Dzisiaj jest środa 18 września 2019, imieniny: Stefanii, Irmy, Stanisława WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19359) SPORT FORUM FIRMY (5362) PRACA (59) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
9 / 8oC
Jutropogoda
14 / 8oC
Pojutrzepogoda
14 / 11oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Wilki szykują się do nowego sezonu. Sparingi i now ... (0)Po konsekracji, goście udali się do wyremontowanej ... (1)

Gang sutenerów odpowie za wykorzystywanie kobiet

Dodano: 7.01.2016 13:10

Prokuratura Apelacyjna w Poznaniu przesłała do Sądu Okręgowego w Koninie akt oskarżenia w sprawie 17 członków gangu sutenerów.

Kilkunastu zatrzymanych stanie przez sądem w Koninie bo działali w zorganizowanej grupie przestępczej na terenie Koła i okolic. Według ustaleń śledczych grupa działała od 2003 do 2014 roku. Poszkodowanych jest kilkanaście kobiet, które były zmuszane do prostytucji i wysyłane do domów publicznych w Niemczech oraz Danii. Oskarżeni zmuszali kobiety do nierządu i czerpali z tego korzyści. Byli brutalni.

Zatrzymania w tej sprawie rozpoczęły się w styczniu ubiegłego roku. Podejrzanych z terenu Wielkopolski zatrzymali funkcjonariusze Centralnego Biura Śledczego z udziałem policyjnych antyterrorystów. Oskarżonych zostało 17 osób, grożą im kary do 10 lat więzienia. 

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Od 2003 do 2014- 11 lat ? W Kole nie ma policji ? 11-lat rozpracowywano grupę ?
Dodano: 7.01.2016 16:25    Przez: ~pytam
HAHAHA 10 lat.... Gdzie ja żyje :D
Dodano: 7.01.2016 14:35    Przez: ~Dramat
Była by praca za ludzkie pieniądze nikt nie kombinowałby.W Niemczech domy publiczne są legalne. Więc może przyjrzeć lepiej się policji skoro 11 lat niby działali. Połowa kolskiej policji w tym maczala ręce. Żyli z tego całe lata i nagle nic nie wiedzą.
Dodano: 7.01.2016 15:46    Przez: ~podatnik
Gdzie była kolska i konińska POlicja przez te 11 !!!! lat????????????
Dodano: 7.01.2016 18:00    Przez: ~MAFIA

KOMENTARZE

HAHAHA 10 lat.... Gdzie ja żyje :D
Dodano: 07.01.2016 14:35    Przez: ~Dramat
Za pieniądze to i policjant odda się jak ostatnia dziiwka
Dodano: 08.01.2016 10:49    Przez: Janusz Pietrzak
ha ha a może ty się nie oddasz?....
Dodano: 08.01.2016 12:16    Przez: ~KajetanRuchaKoty
gang golona z koła to oni czy nie?
Dodano: 07.01.2016 15:10    Przez: ~aaa
Była by praca za ludzkie pieniądze nikt nie kombinowałby.W Niemczech domy publiczne są legalne. Więc może przyjrzeć lepiej się policji skoro 11 lat niby działali. Połowa kolskiej policji w tym maczala ręce. Żyli z tego całe lata i nagle nic nie wiedzą.
Dodano: 07.01.2016 15:46    Przez: ~podatnik
Od 2003 do 2014- 11 lat ? W Kole nie ma policji ? 11-lat rozpracowywano grupę ?
Dodano: 07.01.2016 16:25    Przez: ~pytam
Gdzie była kolska i konińska POlicja przez te 11 !!!! lat????????????
Dodano: 07.01.2016 18:00    Przez: ~MAFIA
niech zgadne wszyscy nosili czarne sutanny ?a na czele gangu stał ksiądz probożcz z pobliskiej parafii wydając całą kase z tacy na dziwki.
Dodano: 07.01.2016 23:30    Przez: ~WIERNY KATOLIK
psy z kola sa oplacani to interes sie kreci...a Ziólek nie dostal doli to ich pozamykal..ha ha chlopaki z kola i tak beda działać i maja w dupie Polcje...11 lat rozpracowywali grupe..masakra
Dodano: 22.01.2016 10:26    Przez: ~koło
Pust ich sprzedał..Ziólkowy i Rogal najwiekszy bizmesmen kolski samochodziasz..ktos musi byc wystawiony zeby mogl drugi krasc.
Dodano: 22.01.2016 10:28    Przez: ~kolo
Kogo oni złapali cyganie bulgarscy nadal wystawiają w okolicy Poznania i Poznaniu niewolnice seksualne są To klanu rodzinne