Dzisiaj jest poniedziałek 26 sierpnia 2019, imieniny: Marii, Natalii, Sandry WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18885) SPORT FORUM FIRMY (5346) PRACA (61) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
21 / 20oC
Jutropogoda
28 / 22oC
Pojutrzepogoda
29 / 22oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Przełamanie Majera, wygrana Górnika! Trzy czerwone ... (0)Medyk wciąż liderem, choć z AZS Wrocław nieźle się ... (0)

Od lutego nowa szkoła

Materiał promocyjny

Dodano: 8.02.2016 11:52

Od lutego możesz rozpocząć edukację na zimowym semestrze w Bezpłatnej szkole Cosinus w Koninie.

Do naszej szkoły Cosinus zapraszamy osoby, które właśnie zakończyły naukę, czy też z różnych przyczyn przerwały ją a chciałyby zdobyć nowe kwalifikacje.

Niektórych zainteresuje fakt, że na życzenie słuchaczy bezpłatnie wystawiamy  zaświadczenia do ZUS, KRUS i innych instytucji.

W ofercie Bezpłatnej szkoły Cosinus w Koninie na pewno znajdziesz coś dla siebie.

W szkole policealnej, możesz zdobyć tytuł technika w ponad 20 najpopularniejszych zawodach (min. florysta, technik usług kosmetycznych, technik informatyki, technik administracji, technik bhp, technik rachunkowości, technik ochrony fizycznej osób i mienia, opiekun medyczny, technik masażysta, i inne).

Do trzy letniego liceum są przyjmowane osoby z wykształceniem podstawowym, po ukończonym gimnazjum i jak również po szkole zasadniczej (wtedy nauka trwa 2 lata). Bardzo często po ukończeniu liceum nasi absolwenci decydują się na dalsze kształcenie w szkole policealnej. Nauka w takiej szkole zwykle trwa 2 lata.

Edukacja odbywa się w formie zaocznej (przeważnie 2 weekendy w miesiącu), bądź wieczorowej.

Wśród naszych słuchaczy jest wielu studentów dziennych uczelni, którzy bezpłatnie zdobywają u nas kolejny zawód i kwalifikacje jak i wiele osób czynnych zawodowo.

Posiadamy akredytację Kuratorium Oświaty, a nasi słuchacze realizują tę samą podstawę programową zatwierdzoną przez Ministerstwo Edukacji Narodowej i uzyskują takie samo wykształcenie jak w szkołach państwowych. Świadectwa uzyskane po ukończeniu szkoły Cosinus umożliwiają absolwentom podjęcie dalszej edukacji w szkołach wyższych.

Szkoły Cosinus to największa sieć szkół w Polsce. Prowadzimy licea i zaoczne szkoły policealne dla osób dorosłych. W Koninie zaufało nam ponad 8 tysięcy  słuchaczy.

We wszystkich szkołach i na wszystkich kierunkach zapewniamy bezpłatną naukę przez cały okres jej trwania. Nie pobieramy ani wpisowego ani czesnego, nie ma żadnych ukrytych opłat.

Nasza bezpłatna szkoła Cosinus w Koninie dysponuje odpowiednią bazą dydaktyczną. Zajęcia prowadzone są w nowoczesnych i profesjonalnie wyposażonych pracowniach. Na wszystkich naszych kierunkach i w pracowniach uczy wysoko wykwalifikowana kadra z branży, są to doświadczeni specjaliści, świetnie wykwalifikowani nauczyciele i wykładowcy.

Pracownie kosmetyczne i fryzjerskie posiadają profesjonalne stanowiska do pracy, wyposażone w sprzęt oraz wszystkie materiały niezbędne do nauki zawodu. Kosmetyki, które są wykorzystywane podczas zajęć - zapewnia szkoła. W pracowni florystycznej znajdziesz kwiaty i dodatki niezbędne do przygotowania każdego bukietu czy stroika okolicznościowego. Edukacja w naszych pracowniach odbywa się zgodnie z najnowszymi trendami na rynku.

Absolwenci Policealnej Szkoły Cosinus często znajdują pracę w nowym zawodzie, wielu z nich z sukcesem założyło własną działalność.

Pamiętaj, że kształcenie w szkole Cosinus jest dla każdego i we wszystkich kierunkach całkowicie bezpłatne!
... do zobaczenia w szkole !

Bezpłatne Szkoły Cosinus
Al. 1 Maja 13, piętro 9 (Hotel Konin)
62-510 Konin
tel. 63 249 71 13
www.cosinus.pl/konin

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.