłonnej. Kierowca fiata freemont, który podróżował w stronę Koła, 27-letni mieszkaniec województwa kujawsko-pomorskiego był trzeźwy. Z sześciu osób, które jechały seatem, pięć zginęło na miejscu. Cztery ofiary wypadku to mieszkańcy gminy Babiak w wieku od 17 do 23 lat. Piątą była 14-letnia mieszkanka gminy Kramsk. Zderzenie przeżyła 20-latka z tego pojazdu. W stanie ciężkim trafiła szpitala w Koninie.

Jak ustaliła prokuratura, w chwili wypadku miała około promila alkoholu we krwi. Podczas jazdy nagle zjechała na przeciwległy pas drogi i czołowo zderzyła się z innym samochodem osobowym. Finał był tragiczny. Jeżeli biegli stwierdzą, że kobieta jest zdolna do udziału w czynnościach procesowych to być może na początku przyszłego roku prokuratura skieruje do sądu akt oskarżenia. Kobiecie grozi do 12 lat więzienia.

  • Tragiczny wypadek w Brodowie. Zarzut dla kierującej 20-latki

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Ile jeszcze lat musi minąć, ile osób musi umrzeć, ile kampanii reklamowych trzeba nakręcić, żeby dotarło do tych zakutych łbów, że po alkoholu się nie jeździ, a do samochodu z pijanym kierowcą nie wsiada.
Dodano: 15.12.2015 13:42    Przez: ~Yac
Zabiła pięć osób. Liczę na wyrok powyżej dziesięciu i dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów.
Dodano: 15.12.2015 14:11    Przez: ~912
i dobrze niech jej dosadzą jak najwięcej, może zmądrzeje
Dodano: 15.12.2015 13:49    Przez: ~red
5osob zginelo,kierowca pod wplywem % i ile?12lat?!No smiech na sali w bialy dzien!
Dodano: 15.12.2015 14:15    Przez: ~Czytelnik
powinno byc 12 lat za jedna osobe razy 5 zabitych BABY nawet chleja i jezdza
Dodano: 15.12.2015 14:14    Przez: ~kk

KOMENTARZE

Tyle samo grozi za posiadanie znacznych ilosci dragow co za zabicie tylu mlodych ludzi , dzien dobry witamy w polsce, a skoro autor pisze ze tyle jej grozi tzn ze ma zarzut taki i taka kara grozi bo chyba prokurator wie lepiej niz jakis krzywy rysiu co komentuje kazdy artykul na lmie
Dodano: 15.12.2015 16:08    Przez: ~Barcelo
Tak giną młodzi i głupi. Mądry człowiek nie śiada za kierownicę pod wpływem czegokolwiek. Nie żałujmy idiotów ,którzy śpieszą się na cmentarz !
Dodano: 15.12.2015 16:43    Przez: ~kierowca
idiota i debil to jesteś ty pisząc tak o zmarłych
Dodano: 01.01.2019 16:53    Przez: ~wszystkowiedzący
I pomyśleć, że ja też kiedyś byłem taki głupi... Prawko powinni dawać po 24 roku życia i tyle! W tym wieku już się nie wpada na takie pomysły, żeby w 6osób wsiadać po pijaku do samochodu. Jeszcze ta 14-latka zamiast na kartkówkę z matematyki baletów się zachciało... No ale jak by nie było rodzice na wszystko pozwolili
Dodano: 15.12.2015 18:26    Przez: ~o fuck
bylem widzialem i twierdze ze straszne to bylo. Kare poniesie bo byla pijana zgoda ale czy byla sprawca to nie jestem taki pewien tor jazdy fiata byl kolizyjny na przeciwlegly pas tak przynajmniej zaznaczyli chyba policjanci jak widzialem po przyjezdzie rano.
Dodano: 15.12.2015 19:31    Przez: ~Gosc
Znajac zycie bedzie kara pozbawienia wolnosci w zawieszeniu ze wzgledu na mlody wiek sprawcy
Dodano: 15.12.2015 19:43    Przez: ~Miejscowy
zabila 5 osob w tym 14 letnia dziewczynka to byla jej kuzynka :( straszna tragedia
Dodano: 15.12.2015 20:30    Przez: ~myszol
Uwielbiam gdy slabe i glupiutkie jednostki sie same eliminuja szkoda ze tez fikola nie wywinela w tym samochodzie nie musielibysmy teraz placic na jej utrzymanie w wiezieniu :)
Dodano: 15.12.2015 20:46    Przez: ~hahaha
twe wypociny są strasznie nie na miejscu widać ze twój czerep jest pusty
Dodano: 15.12.2015 22:47    Przez: ~wolny obserwator
na pewno nie tak pusty jak tej gówniary w temacie bo ja po pijaku nie wsiadłem do samochodu i nie zabiłem 5 osób :)
Dodano: 15.12.2015 23:19    Przez: ~hahaha
Kiedyś by ją na stosie spalili. Dziś jej wybaczyć powinni w imię miłosierdzia bożego.
Dodano: 15.12.2015 22:10    Przez: ~Amen
12 lat za śmierć 5 osób? jeszcze za jazdę po pijaku??!! śmieszne polskie prawo, to ile osób musi zginać, zęby dożywocie?
Dodano: 16.12.2015 08:46    Przez: ~dddddd
Kara jej się należy. Moim zdaniem. I to maksymalna.
Dodano: 16.12.2015 10:45    Przez: ~ert
2 z 4
<<1234>>