Dzisiaj jest sobota 17 sierpnia 2019, imieniny: Jacka, Anity, Mirona WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18584) SPORT FORUM FIRMY (5345) PRACA (66) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
20 / 20oC
Jutropogoda
22 / 19oC
Pojutrzepogoda
21 / 15oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Konin. Mieszkańcy mogą zdecydować o uchwale krajob ... (0)Ekstraliga. Czy w niedzielę pęknie granica dziesię ... (0)

Wielka Orkiestra zagra w Koninie. Gwiazdą finału będą "Bracia"

Dodano: 4.01.2016 13:31
Źródło: LM.pl

Tablica pamiątkowa, pokaz musztry, alpaki oraz koncert zespołu Bracia. Tak będzie wyglądał 24. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Koninie.

Mierzymy wysoko. Takie jest hasło tegorocznego finału, podczas którego będą zbierane pieniądze na zakup sprzętu medycznego dla oddziałów pediatrycznych i zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom.

Już 10 stycznia na ulicach Konina, ale także w Golinie, Kazimierzu Biskupim, Kramsku, Wierzbinku, Skulsku i Starym Mieście pojawi się 650 wolontariuszy. O godz. 9 w kinie Helis w konińskiej Galerii nad Jeziorem wydane zostaną im identyfikatory i puszki. Wtedy oficjalnie ruszy finał WOŚP.

Jak zwykle podczas WOŚP wiele się będzie działo. W kinie Helios odbędą się aukcje, pokazy klubów sportowych, będzie można zobaczyć młodych artystów i tancerzy. Niespodzianką będzie spotkanie z alpakami.

W przestrzeni galerii staną stoiska, gdzie prowadzone będą akcje i zabawy, takie jak: koło fortuny, Zdrowuś mierzy wysoko, bezpiecznie w WORD, malujemy obrazy, czy FotoLoty.

Natomiast na parkingu przed galerią stanie ścianka wspinaczkowa, zabytkowy wóz strażacki oraz balon WOŚP. Nie zabraknie też happeningu przygotowanego przez młodzież. Tym razem po odsłonięciu tablicy pamiątkowej na rondzie WOŚP, uczniowie klas mundurowych zaprezentują pokaz musztry połączony z defiladą. O godz. 13 wystartuje trzykilometrowy bieg „Policz się z cukrzycą”.

Mega licytacja ruszy o godz. 18 na scenie przed galerią. Po niej koncert zespołu Bracia, a na finał Światełko do nieba. 

  • Wielka Orkiestra znowu zagra w Koninie. Gwiazdą finału będą "Bracia"

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

A jeśli przez ostatnie 10 lat dawał na WOŚP, a w tym roku zmądrzał i nie da, to co? Po stokroć wolę Szlachetną Paczkę - skutecznie i bez zbędnego napompowania.
Dodano: 4.01.2016 15:23    Przez: ~Pfi
Tyle jesteś wart, ile dasz innym -pozdrawiam
Dodano: 4.01.2016 17:56    Przez: ~Ryś
wszystkie zakłady,firmy i instytucje,które będą wspierały WOŚP - zasługują na uznanie..
Dodano: 4.01.2016 14:27    Przez: ~zx
A dlaczego Owsik tak bardzo boi się kontroli NIK i ne chcę okazać dokumentów Owsiak niech się POchwali ile ma mieszkań Owsiak ma 9 firm są to spółki córki Wosp spolki corki kupują sprzęt od firm niewiadomego POchodzenia następnie spolki corki sprzedawaja ten sprzęt aparatury WOSP tak to legalnie się wyprowadza pieniądze z WOSP
Dodano: 4.01.2016 15:16    Przez: ~koniniak
NIE DLA ŻEBRACTWA!!! I WSPIERANIA POWSIAKA ORAZ EKIPY ,KTÓRA DOPROWADZIŁA,ŻE W SZPITALACH JEST TAKA NIENORMALNA SYTUACJA.PŁACIMY BARDZO WYSOKIE PODATKI, ZUSY ITD I CIĄGLE NA NIC NIE MA.TYLKO AKCJE I POMAGANIE PRZEZ NAJBIEDNIEJSZYCH I NAJWRAŻLIWSZYCH TYM CO MAJA NAJWIĘCEJ, A TYLKO PRZY OKAZJI SZPITALOM. ŻENADA,CZAS Z TYM SKOŃCZYĆ!
Dodano: 4.01.2016 16:07    Przez: ~NIE DAJĘ OWSIAKOWI

KOMENTARZE

wszystkie zakłady,firmy i instytucje,które będą wspierały WOŚP - zasługują na uznanie..
Dodano: 04.01.2016 14:27    Przez: ~zx
Wszyscy którzy będą ,,grali"w tej serduszkowej szajce niech się POpukają PO łbie a POtem POmyślą ile z tego ŁoWSIok przeznaczy na zakup sprzętu a ile na Złoty Melon i wściekłą Mrówkę?
Dodano: 04.01.2016 14:42    Przez: ~kali mieć rozum
A jeśli przez ostatnie 10 lat dawał na WOŚP, a w tym roku zmądrzał i nie da, to co? Po stokroć wolę Szlachetną Paczkę - skutecznie i bez zbędnego napompowania.
Dodano: 04.01.2016 15:23    Przez: ~Pfi
A na co owsiak zbiera? Na prywatne szpitale czy na służbę zdrowia? Ty masz pojęcie, że przerzucanie pieniędzy z jednego budżetu do drugiego jest w Polsce na porządku dziennym czyli w każdym roku w uchwalanym budżecie państwa? Nie wiadomo czy zbieracie na dziurę emerytalną czy na czołgi czy na nowe urzędy... Powiem Ci więcej, że te całe 50 mln czy nawet jakby uzbierali 200 mln to to jest kropla w morzu w budżecie nawet w ministerstwie zdrowia bo w tej akcji chodzi owsiakowi o demoralizację społeczeństwa - czyli propagowanie haseł "hej młodzi wystarczy, że wrzucicie 5 zł na kalekie dzieci po waszych petardach a już możecie tańczyć i pić do rana - róbta co chceta bo Bóg jeszcze nie przyszedł sądzić".
Dodano: 04.01.2016 16:54    Przez: ~Korwin
-a pisiory -na nieszpory
Dodano: 04.01.2016 14:38    Przez: ~zx
Lepiej dać na Orkiestrę niż na kościół:-) Precz z PiS!!!
Dodano: 04.01.2016 14:43    Przez: ~xxx
Najlepiej będzie jak dasz Mi .
Dodano: 04.01.2016 15:00    Przez: ~TFUSK
Nie MI ale MNIE!!!!!!!!!!!!!
Dodano: 05.01.2016 10:31    Przez: ~gość
Mi czy MNIE - ta forma zaimka jest bardzo, ale to bardzo często niewłaściwie stosowana, co świadczy o niedbałości oraz, niestety, o niedouczeniu piszącego /mówiącego/. W tym konkretnym zdaniu powinno być MNIE, ale najlepiej dać na ORKIESTRĘ
Dodano: 05.01.2016 10:36    Przez: ~gość
Nie Tobie tylko Mi.
Dodano: 05.01.2016 11:49    Przez: ~TFUSK
A dlaczego Owsik tak bardzo boi się kontroli NIK i ne chcę okazać dokumentów Owsiak niech się POchwali ile ma mieszkań Owsiak ma 9 firm są to spółki córki Wosp spolki corki kupują sprzęt od firm niewiadomego POchodzenia następnie spolki corki sprzedawaja ten sprzęt aparatury WOSP tak to legalnie się wyprowadza pieniądze z WOSP
Dodano: 04.01.2016 15:16    Przez: ~koniniak
Nigdy i nic dla W-ielkiego O-szusta Ś-wira P-rzekręta.
Dodano: 04.01.2016 16:02    Przez: ~tffuuu
NIE DLA ŻEBRACTWA!!! I WSPIERANIA POWSIAKA ORAZ EKIPY ,KTÓRA DOPROWADZIŁA,ŻE W SZPITALACH JEST TAKA NIENORMALNA SYTUACJA.PŁACIMY BARDZO WYSOKIE PODATKI, ZUSY ITD I CIĄGLE NA NIC NIE MA.TYLKO AKCJE I POMAGANIE PRZEZ NAJBIEDNIEJSZYCH I NAJWRAŻLIWSZYCH TYM CO MAJA NAJWIĘCEJ, A TYLKO PRZY OKAZJI SZPITALOM. ŻENADA,CZAS Z TYM SKOŃCZYĆ!
Dodano: 04.01.2016 16:07    Przez: ~NIE DAJĘ OWSIAKOWI
czekaj na tych z rządu to cie prędzej w piórnik wrzucą niż myślisz
Dodano: 04.01.2016 16:30    Przez: ~qaz
Nie chcesz to nie dawaj ale dla takich jak Ty żadnego sprzętu w razie ratowania życia z serduszkiem ,najwyżej Pavulon albo kropidło Rydzyka
Dodano: 04.01.2016 18:58    Przez: ~realista
Drogi realisto jak tak stawiasz sprawę to może razem z grupą wyznawców Owsiaka od razu zabierzcie ze szpitali sprzęt z serduszkiem przynajmniej będzie spokój. Służbę zdrowia utrzymują płatnicy składek zdrowotnych a to co uciuła wośp to nawet nie jeden procent rocznego budżetu służby zdrowia.
Dodano: 04.01.2016 20:09    Przez: ~taka prawda
Super Jurek .Tak Trzymaj... Nie daj siee Mocherom
Dodano: 04.01.2016 16:34    Przez: ~greg
Tyle jesteś wart, ile dasz innym -pozdrawiam
Dodano: 04.01.2016 17:56    Przez: ~Ryś
ale rodzinie Owsiaków nie koniecznie - dość już się napasł
Dodano: 04.01.2016 18:44    Przez: ~antyłach
Taki klimat, teraz nawet ksiądz za darmo nie da sakramentów ,gdybyś coś podobnego organizował też chciałbyś coś zarobić -pozdrawiam
Dodano: 05.01.2016 08:06    Przez: ~Ryś
POgonić łacha. Znowu POd hasłem POmocy dzieciom wspiera swój budżet domowy.
Dodano: 04.01.2016 18:42    Przez: ~antyłach
Myślę, że ta WOŚP (Wielka Obłudna Świąteczna POkazówa), najgłośniejsza i najdroższa hucpa odbywa się już ostatni raz. Oszołom małych dzieciaczków wysyła na żebraninę w wielki mróz, a dla dorosłych bydlaków organizuje "imprezę" w środku lata, tylko dlatego, żeby mogli się tarzać we własnych odchodach i błocie.
Dodano: 04.01.2016 19:53    Przez: ~BUC w czerwonych portkach
1 z 2
12>>