Dzisiaj jest poniedziałek 26 sierpnia 2019, imieniny: Marii, Natalii, Sandry WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18885) SPORT FORUM FIRMY (5346) PRACA (61) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
21 / 20oC
Jutropogoda
28 / 22oC
Pojutrzepogoda
29 / 22oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Przełamanie Majera, wygrana Górnika! Trzy czerwone ... (0)Medyk wciąż liderem, choć z AZS Wrocław nieźle się ... (0)

Mundurowi kontrolowali altany działkowe i pustostany

Dodano: 28.01.2016 16:47
Źródło: LM.pl

Policjanci wspólnie z pracownikami Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Koninie kontrolowali miejsca, w których nocują bezdomni.

Altany działkowe i pustostany. To miejsca, gdzie najczęściej można spotkać koczujących ludzi. Mundurowi z wydziału prewencji razem z pracownikami socjalnymi skontrolowali opuszczone budynki przy ul. Nowiny, Ślesińskiej, Paderewskiego i Kurów. - Mróz zelżał, ale to nie oznacza, że zagrożenie dla osób nocujących w nieogrzewanych pomieszczeniach minęło. Noce nadal są zimno i o wychłodzenie organizmu nie trudno – informuje Marcin Jankowski, rzecznik konińskiej policji.

W jednej z altan działkowych mundurowi zastali mężczyznę. Miał on jednak do dyspozycji piec ogrzewający pomieszczenie i nie wymagał pomocy. Funkcjonariusze apelują, by nie przechodzić obojętnie obok bezdomnych, a o wszystkich takich przypadkach informować oficera dyżurnego policji w Koninie. 

fot. KMP Konin

  • Mundurowi kontrolowali altany działkowe i pustostany
  • Mundurowi kontrolowali altany działkowe i pustostany
  • Mundurowi kontrolowali altany działkowe i pustostany
  • Mundurowi kontrolowali altany działkowe i pustostany

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Co to za wiadomość ? Znam lepszą : rząd pis-motłoch przeznaczył 20 mln złotych na " uczelnie " Rydzyka, oczywiście pieniądze pochodzą z naszych podatków. Prawda że motłoch .
Dodano: 28.01.2016 17:18    Przez: ~Leon
Dlaczego tym problemem nie zajęły się zarządy działek, sąsiedzi, pachołki miejske i wiejskie? Policja niech łapie bandytów.
Dodano: 28.01.2016 17:12    Przez: ~Qń

KOMENTARZE

Dlaczego tym problemem nie zajęły się zarządy działek, sąsiedzi, pachołki miejske i wiejskie? Policja niech łapie bandytów.
Dodano: 28.01.2016 17:12    Przez: ~Qń
jak łapią bandytów to rodzinka takiego bandyty mówi że nie wolno strzelać ani obezwładniać tylko głaskać synka i jak tu żyć
Dodano: 28.01.2016 17:29    Przez: ~xyz
Ile zatrzymali praw jazdy?
Dodano: 28.01.2016 17:12    Przez: ~Radykał
Co to za wiadomość ? Znam lepszą : rząd pis-motłoch przeznaczył 20 mln złotych na " uczelnie " Rydzyka, oczywiście pieniądze pochodzą z naszych podatków. Prawda że motłoch .
Dodano: 28.01.2016 17:18    Przez: ~Leon
prawda
Dodano: 28.01.2016 18:19    Przez: ~zx
Masz rację to zwykle slugusy radiomaryjne, dzieciom odbiorą żeby dać temu złodziejowi z Torunia.
Dodano: 29.01.2016 08:53    Przez: ~Kazik
Tak jest - szary tłum nierozumnych był potrzebny do wyborów - teraz są już nie potrzebni a na dodatek zabiera się im spod pyska żarcie. Lepiej się psy traktuje w tym kraju - szary człowiek potrzebny co 4,5 roku - tylko zagłosować - i to w imię Boga bo inaczej Toruń klątwę rzuci.
Dodano: 29.01.2016 09:17    Przez: ~rozgoryczona
LEON TY BURASIE NAWIEDZONY PLATFUSIE A JAK WASZ GENIUSZ ANALFABETA KOMOROWSKI PO 100 MILIONOW EURO WYWOZIŁ NA UKRAINE WSPIERAC BANDEROWCOW Z UPA TO BYLO OK???? ODDAJCIE MEBLE OBRAZY I INNE RZECZY CO PLATFUSY UKRADLISCIE Z PALACU PREZYDENCKIEGO O ZYRANDOLU NIE WSPOMNE 50 AFER MACIE NA KONCIE NIE ROZLICZONYCH ZLODZJEJE ALE NIEDLUGO SIE WAS ROZLICZY ODDAJCIE ZLODZJEJE Z PO NASZE 150 MLD ZŁ CO UKRADLISCIE Z OFE
Dodano: 28.01.2016 20:22    Przez: ~KONINIAK
Koniniak.. Twój PiS który Cie dopiero zacznie ru**ac w dupe nie jest taki święty :)
Dodano: 28.01.2016 20:45    Przez: ~Aaaa
a co Mizerne 300zł im chcieli dac ! A DLA SIEBIE ...............
Dodano: 28.01.2016 21:10    Przez: ~zacofane przepisy w koninie. ...
Mundurowi niech kontrolują pracodawców którzy nie płaca pracownikom pensji. To jest bezwzględne złodziejstwo. Zostawcie bezdomnych w spokoju, to się nazywa wyzysk
Dodano: 28.01.2016 21:58    Przez: ~Anarchizm to przyszłość.
teraz jak się ciepło zrobiło? super
Dodano: 29.01.2016 08:52    Przez: ~red
,,STAŁE ŁOŻA ,DLA ,,BEZDOMNYCH [NAPIS/NUMER]''. OBOWIĄZEK ,,HIGOENY'' . NO I ,,ŻÓŁTE UBRANIA W NIEBIESKIE PASY Z ,,IDENTYFIKATOREM'' . TYLKO -,,TYM''-OZNACZNYM. ...