Dzisiaj jest czwartek 1 października 2020, imieniny: Danuty, Remigiusza, Romana WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18110) SPORT FORUM FIRMY (5537) PRACA (51) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
16 / 10oC
Jutropogoda
14 / 11oC
Pojutrzepogoda
15 / 16oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Samorządowcy o modernizacjach dróg w gm. Ślesin i ... (2)E-mail z groźbą rozpylenia gazu bojowego. Alarm w ... (3)

Policjanci z Turku wraz z mieszkańcami tworzą mapę zagrożeń

Dodano: 8.02.2016 10:25

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Turku zapraszają mieszkańców miasta i powiatu turkowskiego na konsultacje społeczne, dotyczące tworzenia mapy zagrożeń bezpieczeństwa.

Spotkania odbędą się w dniach 12-18 lutego br. na terenie miasta oraz wszystkich gmin w powiecie. Mapa ma obrazować mieszkańcom informacje dotyczące zagrożeń i przestępczości występującej w ich najbliższym otoczeniu. Już w najbliższym czasie powstanie „Krajowa mapa zagrożeń bezpieczeństwa w Polsce. Pozwoli przedstawić mieszkańcom kraju, województwa, a przede wszystkim społeczności lokalnej w sposób rzetelny i czytelny: skalę i rodzaj zagrożeń już dostrzeżonych i zarejestrowanych przez służby współodpowiedzialne za bezpieczeństwo i porządek publiczny (na terenie powiatu, miasta, gminy czy dzielnicy), zagrożenia dostrzeżone przez obywateli, prognozy zagrożeń, również takie które mogą wystąpić w związku z organizacją różnych „imprez”.

Powyższe treści prezentowane będą zarówno w formie graficznej (mapa) jak i tekstowej, w specjalnie stworzonych zakładkach na internetowych stronach policyjnych. W tworzeniu mapy zagrożeń niezbędna jest opinia lokalnej społeczności. Dlatego policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Turku zapraszają mieszkańców Turku i powiatu turkowskiego do udziału w konsultacjach społecznych. W spotkaniach udział wezmą między innymi przedstawiciele Policji, służb mundurowych, administracji samorządowej, podmiotów i instytucji.

Wszelkie informacje, opinie, spostrzeżenia można także przesyłać do Komendy Powiatowej Policji w Turku drogą mailową na adres: rzecznik@turek.policja.gov.pl.

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:policja Turek,   mapa zagrożeń,   konsultacje społeczne,  DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

starać się o pozwolenie o broń sportową, którą można nosić. przestępczość wtedy się zmniejszy
Dodano: 08.02.2016 11:45    Przez: ~hmm
TO MOŻE PRZEDŁÓŻCIE TĄ MAPĘ Z TURKU NA KONIN I ZATORZE I BRONIEWSKIEGO
Dodano: 08.02.2016 15:05    Przez: ~STEFAN ENTY WŁADZY

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.