Dzisiaj jest poniedziałek 23 września 2019, imieniny: Bogusława, Tekli, Liberta WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19158) SPORT FORUM FIRMY (5365) PRACA (62) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
15 / 10oC
Jutropogoda
17 / 14oC
Pojutrzepogoda
16 / 14oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Baja Szczecinek. Trudny rajd za słupczanami z Kame ... (0)Podejrzana o zabójstwo syna została zwolniona z ar ... (0)

Tragiczny wypadek w Brdowie. Zarzut dla kierującej 20-latki

Dodano: 15.12.2015 13:22

Zarzut spowodowania wypadku ze skutkiem śmiertelnym pod wpływem alkoholu usłyszała 20-latka, która w lipcu tego roku w Brdowie (powiat kolski) doprowadziła do wypadku.

Na miejscu zginęło pięć osób. Przypomnijmy, że w lipcu tego roku w czołowym zderzeniu dwóch samochodów osobowych w Brdowie, w powiecie kolskim,  zginęło pięć osób (pisaliśmy o tym w artykule "Czołowe zderzenie osobówek w Brdowie. Pięć osób nie żyje"). Samochody zderzyły się na drodze wojewódzkiej nr 270 około godziny drugiej w nocy. W wyniku kolizji seat dachował i zawisł na barierze energochłonnej. Kierowca fiata freemont, który podróżował w stronę Koła, 27-letni mieszkaniec województwa kujawsko-pomorskiego był trzeźwy. Z sześciu osób, które jechały seatem, pięć zginęło na miejscu. Cztery ofiary wypadku to mieszkańcy gminy Babiak w wieku od 17 do 23 lat. Piątą była 14-letnia mieszkanka gminy Kramsk. Zderzenie przeżyła 20-latka z tego pojazdu. W stanie ciężkim trafiła szpitala w Koninie.

Jak ustaliła prokuratura, w chwili wypadku miała około promila alkoholu we krwi. Podczas jazdy nagle zjechała na przeciwległy pas drogi i czołowo zderzyła się z innym samochodem osobowym. Finał był tragiczny. Jeżeli biegli stwierdzą, że kobieta jest zdolna do udziału w czynnościach procesowych to być może na początku przyszłego roku prokuratura skieruje do sądu akt oskarżenia. Kobiecie grozi do 12 lat więzienia.

  • Tragiczny wypadek w Brodowie. Zarzut dla kierującej 20-latki

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Ile jeszcze lat musi minąć, ile osób musi umrzeć, ile kampanii reklamowych trzeba nakręcić, żeby dotarło do tych zakutych łbów, że po alkoholu się nie jeździ, a do samochodu z pijanym kierowcą nie wsiada.
Dodano: 15.12.2015 13:42    Przez: ~Yac
Zabiła pięć osób. Liczę na wyrok powyżej dziesięciu i dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów.
Dodano: 15.12.2015 14:11    Przez: ~912
i dobrze niech jej dosadzą jak najwięcej, może zmądrzeje
Dodano: 15.12.2015 13:49    Przez: ~red
5osob zginelo,kierowca pod wplywem % i ile?12lat?!No smiech na sali w bialy dzien!
Dodano: 15.12.2015 14:15    Przez: ~Czytelnik
powinno byc 12 lat za jedna osobe razy 5 zabitych BABY nawet chleja i jezdza
Dodano: 15.12.2015 14:14    Przez: ~kk

KOMENTARZE

12 lat za zabicie 5 osób w dodatku pod wpływem alkoholu? Czyli świadomie narażając innych na utratę zdrowia lub życia ?!?! Śmiechu warte !! Dożywocie... niech się dzieciaki nauczą !!
Dodano: 17.12.2015 11:04    Przez: ~zbulwersowana
Wyrzuty sumienia to jedno, ale jeśli rodziny zmarłych upomną się o zadośćuczynienie i stosowne odszkodowanie aa i jeszcze pan z fiata za swoje auto to kierująca jest w szarej d..... będzie musiała z własnej kiejdy zwracać, ale doświadczenia wiem, że nie da rady.... Qrde chwila głupoty i amen na całe życie... Ludziowie pijemy? ćpamy? NIE prowadzimy! Współczucia dla wszystkich rodzin zamieszanych...
Dodano: 17.12.2015 19:53    Przez: ~szkoda życia
Chciałbym zobaczyć miny tych, którzy w wakacje zaraz po wypadku pisali jaka to porządna dziewczyna."Alkoholu nie pije... Ja Ją znam... Spokojna i ułożona..."Widać jak Ją znacie, widać jaka ułożona i odpowiedzialna.Leciały także wrzuty na kierowcę Fiata że niby może zasnął.Teraz ten właśnie kierowca powinien po IP Was poszukać i oskarżyć o publiczne zniesławienie. Następnym razem pomyślicie zanim coś napiszecie.
Dodano: 17.12.2015 21:25    Przez: ~QAZ
Komuna we krwi ciagle zywa... kilkudziesieciu lat pijanstwa, gdzie picie bylo codziennoscia, w domu i w pracy, w swieta i dni powszednie, gdzie malo ktory robotnik przychodzil w poniedzialek trzezwy, nie da sie sie w ciagu paru lat wyplenic ze spoleczenstwa. Ilosc wypadkow spowodowanych przez pijanych powoli spada ale jeszcze bedzie ich sporo. Szczegolnie w malych miejscowosciach gdzie mlodzi sa jeszcze wychowywani w duchu poprzedniej epoki. Bo przeciez tata i wujek nieraz chwalili sie jak to wracali autem pijani, bo majster po robocie flaszke postawil.
Dodano: 18.12.2015 05:57    Przez: ~xyz
ona ma 20 lat i do końca życia będzie z tym żyć że zabiła pięć tak młodych ludzi
Dodano: 19.12.2015 17:16    Przez: ~zzz
jakby ich miała na sumieniu to by rodzicom zmarłych się nie śmiała w twarz i by nie jeździła na imprezy
Dodano: 01.01.2019 17:07    Przez: ~wszystkowiedzący
,,KABINY'' CAŁE >PASY?. WYBRONI SIĘ ? TWIERDZĄC : ,,PIGUŁKA GWAŁTU''?. ...
Dodano: 19.12.2015 20:30    Przez: ~L
Ty nie potrafisz pisać jaśniej ???O ch*j Ci chodzi ? Tutaj są ludzie niezbyt rozgarnięci, co wiadczą niektóre komentarze...
Dodano: 19.12.2015 22:53    Przez: ~LLL
Same pedaly i geje tu wypisuja zal mi was banda choloty Ci co nie chlaja teraz udaja niewiniątka za****ne ćwoki zastanuwcie sie nad soba jacy jestescie zasrańcy jedni...tej mlodej dajcie spokoj poniesie swoja kare jestem za by nie zostala skazana chociaz by na przekor takim smrodą jacy jestescie wy
Dodano: 20.12.2015 20:53    Przez: ~Znany
Te nie wysilaj się tak bo Ci żyłka pęknie.Zakochany jesteś w Niej ? To walnijcie se drina i wsiadajcie w auto. Może selekcja zacznie działać.
Dodano: 13.01.2016 22:06    Przez: ~spejson
prawdziwa kara to więzienie , a nie jak wy mówicie , że już poniosła karę jaką? niby że ma ich na sumieniu itp. rodzicom zmarłych potrafi śmiać się w oczy i jeździć na imprezy i chodzić z głową do góry .
Dodano: 01.01.2019 17:13    Przez: ~wszystkowiedzący
4 z 4
<<1234