Dzisiaj jest wtorek 17 września 2019, imieniny: Franciszka, Hildegardy, Roberta WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19200) SPORT FORUM FIRMY (5361) PRACA (62) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
9 / 8oC
Jutropogoda
14 / 8oC
Pojutrzepogoda
14 / 7oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
MOC KULTURY na jedynej takiej NOCYKonin. Wspólny kandydat opozycji. Lewica poparła M ... (1)

Tir wpadł w poślizg i zablokował drogę na ponad godzinę

Dodano: 7.01.2016 17:14
Źródło: LM.pl

Przez ponad godzinę droga krajowa nr 92 w Kłodawie była zablokowana. Wszystko przez tira, który przewrócił się na jezdni.

Do wypadku doszło wczoraj. Kierowca samochodu ciężarowego najprawdopodobniej wpadł w poślizg i uderzył w przydrożne barierki. Auto zatrzymało się w poprzek drogi i zablokowało ruch na DK 92. - Po dojeździe na miejsce strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia i rozpoczęli kierowanie ruchem na zablokowanym odcinku drogi – informują na swojej stronie druhowie OSP Kłodawa.

Samochód ciężarowi został przestawiony przez wóz strażacki na pobocze. Tam czekał na holowanie. W akcji brały udział dwie jednostki straży pożarnej.  

fot. OSP Kłodawa

  • Tir wpadł w poślizg i zablokował drogę na ponad godzinę

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Nie zazdroszczę jeździć w tych warunkach przez całe tygodnie kierowcą tirów. Ciężki kawałek chleba żeby coś zrobić. Podziw dla was.
Dodano: 7.01.2016 17:47    Przez: ~Kier
Przewrócił się ...???
Dodano: 7.01.2016 17:54    Przez: ~robi
gapie go podniesli
Dodano: 7.01.2016 18:54    Przez: ~hmm
Pierwszy atak zimy i jak zawsze drogi białe.
Dodano: 7.01.2016 18:37    Przez: ~Zbyszek

KOMENTARZE

Nie zazdroszczę jeździć w tych warunkach przez całe tygodnie kierowcą tirów. Ciężki kawałek chleba żeby coś zrobić. Podziw dla was.
Dodano: 07.01.2016 17:47    Przez: ~Kier
no sam wiesz najlepiej bo sam jesteś kierowcą TIRa....ups kierowcom
Dodano: 07.01.2016 18:38    Przez: ~mal
Zmieni się ustawą aby zimy nie było - a winnych tego zaniechania do tej pory się krwawo ukarze - jak w średniowieczu lub jeszcze mocniej.
Dodano: 07.01.2016 19:25    Przez: ~Jedynie słuszna
żeby nie te tiry bo balwanie nie miał bys co jesc
Dodano: 08.01.2016 12:25    Przez: ~ed
Przewrócił się ...???
Dodano: 07.01.2016 17:54    Przez: ~robi
gapie go podniesli
Dodano: 07.01.2016 18:54    Przez: ~hmm
ludzie zima przylazła
Dodano: 07.01.2016 17:55    Przez: ~art
Pierwszy atak zimy i jak zawsze drogi białe.
Dodano: 07.01.2016 18:37    Przez: ~Zbyszek
zupelnie jak blokada samoobrony w latach 90tyych
Dodano: 07.01.2016 18:41    Przez: ~qaz
Do mal. Ok Kierowcom
Dodano: 07.01.2016 19:02    Przez: ~Kier
Na zdjęciu widać, że droga odświeżona i posypana... zimy prawie nie ma a i tak slizgo....
Dodano: 07.01.2016 20:32    Przez: ~zxy
pewnie prubował kręcić bączki
Dodano: 08.01.2016 09:38    Przez: ~ki
NIE MACO SIĘ DZIWIĆ SŁUŻBY DROGOWE ZASKOCZONE W KOŃCU SPADŁ ŚNIEG I JEST MRÓZ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dodano: 08.01.2016 11:04    Przez: ~STEFAN ENTY WŁADZY
Piszecie że droga nieodśnieżona, śliska etc., a czy ciagnik oraz naczepa miały opony zimowe? tzn M S Jeszcze TiR-a na zimówkach nie widziałem, na slikach to niemal co drugiego widzę ale na zimówkach jeszcze nie było mi dane.
Dodano: 08.01.2016 15:11    Przez: ~Turuuu
1 z 2
12>>