Dzisiaj jest poniedziałek 26 sierpnia 2019, imieniny: Marii, Natalii, Sandry WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18934) SPORT FORUM FIRMY (5346) PRACA (61) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
18 / 20oC
Jutropogoda
28 / 22oC
Pojutrzepogoda
29 / 22oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Przełamanie Majera, wygrana Górnika! Trzy czerwone ... (0)Medyk wciąż liderem, choć z AZS Wrocław nieźle się ... (0)

Śmiertelny wypadek. Samochód uderzył w 56-letniego pieszego

Dodano: 8.02.2016 13:00

W minioną sobotę, 6 lutego, na drodze wojewódzkiej nr 270 w Kolonii Czołowo (gmina Koło) doszło do wypadku, w wyniku którego zginął 56-letni pieszy.

Do tragicznego w skutkach wypadku drogowego doszło około godz. 20.45 w miejscowości Kolonia Czołowo, gdzie na prostym odcinku drogi osobowy volkswagen passat uderzył w pieszego. W wyniku doznanych obrażeń ciała 56-letni mieszkaniec gminy Koło poniósł śmierć na miejscu.

Policjanci ustalili, że kierujący autem, 25-letni mężczyzna był trzeźwy, natomiast pieszy nie posiadał elementów odblaskowych. Okoliczności i przyczynę tragedii, a także stan trzeźwości 56-latka wyjaśni śledztwo prowadzone pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Kole.

Fot. KMP w Kole

 

  • Śmiertelny wypadek. Samochód uderzył w pieszego
  • Śmiertelny wypadek. Samochód uderzył w pieszego

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:policja Konin,   śmiertelny wypadek,   zginał pieszy,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Dlatego po zmroku zawsze jeżdżę środkiem drogi. Piesi są bardzo nieodpowiedzialni i szczególnie zimą po zmroku niewidoczni.
Dodano: 8.02.2016 13:53    Przez: ~beauty
Takie właśnie są skutki braku jakiego kolwiek oświetlenia osoby pieszej... Pomimo wstydu jaki odczuwa młodzież nosząc np kamizelki wieczorem warto mieć je na Sobie , bo czasem naprawde mogą uratować nam życie
Dodano: 8.02.2016 15:43    Przez: ~melka
Hiena czekająca na to by wyciągnąć odszkodowania i %, trochę szacunku!
Dodano: 8.02.2016 15:23    Przez: ~Radson
Moim skromnym rozumem wina jest takiego co niema oswietlenia jezdze i widze ciarki przechodza i zoladek mam w gardle jak widze 5 m przed soba delikwenta nieoswietlonego wysiadl bym i dupe skopal z nerw
Dodano: 8.02.2016 19:42    Przez: ~pijak
masz racje w szczególności nietrzeźwi piesi którzy to idą zygzakiem po poboczu
Dodano: 8.02.2016 14:04    Przez: ~reyjklyhyt

KOMENTARZE

Dlatego po zmroku zawsze jeżdżę środkiem drogi. Piesi są bardzo nieodpowiedzialni i szczególnie zimą po zmroku niewidoczni.
Dodano: 08.02.2016 13:53    Przez: ~beauty
masz racje w szczególności nietrzeźwi piesi którzy to idą zygzakiem po poboczu
Dodano: 08.02.2016 14:04    Przez: ~reyjklyhyt
wyrazy współczucia dla rodziny mężczyzny Kancelaria Arbiter S.A jest do dyspozycji rodziny , bezpłatna porada prawna .. Andrzej Frontczak tel. 798201032 , e-mail andrzej.frontczak@arbitersa.pl
Dodano: 08.02.2016 14:55    Przez: ~Frontczak
Hiena czekająca na to by wyciągnąć odszkodowania i %, trochę szacunku!
Dodano: 08.02.2016 15:23    Przez: ~Radson
Takie właśnie są skutki braku jakiego kolwiek oświetlenia osoby pieszej... Pomimo wstydu jaki odczuwa młodzież nosząc np kamizelki wieczorem warto mieć je na Sobie , bo czasem naprawde mogą uratować nam życie
Dodano: 08.02.2016 15:43    Przez: ~melka
To sugerujesz, że ofiara wypadku też wstydziła się kamizelki odblaskowej?
Dodano: 08.02.2016 16:10    Przez: ~adas
Nie wiem jak było w tym wypadku, kto zawinił. Ale fakt faktem w Koninie trzeba uważać nawet na przejściach dla pieszych, niektórzy kierowcy nie pozwalają pieszemu spokojnie przejść na oznakowanych i nie oznakowanych przejściach.
Dodano: 08.02.2016 16:32    Przez: ~Pieszy
Jak wygląda nieoznakowane przejście dla pieszych?????Swoją drogą niektórzy piesi sami zachowują się nieodpowiedzialnie wielokrotnie wchodzą na przejście dla pieszych nie patrząc nawet na jezdnię, a kierowca nawet z 30km/h na stanie w miejscu
Dodano: 08.02.2016 18:22    Przez: ~Pieszy i kierowca
Nie wiesz jak wygląda nieoznakowane przejście dla pieszych ? Szedłem ul. Poznańską, na przejściu dla pieszych kierowca / katolik, chodzący do kościoła / chciał mnie przejechać na nieoznakowanym przejściu dla pieszych, może tylko dlatego, że jechał Mercedesem / wiek 60 lat / człowiek agresywny, katolik. Tacy są katolicy.
Dodano: 09.02.2016 12:44    Przez: ~Agnostyk
Dlaczego przy każdym zdarzeniu pisze się o trzeżwości . To wstrętne. Polak z Polaka robi alkoholika.
Dodano: 08.02.2016 17:27    Przez: ~Lejla
Moim skromnym rozumem wina jest takiego co niema oswietlenia jezdze i widze ciarki przechodza i zoladek mam w gardle jak widze 5 m przed soba delikwenta nieoswietlonego wysiadl bym i dupe skopal z nerw